'De Infiltrant' gaat loco in Spanje bij 42 °C

'De Infiltrant' blijft scoren. Gemiddeld verzamelden de eerste 3 afleveringen van de crimireeks 489.000 kijkers in live+vosdal. Dat groeit over de week dan uit tot 758.000 kijkers. Er komen uitgesteld dus nog 269.000 kijkers bij.
Aflevering 5 op maandag heeft heel wat actie en humor, en is bijna helemaal opgenomen in het Spaanse Malaga waar de ploeg midden vorig jaar draaide bij een echte hittegolf. Overdag was het 42 graden, en de acteurs moesten in volle zon heel wat fysiek zware opnamen doen, met schietpartijen en achtervolgingen, zowel met de wagen als te voet.
In Spanje proberen Danny (Geert Van Rampelberg) en Freddy (Dirk Roofthooft) nieuwe drugsleveranciers te vinden. Politiemensen Hofman (Natali Broods) en Potvin (Peter Van Den Begin) reizen hen achterna om hen te schaduwen, maar moeten ook voorkomen dat de Spaanse politie Freddy en Danny oppakt. Die eer moet gaan naar de Belgische politie, vinden ze. Potvin neemt bij de trip naar Spanje gewoon zijn vrouw (An Miller) mee. Zij weet niet dat haar echtgenoot tussen de sangria’s aan het zwembad door ook moet werken en stelt geen vragen bij zijn lange afwezigheden.
Elf dagen is er gedraaid in Malaga, niet alleen voor deze aflevering maar ook voor de allereerste scène van de reeks waarin Wouter Hendrickx (Lars, de assistent van Freddy die vervangen wordt door Danny) en Gunther Lesage (drugskoerier William) worden opgepakt door de Spaanse politie.
Alle hoofdacteurs reisden mee, en draaiden hun scènes onder de loodzware Spaanse zon. En wie de aflevering ziet, zal merken dat vooral Geert en Dirk héél veel moeten rennen. In een hilarische scène moeten ze door de olijfgaarden te voet op de vlucht voor een Spaanse drugsbende met een losgeslagen schutter. Natali en Peter moesten dan weer lang in de auto zitten bij een vrij spectaculaire achtervolging. De enige die wat geluk had, was An Miller: haar meeste scènes schoot ze naast het zwembad van een luxehotel.
Twee dagen is er ook gedraaid in het Franse Biarritz, in Frankrijk, de eerste stop van Danny en drugsbaas Freddy Bernaerts op hun trip naar Spanje. Daar besluiten de twee een stapje in de wereld te zetten. Maar de maag van Freddy blijkt wat overhoop.
'De Infiltrant', maandag 5 maart om 21.35 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Liefde, macht en manipulatie in nieuwe dramaserie ‘Gaslight’ van BNNVARA
- EO Metterdaad start campagne voor Zuid-Soedan
- Kijkcijfers: maandag 6 juli 2026
- Dan start het nieuwe seizoen van 'Ewout'
- Richard Groenendijk staat stil bij dementie in 'Herinneringen voor het leven - stop dementie'
- Natasja Gibbs reist langs zes Caribische eilanden in 'Natuur in de Cariben'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- De programmering van Paramount in juli: van romantische komedie tot nostalgische cultseries
- Paul McCartney en de vermiste bas in 'Het Uur van de Wolf'
- Dit zie je in juli op de Disney Channels
- Radio Noordzee is deze zomer te vinden op de Nijmeegse Vierdaagsefeesten.
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Flaire
- 'Dijkstra en Evenblij ter Plekke' komt zondag vanuit Roerdalen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Ruben Van Gucht trapt nieuwe seizoen af van 'Tess on the Beach': 'Als je dat wilt weten, zul je met mij moeten daten'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye
Kijktip van de dag

Huisvader Saeed is op religieuze missie: hij wil de voor hem heilige Iraanse stad Mashhad zuiveren van de immorele straatprostituees. Na enkele vrouwen te hebben vermoord, is hij erg aangedaan door het gebrek aan maatschappelijke aandacht voor zijn missie. Journalist Rahimi krijgt ondertussen wel lucht van de moorden en start een onderzoek.
'Holy Spider', film uit 2022 met oa. Mehdi Bajestani, om 22.25 uur op VRT Canvas.



































