'De Infiltrant' gaat loco in Spanje bij 42 °C

zondag 4 maart 2018

'De Infiltrant' blijft scoren. Gemiddeld verzamelden de eerste 3 afleveringen van de crimireeks 489.000 kijkers in live+vosdal. Dat groeit over de week dan uit tot 758.000 kijkers. Er komen uitgesteld dus nog 269.000 kijkers bij.

Aflevering 5 op maandag heeft heel wat actie en humor, en is bijna helemaal opgenomen in het Spaanse Malaga waar de ploeg midden vorig jaar draaide bij een echte hittegolf. Overdag was het 42 graden, en de acteurs moesten in volle zon heel wat fysiek zware opnamen doen, met schietpartijen en achtervolgingen, zowel met de wagen als te voet.


In Spanje proberen Danny (Geert Van Rampelberg) en Freddy (Dirk Roofthooft) nieuwe drugsleveranciers te vinden. Politiemensen Hofman (Natali Broods) en Potvin (Peter Van Den Begin) reizen hen achterna om hen te schaduwen, maar moeten ook voorkomen dat de Spaanse politie Freddy en Danny oppakt. Die eer moet gaan naar de Belgische politie, vinden ze. Potvin neemt bij de trip naar Spanje gewoon zijn vrouw (An Miller) mee. Zij weet niet dat haar echtgenoot tussen de sangria’s aan het zwembad door ook moet werken en stelt geen vragen bij zijn lange afwezigheden.

Elf dagen is er gedraaid in Malaga, niet alleen voor deze aflevering maar ook voor de allereerste scène van de reeks waarin Wouter Hendrickx (Lars, de assistent van Freddy die vervangen wordt door Danny) en Gunther Lesage (drugskoerier William) worden opgepakt door de Spaanse politie.

Alle hoofdacteurs reisden mee, en draaiden hun scènes onder de loodzware Spaanse zon. En wie de aflevering ziet, zal merken dat vooral Geert en Dirk héél veel moeten rennen. In een hilarische scène moeten ze door de olijfgaarden te voet op de vlucht voor een Spaanse drugsbende met een losgeslagen schutter. Natali en Peter moesten dan weer lang in de auto zitten bij een vrij spectaculaire achtervolging. De enige die wat geluk had, was An Miller: haar meeste scènes schoot ze naast het zwembad van een luxehotel.

Twee dagen is er ook gedraaid in het Franse Biarritz, in Frankrijk, de eerste stop van Danny en drugsbaas Freddy Bernaerts op hun trip naar Spanje. Daar besluiten de twee een stapje in de wereld te zetten. Maar de maag van Freddy blijkt wat overhoop.

'De Infiltrant', maandag 5 maart om 21.35 uur op VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Geheim agent Robert Scott en zijn collega Curtis krijgen de opdracht de dochter van een politicus te bevrijden. Tijdens het onderzoek wordt duidelijk dat de ontvoering slechts een klein onderdeel is van een veel groter complot. Heel wat aanwijzingen leiden naar het Witte Huis.

'Spartan', film uit 2004 met oa. Val Kilmer, om 20/35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:05
    Witse
    18:04
    VRT NWS Update
  • 15:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    17:55
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 17:25
    GameKeepers
    17:55
    Karrewiet
  • 16:35
    So You Think You Can Dance
    18:25
    Florentina
  • 16:40
    Achter gesloten deuren
    17:30
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 15:40
    There's Something About Mary
  • 16:50
    24
    17:45
    Police Interceptors
  • 16:55
    Suits
    17:40
    ER
  • 17:25
    SOS Piet
    17:55
    Nonkel Jef
  • 17:10
    Huizenjagers
    18:05
    De Mol
  • 17:00
    Sullivan's Crossing
  • 17:15
    Two and a Half Men
    17:40
    3rd Rock From the Sun
  • 16:55
    Love Triangle Australia
    18:05
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 16:40
    Love You to Death: Mommy's Missing
  • 15:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:25
    Mijn tuin
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:00
    De Garde van Gert
    17:30
    Loïc: Zot van Koken
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 16:55
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:56
    Politieke Partijen
  • 17:05
    Natuur op 2
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:20
    Silverpoint
    17:45
    Glow