De huwelijksreis loopt ten einde en de koppels ontdekken hun nieuwe woonst in 'Blind Getrouwd'

Op maandag 10 oktober brengen de koppels van 'Blind Getrouwd' de laatste dag door van hun huwelijksreis in Bodrum.
Sommigen willen nog wat actie, anderen pakken het rustiger aan. Zoals Brecht en Dziubi, zij kiezen voor een massage. Of Brecht daar echt van kan genieten, is nog maar de vraag. 'Ik merk nu al dat jouw handen veel zachter zijn dan de hare. Maar jong toch, dat is precies schuurpapier! Met alle respect voor mevrouw, maar ow, zij mag wel eens een handlotion gebruiken!', klinkt het.
Joren en Lien shoppen een laatste keer bij de lokale handelaars en Joren fleurt helemaal op wanneer hij een draadloze micro op de kop kan tikken. Heel Bodrum kan vervolgens genieten van zijn versie van het liedje ‘Allemaal’ van Wim Soutaer.
Op de laatste avond blikken de koppels terug op de voorbije week en wordt er voorzichtig vooruit geblikt naar de volgende stap: het samenwonen.
Florence kijkt er alvast naar uit: 'Deze huwelijksreis was zeer goed voor de basis en om elkaar te vertrouwen. Ik denk dat we er nu wel klaar voor zijn en er echt wel naar uitkijken om elkaar in een andere , normalere setting te leren kennen. Ik hoop dat dat iets gaat doen met onze - of toch zeker mijn - gevoelens.'
En dan is het tijd om afscheid te nemen van Bodrum en terug voet te zetten op Belgische bodem. Vanaf nu gaan de koppels vijf weken samenwonen en verder ontdekken of hun levens ook in de dagelijkse routine een match zijn.
Jiri en Florence worden gehuisvest in Kapellen, Christiaan en Jana in Kontich, Brecht en Dziubi in Destelbergen, en Joren, voorlopig zonder Lien, in Holsbeek. Zij heeft een lang op voorhand gepland vrijgezellenweekend van een vriendin, maar haar afwezigheid wordt tijdelijk gecompenseerd met een enorme knuffelbeer.
Christiaan en Jana krijgen al meteen hun ouders op bezoek voor een kaas- en wijnavond en dat zorgt voor stress bij zowel man als vrouw. Dit uit zich bij de keuze van de kazen en wordt vervolgd bij de voorbereidingen thuis. 'Ik heb heel veel stress, ik geef dat eerlijk toe', zegt Christiaan. 'Ik ga doen wat ik het beste kan: drinken!', besluit hij. En dat heeft hij niet van een vreemde want zijn papa is nog geen twee minuten binnen of hij ontkurkt al de eerste fles.
Hoe de andere koppels hun eerste avond in hun nieuwe woonst doorbrengen, valt te ontdekken in 'Blind Getrouwd' op 10 oktober bij VTM en ook op VTM GO.
'Blind Getrouwd', maandag 10 oktober om 20.35 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De Fabeltjeskrant' keert terug: eerste beelden van animatiereeks onthuld
- Jelle Cleymans en Goedele Liekens laatste namen van 'Het Huis'
- Van donkere tienerjaren tot premier: VTM GO+ onthult het verhaal achter Bart De Wever
- KRO-NCRV roept Nederland op tot een Lief gebaar
- Kijkcijfers: 8, 9, 10 en 11 oktober 2026
- Jacques Vermeire woont darmoperatie bij in 'De Operatiekamer': 'Preventie is key, laat je testen'
- Gooien Ellen en Matti de handdoek in de ring?
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Overbevolkt
- Nieuw seizoen 'MAX Maakt Mogelijk' vol bijzondere ontmoetingen
- 'Wat komen we hier doen?': Marc Coucke spaart duo’s niet tijdens generale repetitie in 'Mijn Restaurant'
- Spannende primeur op JOE: Coen Swijnenberg landt zelfstandig een vliegtuig
- Qmusic Foute Party grootser dan ooit: 'The Big One' gaat naar GelreDome
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Luistercijfers: JOE grote winnaar met beste maandscore ooit
- Qmusic viert 25ste verjaardag met spectaculair lichtfestival in Mechelen
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
Kijktip van de dag

Severide onderzoekt een verdachte brand in een middelbare school. Novak krijgt onverwacht telefoon. Violet krijgt iemand van kazerne 51 mee tijdens haar ambulancedienst.
'Chicago Fire', om 22.30 uur op VTM.



































