De huwelijksreis loopt ten einde en de koppels ontdekken hun nieuwe woonst in 'Blind Getrouwd'

zondag 9 oktober 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Op maandag 10 oktober brengen de koppels van 'Blind Getrouwd' de laatste dag door van hun huwelijksreis in Bodrum.

Sommigen willen nog wat actie, anderen pakken het rustiger aan. Zoals Brecht en Dziubi, zij kiezen voor een massage. Of Brecht daar echt van kan genieten, is nog maar de vraag. 'Ik merk nu al dat jouw handen veel zachter zijn dan de hare. Maar jong toch, dat is precies schuurpapier! Met alle respect voor mevrouw, maar ow, zij mag wel eens een handlotion gebruiken!', klinkt het.


Joren en Lien shoppen een laatste keer bij de lokale handelaars en Joren fleurt helemaal op wanneer hij een draadloze micro op de kop kan tikken. Heel Bodrum kan vervolgens genieten van zijn versie van het liedje ‘Allemaal’ van Wim Soutaer.

Op de laatste avond blikken de koppels terug op de voorbije week en wordt er voorzichtig vooruit geblikt naar de volgende stap: het samenwonen.

Florence kijkt er alvast naar uit: 'Deze huwelijksreis was zeer goed voor de basis en om elkaar te vertrouwen. Ik denk dat we er nu wel klaar voor zijn en er echt wel naar uitkijken om elkaar in een andere , normalere setting te leren kennen. Ik hoop dat dat iets gaat doen met onze - of toch zeker mijn - gevoelens.'

En dan is het tijd om afscheid te nemen van Bodrum en terug voet te zetten op Belgische bodem. Vanaf nu gaan de koppels vijf weken samenwonen en verder ontdekken of hun levens ook in de dagelijkse routine een match zijn.

Jiri en Florence worden gehuisvest in Kapellen, Christiaan en Jana in Kontich, Brecht en Dziubi in Destelbergen, en Joren, voorlopig zonder Lien, in Holsbeek. Zij heeft een lang op voorhand gepland vrijgezellenweekend van een vriendin, maar haar afwezigheid wordt tijdelijk gecompenseerd met een enorme knuffelbeer.

Christiaan en Jana krijgen al meteen hun ouders op bezoek voor een kaas- en wijnavond en dat zorgt voor stress bij zowel man als vrouw. Dit uit zich bij de keuze van de kazen en wordt vervolgd bij de voorbereidingen thuis. 'Ik heb heel veel stress, ik geef dat eerlijk toe', zegt Christiaan. 'Ik ga doen wat ik het beste kan: drinken!', besluit hij. En dat heeft hij niet van een vreemde want zijn papa is nog geen twee minuten binnen of hij ontkurkt al de eerste fles.


Hoe de andere koppels hun eerste avond in hun nieuwe woonst doorbrengen, valt te ontdekken in 'Blind Getrouwd' op 10 oktober bij VTM en ook op VTM GO.

'Blind Getrouwd', maandag 10 oktober om 20.35 uur op VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Italië, 1948. De tienjarige Rocco groeit op in een bergdorp in Calabrië, tot zijn vader Salvatore, die in de steenkoolmijnen in België werkt, op een dag beslist om zijn gezin te laten overkomen naar Waterschei. Zo komt de jonge Rocco in Limburg terecht, in een vreemde omgeving met een rare taal en een andere cultuur. Rocco wil zijn zoals de andere jongeren en iets betekenen in het leven. Als rebellerende jongeman zoekt hij tegen de wil en overtuiging van zijn vader een uitweg in de muziek én in de liefde.

'Marina', film uit 2013 met oa. Matteo Simoni en Evelien Bosmans, om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Man bijt hond
    20:12
    Het weer (middag)
  • 20:00
    Terzake
    20:30
    Het weer (middag)
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:25
    Sporza: WK Basketbal Mannen Kwalificatie 2027
  • 20:05
    Familie
    20:40
    The Voice van Vlaanderen
  • 19:40
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    20:35
    The Lord of the Rings: The Rings of Power
  • 19:50
    The Big Bang Theory
    20:35
    The Adjustment Bureau
  • 19:40
    All New Traffic Cops
    20:35
    White Chicks
  • 20:00
    The Irrational
    20:50
    Niets Te Melden
  • 20:00
    Are You Being Served?
    20:35
    Zorro
  • 20:00
    De Tafel van de Week
    20:40
    Ferrari
  • 19:40
    FBI
    20:35
    Found
  • 19:35
    Borderforce USA: The Bridges
    20:35
    RoboCop
  • 19:40
    Chateau Meiland
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 19:35
    Snapped
    20:30
    The Murderous Scissor Sisters
  • 20:00
    Z-Nieuws
    20:11
    Z-Beurs
  • 19:52
    Mijn tuin
    20:55
    Mar10
  • 19:55
    Winterse Kost
    20:40
    Becoming Meewis
  • 19:55
    The Doctor Blake Mysteries
    21:00
    Harry Wild
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    20:35
    NCIS
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Flikken Maastricht
  • 19:50
    Rail Away
    20:25
    2 voor 12
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Sergio Over De Grens