De highlights van Q2

vrijdag 31 mei 2019

Op zaterdag 1 juni om 20.20 uur strijden Tottenham en Liverpool in het Wanda Metropolitano voor de Beker met de Grote Oren in de finale van de UEFA Champions League.

Het wedstrijdcommentaar is van Dirk Deferme. Gilles De Bilde brengt verslag uit van de wedstrijd. Maarten Breckx zit in de studio aan tafel met analisten Jan Boskamp, Timmy Simons en Marc Degryse.


Q2 start op zondag 2 juni met heel wat nieuwe reeksen. Starten doet de zender om 20.30 uur met een dubbelaflevering van 'Magnum PI', de reboot van de gelijknamige detectiveserie uit de jaren 80. Aansluitend om 22.10 uur kunnen de kijkers de Vlaamse Eline Powell aan het werk zien in de mystieke Disney-reeks 'Siren'. Eline speelde mee in onder andere 'Game of Thrones' en 'King Arthur: Legend of the Sword'. In 'Siren' neemt ze de rol van de zeemeermin Ryn op zich. Tot slot start het zesde seizoen van 'American Horror Story' om 23.10 uur.

Op dinsdag 4 juni is er om 20.35 uur de tv-première van het biografische oorlogsdrama 'Whiskey Tango Foxtrot'. De film is gebaseerd op de memoires van Kim Barker, die ze neerschreef in 'The Taliban Shuffle: Strange Days in Afghanistan and Pakistan'. Tina Fey ('Saturday Night Life'), Margot Robbie ('The Wolf of Wallstreet') en Martin Freeman ('The Hobbit') vertolken de hoofdrollen.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:10
    Dagelijkse kost
    12:30
    Blokken
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Herfstbeelden
  • 12:15
    Wannabe's
  • 11:50
    Familie
    12:25
    Florentina
  • 11:50
    Kitchen Nightmares
    12:45
    B&B zoekt Lief NL: Winter
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:35
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:15
    Police Interceptors
  • 11:40
    Never Been Chris'd
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 12:20
    De Tafel van Ruben
    13:30
    Komen Eten
  • 11:45
    Elsbeth
    12:40
    NCIS
  • 11:40
    History's Greatest Escapes With Morgan Freeman
  • 12:05
    Het Roer Om
    12:55
    Love Island UK
  • 11:40
    Killer Grannies
    12:25
    The Killer in My Family
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:24
    Het appartement
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:05
    De Gastentafel
    12:55
    Toasted!
  • 12:10
    Father Brown
    13:05
    Call the Midwife
  • 11:35
    Below Deck Mediterranean
    12:25
    White Collar
  • 12:15
    Ongehoord Nieuws
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:15
    Kook mee met MAX
    12:25
    MAX Maakt Mogelijk
  • 12:18
    Sneeuwpret
    12:25
    Maya de Bij