De highlights van Play Sports

woensdag 5 juni 2019

Finale in de play-offs van de EuroMillions Basketball League, duels tegen de buurlanden in de Hockey Pro League en Formule 1 in Canada!

Vrijdag beginnen Antwerpen en Oostende aan hun eerste wedstrijd in de finale van de EuroMillions Basketball League. Wie kan het eerst drie wedstrijden winnen en kroont zich zo tot kampioen van de Belgische basketbalcompetitie?


In de Hockey Pro League gaan de Belgische nationale hockeyelftallen de strijd aan tegen twee van onze buurlanden. Zaterdag en zondag nemen zowel de Red Lions als de Red Panthers het op tegen Nederland. Woensdag staat voor beide ploegen de Duitse nationale ploeg op het menu. Kunnen de Belgen zich onderscheiden in deze topaffiches?

Zaterdag vindt de kwalificatie voor de volgende manche in het WK Formule 1 plaats in Canada. Is de polepositie opnieuw voor Mercedes of kan iemand anders hier een stokje voor steken? En wie komt er in de race op zondag als eerste over de streep?

Zondag staat de Grand Prix van Rusland op het menu in de MXGP. Gajser toonde in Portugal en Frankrijk al dat hij de snelste was. Doet hij het opnieuw in Rusland?

Voor meer info: ga naar playsports.be


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:00
    Karrewiet met VGT
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Mojo Wisseltop
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Move On
    02:00
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    09:00
    My Kitchen Rules
  • 06:00
    Qmusic
    01:35
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:45
    Geen uitzending
  • 01:40
    Geen uitzending
    15:10
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    02:05
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:15
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    05:45
    Grey's Anatomy
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Les Sentinelles
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:05
    De Hanslers: van de Piste naar de Playa
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:20
    Without a Trace
  • 04:26
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:02
    Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:05
    Guillaume's Paris
  • 06:35
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 06:45
    Hot Yachts
    02:30
    NCIS
  • 07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:25
    Nieuwsuur
  • 07:06
    Jojo & Ouma
    02:20
    NOS Studio Sport Voetbal