De highlights van Play Sports

Halve finales in de Europa League, een klassieker in play-off 1 en de laatste loodjes in de Premier League! Op donderdag is het uitkijken naar de halve finales in de Europa League.
Het Arsenal van Aubameyang en co ontvangt de Spaanse club Valencia. Schakelen de Gunners na BATE, Rennes en Napoli ook Los Murciélagos uit? Of mogen de Spanjaarden zich voor het eerst sinds 2005 opmaken voor een Europese finale?
Leider in play-off 1 KRC Genk kan op vrijdag wraak nemen op Antwerp. The Great Old is voorlopig de enige club die in deze play-offs kon winnen van de Limburgse machine. Heeft László Bölöni opnieuw een plan klaar of toont Philippe Clement zich de meester-tacticus?
Op zondag staat er met Anderlecht – Standard een klassieker in het Belgische voetbal op het programma. De vorige confrontatie tussen beide clubs ging om de verkeerde redenen de geschiedenisboeken in. Geven de spelers van Michel Preud'homme opnieuw voetballes, of kan Anderlecht voor het eerst in deze play-offs winnen?
De laatste wedstrijd uit play-off 1 dit weekend is een slag om Vlaanderen op het scherpst van de snee. Club Brugge moet koste wat het kost winnen in de Ghelamco Arena als ze nog aanspraak willen maken op de titel. Recht KAA Gent de rug na het verlies in de bekerfinale, of is het seizoen voor hen voorbij?
Ook in Groep A van play-off 2 maken ze zich op voor een kraker: Charleroi – STVV, een duel tussen de nummers één en twee in het klassement. In de heenwedstrijd won STVV al bij al gemakkelijk van Charleroi, maar spelen op Mambours is traditioneel een moeilijke verplaatsing voor de Kanaries. Houden de Carolo’s de drie punten thuis, of wint STVV voor het eerst sinds 2005 op bezoek in het zwarte land?
Ook in de Belgische futsalcompetitie heerst play-off-koorts. Bekerwinnaar FP Halle-Gooik ontvangt Real Noorderwijk, een affiche die in de competitie garant stond voor 13 doelpunten. Krijgen we opnieuw een doelpuntenfestijn in sporthal De Bres in Halle?
Aan de andere kant van het kanaal zit de Premier League er bijna op, maar de ontknoping lijkt spannender dan ooit te worden! Leider Man. City heeft één puntje voor op achtervolger Liverpool, en is dus kampioen als het de laatste twee wedstrijden wint. Dit weekend ontvangen ze Leicester City, dat sinds de komst van Youri Tielemans swingend voetbal brengt. Steekt de Rode Duivel een stok in de wielen van collega-internationals Kompany en De Bruyne?
Wie na al die spanning even wil bekomen, kan dat het best doen met documentaires. Eric Goens ontvangt dit weekend Lokeren-verdediger en Anderlecht-icoon Olivier Deschacht in zijn kantine. In het laatste deel van 'Missie Promotie' mis je dan weer geen seconde van het kampioenschap en de bekerwinst van KV Mechelen.
Voor meer info: ga naar playsports.be
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dan keert 'Blind Gekocht' terug op Play
- Floortje Dessing vraagt aandacht voor uitbuiting wilde dieren voor vermaak toeristen
- 'Een Vergetelijk Mooie Reis': Paul de Leeuw reist met mensen met dementie naar Benidorm
- Nieuw seizoen van 'Unexpected' op TLC
- Tien nieuwe amigo’s, één Mol: dit zijn de kandidaten van ‘De Mol’ seizoen 14
- Dit zie je maandag in 'Radar'
- Oplossingen en nieuwe zaken in 'Kunnen we Overeenkomen?'
- Pijnlijke ballen en belachelijke pranks in de finale van 'Konvooi'
- Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'So You Think You Can Dance'
- Deze gerechten heeft 'Dagelijkse Kost' deze week in petto
- Qmusic-dj’s Mattie & Marieke gaan de strijd aan met de zomertijd
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Pointer' zet onderzoek naar AI-chatbots verder
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug!
Kijktip van de dag

In oktober 2004 wordt Katherine Schelfhout (21) gewurgd nabij het Gentse Citadelpark. Aanvankelijk vermoedt men een serieverkrachter, maar haar stille vriendje blijkt verdacht en beroept zich op geheugenverlies tot aan zijn proces.
'Moordzaken: Liefde is geen Alibi', om 21.50 uur op VTM.



































