De highlights van Play Sports

Toppers in de Jupiler Pro League, leuke affiches in het buitenland en de 1/16de finales van de Europa League! Terwijl voor de ene de buit al stilaan binnen lijkt, staan andere ploegen nog een lange lijdensweg te wachten.
Zo mag Anderlecht zich opmaken voor een lastige verplaatsing naar de Bosuil. Voor paars-wit zijn de 3 punten in de strijd om Play-Off 1 een absolute must, maar ook Antwerp wil de voeling met de top niet verliezen. Voor de absolute topaffiche van dit weekend moeten we naar het Jan Breydelstadion. Leider KRC Genk kijkt daar namelijk dichtste belager Club Brugge in de ogen.
Bij winst deelt Clement zijn ex-club een stevige tik uit en lopen de Limburgers uit tot liefst 14 punten. Krijgt Ivan Leko het zwalpende Club Brugge tijdig terug op de rails?
Ook in het buitenland blijf je dit weekend allesbehalve op je honger zitten! Real Madrid kwam de voorbij weken onder coach Solari weer volledig onder stoom. De Koninklijk wipte over stadsrivaal Atlético en naderde tot op 6 punten van leider Barcelona. Wordt degradatiekandidaat Girona de volgende hapklare brok voor Modric en co.? Ook in Duitsland werd de titelrace de laatste tijd weer nieuw leven ingeblazen. Zo liet leider Dortmund kostbare punten liggen in de Bundesliga en volgt eeuwige rivaal Bayern München stilaan in het kielzog van Axel Witsel en co. Kunnen de Borussen zich dit weekend herpakken op bezoek bij Nürnberg?
Verder kan je bij Play Sports ook terecht voor de 1/16e finales van de Europa League. Zo neemt het kleine Malmö het in de heenwedstrijd op tegen het Chelsea van Eden Hazard. Maar ook met Valencia - Celtic, Inter – Rapid Wien en Arsenal – BATE Borisov staan er enkele interessante wedstrijden op het programma. Vallen er in de heenwedstrijden al enkele verrassende resultaten? Je ontdekt het vanop de eerste rij bij Play Sports!
Voor meer info ga naar playsports.be.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Margriet Hermans binnenkort te zien in nieuw seizoen van ‘De Verraders’
- Alle samenvattingen van het WK voetbal 2026 in SBS6-programma 'Het Oranje Café'
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.



































