De highlights van Play Sports

donderdag 24 januari 2019

Met nog 8 speeldagen voor de boeg, naderen we stilaan de apotheose van onze vaderlandse voetbalcompetitie. Dé topaffiche van speeldag 23 is ongetwijfeld de kraker tussen Antwerp en Standard.

Bij winst in het Bosuilstadion springen de Rouches over de Great Old naar de derde plaats. Maar ook Lokeren moet thuis vol aan de bak in de degradatietopper tegen Zulte Waregem. Kan kersvers trainer Glen De Boeck voor een frisse wind zorgen op Daknam?


Ook in het buitenland staan er opnieuw enkele fijne voetbalwedstrijden op het programma. In De Klassieker tussen Feyenoord en Ajax, willen de Ajacieden koste wat kost in het spoor blijven van leider PSV. Legt wonderkind Frenkie De Jong voor één van de laatste keren de Kuip het zwijgen op? Of neemt Feyenoord-legende Robin Van Persie zijn ploeg op sleeptouw richting de zege?

Bij Play Sports kan u ook weer genieten van de FIH Pro League hockey. In de eerste wedstrijd gingen de Red Lions verrassend onderuit tegen de Spanjaarden. Kunnen de wereldkampioenen tegen Argentinië het tij doen keren? En hoe brengen de Red Panthers het er vanaf in hun eerste wedstrijd tegen de stugge Nieuw-Zeelanders?

Liefhebbers van het veldrijden mogen zich dan weer opmaken voor een spannende ontknoping in de laatste Telenet Wereldbeker in Hoogerheide. Wout van Aert en Toon Aerts strijden in een rechtstreeks duel voor de eindoverwinning in het klassement. Maar ook Van der Poel is van de partij en wil in Nederland vertrouwen tanken voor het naderende wereldkampioenschap. Eén ding is zeker, spektakel troef in Hoogerheide!

Verder komt ook de golffan met de Farmers Insurance Open (PGA Tour) in San Diego en de Omega Dubai Desert (European tour) deze week opnieuw volledig aan zijn trekken.
De Formula E neemt ons deze week dan weer mee naar de ePrix van Santiago in Chili. Vlamt Jérôme d'Ambrosio opnieuw naar de overwinning? En slaagt Stoffel Vandoorne er eens in een race zonder pech af te werken?

Voor meer info ga naar playsports.be.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Gekocht' (Play)

Sophie en Daan ontmoeten Fenna en Quinten. Al acht jaar vormen ze een koppel, maar ze schipperen nog steeds tussen vier verschillende plekken: het appartement van haar papa, het huis van haar mama, dat van haar stiefvader en het huis van Quintens ouders. Vooral Fenna voelt zich daardoor nergens écht thuis, en daar willen ze nu verandering in brengen. Hun droom? Een (half)open bebouwing in Bonheiden, met minstens drie slaapkamers, gelegen in een rustige straat.

'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:40
    Man bijt hond
  • 19:15
    De ideale wereld
    20:00
    Terzake
  • 19:30
    De regels van Floor
    19:40
    Meer weetjes van Hetty
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:50
    Het Weer
  • 19:35
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    20:30
    Tracker
  • 19:15
    The Simpsons
    19:45
    The Big Bang Theory
  • 18:45
    Police Interceptors
    20:35
    Hot Fuzz
  • 19:15
    Alert: Missing Persons Unit
    20:50
    Snowpiercer
  • 19:25
    David
    20:00
    Pa heeft een lief
  • 19:10
    Café De Mol
    20:00
    De Tafel van Gert
  • 18:45
    The Rookie
    19:40
    FBI
  • 18:50
    Pawn Stars
    19:40
    Borderforce USA: The Bridges
  • 19:05
    MasterChef UK
    19:40
    Chateau Meiland
  • 18:50
    Fear Thy Neighbour
    19:40
    Snapped
  • 15:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:36
    Mijn tuin
    19:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 19:00
    Het Weekmenu
    20:20
    Soep!
  • 19:10
    Hope Street
    20:00
    Hudson & Rex
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 19:05
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:10
    BinnensteBuiten
    19:50
    Per Seconde Wijzer
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Van Roosmalen & Groenteman