De highlights van de Golden Globe Awards 2020 op ZES

dinsdag 7 januari 2020

Voor zij die niet konden wakker blijven tijdens de live uitzending afgelopen zondag, zendt Zes de Highlights van de glamoureuze awardshow uit op 8 januari.

Tijdens de 77ste editie van de uitreiking van de Golden Globe Awards vielen onder andere Brad Pitt, Joaquin Phoenix en Renée Zellweger in de prijzen. De awards voor beste films van 2019 gingen naar 'Once Upon a Time ... In Hollywood' en het oorlogsdrama '1917'.


De Cecil B. deMille prijs, voor een gehele filmcarrière ging dit keer naar Tom Hanks. Ook Ellen DeGeneres, bekend van haar talkshow 'The Ellen DeGeneres Show', viel in de prijzen. De Amerikaanse comediènne/presentatrice/actrice/activiste ging naar huis met de Carol Burnett Award, voor prestaties in de televisiewereld.

De prijsuitreiking werd gepresenteerd door Brits acteur en komiek, Ricky Gervais, die geen blad voor de mond nam en enkele actuele thema's in de kijker zetten, waaronder de bosbranden in Australië.

Highlights van de Golden Globe Awards 2020, woensdag 8 januari om 20.35 uur op ZES.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:45
    Het weer
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:40
    Geen uitzending
    05:35
    Kabouter Plop
  • 01:30
    Geen uitzending
    10:00
    My Kitchen Rules
  • 01:55
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:40
    Geen uitzending
    15:10
    Matlock
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:35
    De Tafel van Gert
    02:10
    Geen uitzending
  • 01:50
    How to Get Away With Murder
    02:25
    Geen uitzending
  • 01:20
    Most Outrageous Crimes
    02:45
    Geen uitzending
  • 01:55
    A Place in the Sun
    02:45
    Geen uitzending
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:50
    Without a Trace
  • 00:20
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 02:00
    Simple diy
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:00
    De Dagschotel
    02:10
    Urban Barbecue
  • 02:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:10
    Death in Paradise
  • 01:30
    Burn Notice
    02:30
    Below Deck Sailing Yacht
  • 02:00
    NOS Journaal Laat
    02:15
    NOS Journaal
  • 01:10
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:10
    A Beautiful Mess
    02:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal