'De Funnie Show' en 'Baas in Huis' terug met nieuwe seizoenen op VTMKZOOM

Nadat VTMKZOOM eerder al de gloednieuwe aftershow 'K3 zoekt K3 met Jasper Publie' aankondigde, heeft de zender nog meer nieuws in petto voor het najaar.
De kinderzender start nu maandag 31 augustus ook met een nieuw seizoen van het dagelijkse programma 'De Funnie Show' en op zondag 6 september gaat het tweede seizoen van de wekelijkse spelshow 'Baas in Huis' van start in het VTMKZOOM-ochtendblok bij VTM.
'De Funnie Show': vanaf maandag 31 augustus dagelijks om 18.30 uur
Net als vorig jaar heeft de VTMKZOOM-kijker vanaf de start van het nieuwe schooljaar elke weekdag om 18.30 uur afspraak met de Kaztaars in 'De Funnie Show'. Deze dagelijkse, prettig gestoorde show wordt afwisselend gepresenteerd door Kaztaars Olga, Arne en Bab. Elke avond spreken ze de kijker toe en voortaan doen ze dat vanuit een gloednieuwe studio.
De Kaztaars ontvangen elke dag verschillende gasten in de studio, geven Funnies of toffe prijzen weg, spelen leuke spelletjes in en buiten de studio en tonen leuke filmpjes van onder meer de vrienden uit 'Koning Lou' Gunter en Jurgen (rollen van Kevin Bellemans en Matteo Simoni), 'De Ruimtebeesten' en 'De Keukengeheimen' van Jahon.
Kaztaar Arne trapt de eerste week af en heeft de eer om de gloednieuwe studio voor te stellen. Aangezien Bab en Olga ook staan te trappelen voor het nieuwe seizoen, zijn zij op maandag 31 augustus ook van de partij en presenteren de drie Kaztaars dus samen de eerste aflevering van het nieuwe seizoen.
'Baas in Huis': vanaf zondag 6 september om 8.00 uur in het VTMKZOOM-blok bij VTM
Met de start van het nieuwe schooljaar staan er vanaf zondag 6 september ook gloednieuwe afleveringen klaar van 'Baas in Huis', met heel wat nieuwe teamkapiteins. Elke zondag vanaf 08.00 vormt het nieuwe seizoen van 'Baas in Huis' weer de rode draad doorheen het VTMKZOOM-blok in de ochtend bij VTM.
Kaztaars Arne en Olga nodigen opnieuw elke week een team van drie kinderen en één van drie ouders uit die het tegen elkaar opnemen om zoveel mogelijk Funnies of beloningen te winnen. Elk team krijgt de hulp van een bekende gezicht als teamkapitein. In de eerste aflevering op zondag 6 september bijten Jan Verheyen en Bert Verbeke de spits af.
Het VTMKZOOM-ochtendblok bij VTM krijgt zo vanaf zondag 6 september een heel nieuwe invulling met het nieuwe seizoen van 'Baas in Huis', de gloednieuwe show 'K3 zoekt K3 met Jasper Publie' en afleveringen van de fictiereeksen 'Hallo K3' en 'Mijn Ouders zijn Aliens'.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Najaar 2015: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Europese publieke omroepen bundelen krachten rond sterke fictie voor kinderen
- Vijf Noord-Europese omroepen starten samenwerking voor nieuwe fictieseries voor kinderen
- Kijkcijfers: maandag 15 juni 2026
- 'Top Gear'-legendes keren terug naar Play met 'The Grand Tour'
- Banenverlies bij VPRO
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- 'Dagelijkse Kost' sluit het seizoen in schoonheid af aan de Belgische kust
- JOE-dj Coen Swijnenberg maakt opwachting in 'Gooische Vrouwen' na bodywarmer-vergelijking
- Radio 2 Eregalerij eert Bart Peeters en Dana Winner voor hun leven vol muziek
- Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' op JOE
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' vanuit Weesp
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen'
Kijktip van de dag

Iedereen draagt zijn steentje bij om samen met Herrmann een inzamelingsactie voor de school op poten te zetten terwijl Cindy haar kankerbehandeling ondergaat. De broer van Carver daagt onverwachts op en vraagt hem om een gunst. Een dankbare burger wil Brett en Severide bedanken voor hun hulp en het redden van zijn leven.
'Chicago Fire', om 23.10 uur op VTM.



































