'De Funnie Show' en 'Baas in Huis' terug met nieuwe seizoenen op VTMKZOOM

Nadat VTMKZOOM eerder al de gloednieuwe aftershow 'K3 zoekt K3 met Jasper Publie' aankondigde, heeft de zender nog meer nieuws in petto voor het najaar.
De kinderzender start nu maandag 31 augustus ook met een nieuw seizoen van het dagelijkse programma 'De Funnie Show' en op zondag 6 september gaat het tweede seizoen van de wekelijkse spelshow 'Baas in Huis' van start in het VTMKZOOM-ochtendblok bij VTM.
'De Funnie Show': vanaf maandag 31 augustus dagelijks om 18.30 uur
Net als vorig jaar heeft de VTMKZOOM-kijker vanaf de start van het nieuwe schooljaar elke weekdag om 18.30 uur afspraak met de Kaztaars in 'De Funnie Show'. Deze dagelijkse, prettig gestoorde show wordt afwisselend gepresenteerd door Kaztaars Olga, Arne en Bab. Elke avond spreken ze de kijker toe en voortaan doen ze dat vanuit een gloednieuwe studio.
De Kaztaars ontvangen elke dag verschillende gasten in de studio, geven Funnies of toffe prijzen weg, spelen leuke spelletjes in en buiten de studio en tonen leuke filmpjes van onder meer de vrienden uit 'Koning Lou' Gunter en Jurgen (rollen van Kevin Bellemans en Matteo Simoni), 'De Ruimtebeesten' en 'De Keukengeheimen' van Jahon.
Kaztaar Arne trapt de eerste week af en heeft de eer om de gloednieuwe studio voor te stellen. Aangezien Bab en Olga ook staan te trappelen voor het nieuwe seizoen, zijn zij op maandag 31 augustus ook van de partij en presenteren de drie Kaztaars dus samen de eerste aflevering van het nieuwe seizoen.
'Baas in Huis': vanaf zondag 6 september om 8.00 uur in het VTMKZOOM-blok bij VTM
Met de start van het nieuwe schooljaar staan er vanaf zondag 6 september ook gloednieuwe afleveringen klaar van 'Baas in Huis', met heel wat nieuwe teamkapiteins. Elke zondag vanaf 08.00 vormt het nieuwe seizoen van 'Baas in Huis' weer de rode draad doorheen het VTMKZOOM-blok in de ochtend bij VTM.
Kaztaars Arne en Olga nodigen opnieuw elke week een team van drie kinderen en één van drie ouders uit die het tegen elkaar opnemen om zoveel mogelijk Funnies of beloningen te winnen. Elk team krijgt de hulp van een bekende gezicht als teamkapitein. In de eerste aflevering op zondag 6 september bijten Jan Verheyen en Bert Verbeke de spits af.
Het VTMKZOOM-ochtendblok bij VTM krijgt zo vanaf zondag 6 september een heel nieuwe invulling met het nieuwe seizoen van 'Baas in Huis', de gloednieuwe show 'K3 zoekt K3 met Jasper Publie' en afleveringen van de fictiereeksen 'Hallo K3' en 'Mijn Ouders zijn Aliens'.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Najaar 2015: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Honger, zware proeven, verraad en 9 BV's die moeten overleven: 'Expeditie Robinson' is terug op VTM
- Metejoor zingt gloednieuwe begingeneriek van 'Familie': ontdek hem hier!
- 'De Ideale Wereld' verhuist na 10 jaar Canvas naar VRT 1: dit is de reden
- 'De Verhulstjes' verwelkomen nieuwe huishoudhulp: 'We love Nathalie'
- Qmusic viert 25 jaar met indrukwekkend lichtfestival in Mechelen: van Pommelien Thijs tot 'Het Geluid'
- Cul De Bas gaat nog een stap verder in finale 'Got Talent': 'Nog meer risico'
- 'Welkom in de jaren 50': Van Drees tot Elvis en van Greet Hofmans tot de hoelahoep
- Zaterdag zie je het 'Herinneringen Top 50 concert' op NPO 3
- Wie wint 50.000 euro? Tien acts strijden om de overwinning in de finale van 'Got Talent'
- 'Hij is fantastisch grappig!': maakt Mechelen dé comeback van het seizoen in 'Mijn Restaurant'?
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+
Kijktip van de dag

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?
'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.



































