De finale van 'Beste Vrienden' op Eén

woensdag 8 juni 2016

Op donderdag 9 juni spelen Elke Clijsters en Steven Goegebeur, Daphne Bunskoek en Marc-Marie Huijbregts, en zussen Billie en Olga Leyers de finale van 'Beste Vrienden'.

Deze drie duo's hadden de meeste voorsprong op hun tegenstanders tijdens de vorige afleveringen. Billie en Olga durfden het aan om een bungeesprong te doen, en wonnen zo van Kim Gevaert en Sabine Appelmans. Daphne en Marc-Marie hadden een oneindige voorsprong op hun tegenstanders Mathias Vergels en Nawfel Bardad-Daidj, die door pech hun tocht moesten staken. En Elke en Steven waren, ondanks Stevens knieblessure, Otto-Jan Ham en Stijn Van de Voorde te snel af in Letland.


Waar de duo's op hun vorige bestemmingen nog konden genieten van de zon, trekken ze nu naar het mooie maar koude Lapland. Eens daar aangekomen, krijgen ze meteen verrassend nieuws van Bruno: 'We zijn met drie teams in plaats van met twee. Maar de queeste kan maar gespeeld worden door twee teams.' In het besneeuwde landschap proberen de drie duo's elk de opdrachten als beste te vervullen om het zo tot in de queeste te schoppen. Maar het zou 'Beste Vrienden' niet zijn, als daar niet af en toe wat sneeuwpret aan te pas komt... Een sneeuwballengevecht of een wedstrijdje mooiste sneeuwman maken, het kan allemaal.

Wie valt als eerste af, welke twee duo's gaan de queeste aan? En wie wint de finale van dit vijfde seizoen en kan zich tot beste vriendenduo kronen? Dat ontdek je in deze laatste aflevering, die wegens het EK uitzonderlijk op donderdag wordt uitgezonden.

'Beste Vrienden', donderdag 9 juni om 20.40 uur op Eén.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vraag Het Aan' (VRT 1)

Niels ontvangt Imane Boudadi, Wannes Lacroix, Aaron Blommaert, Petra De Sutter en Daphne Agten. Voor Aaron is de song 'Ben' van Michael Jackson voor eeuwig verbonden met de dag waarop hun trouwe viervoeter Ben stierf. En het Gentse collectief Lézard zet de studio op zijn kop met het geweldige Rock Lobster' van The B-52’s. Komen ook: Judith, Alice Mae, Natalia en Portland. Niels zingt 'Visiting Hours' van Ed Sheeran voor Jolien uit het publiek.

'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:55
    De dag van vandaag
    22:50
    VRT NWS laat
  • 21:25
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    23:15
    The Black Swan
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:45
    Erfgenaam Gezocht
    22:55
    Chicago P.D.
  • 20:35
    Ambulance
    23:10
    Bert Gabriëls - Pech
  • 20:35
    The Green Mile
    00:00
    9-1-1: Lone Star
  • 22:15
    Negative
    00:10
    Xena: Warrior Princess
  • 21:50
    Yellowjackets
    23:00
    ER
  • 22:25
    Baywatch
    23:20
    Nonkel Jef
  • 22:15
    Nonkels
    23:05
    Maison Verhulst
  • 20:35
    A Star Is Born
    23:10
    Friends
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    23:20
    See
  • 22:35
    Huizenjagers
    23:35
    A Place in the Sun
  • 22:20
    Cold Case
    23:10
    C.S.I. New York
  • 22:24
    CEO van mijn leven
    22:51
    Car Upd8te
  • 22:23
    Publireportage
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:35
    Toasted on wheels!
    23:00
    Winterse Kost
  • 22:05
    Foyle's War
  • 22:25
    NCIS: New Orleans
    23:15
    NCIS
  • 21:30
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
    23:10
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    De andere kant van Amsterdam
  • 22:05
    Vier Handen Op Eén Buik
    23:05
    NOS Studio Sport Voetbal