De filmplannen van CAZ

vrijdag 15 maart 2019

Op zondag 17 maart brengt CAZ om 20.40 uur de actiefilm 'Hellboy' van Oscarwinnaar Guillermo del Toro uit 2004 met Ron Perlman, Doug Jones en Selma Blair.

Het Duitse leger staat op het punt de oorlog tegen de geallieerden te verliezen en grijpt naar zwarte magie. Een interventie van een Amerikaanse legereenheid verhindert echter dat het duistere ritueel voltooid kan worden. De poort naar de hel is enkele minuten open geweest, waardoor een kleine demoon op Aarde belandt. De Amerikaanse soldaten dopen het mysterieuze wezentje 'Hellboy'.


Op woensdag 20 maart is er om 20.40 uur de western 'Geronimo: An American Legend' uit 1993 met Jason Patric, Gene Hackman, Robert Duvall en een nog heel jonge Matt Damon. Het legendarische Apache-opperhoofd Geronimo streed voor het in stand houden van de indiaanse cultuur en speelde jarenlang een kat- en muisspelletje met het federale Amerikaanse leger. 

Op vrijdag 22 maart staat om 20.40 uur de Quentin Tarantino klassieker 'Jackie Brown' uit 1997 op het programma met Pam Grier als stewardess Jackie Brown. Jackie wordt door de politie betrapt op het smokkelen van cocaïne en witgewassen geld. Haar opdrachtgever, de beruchte wapenhandelaar Ordell Robbie, zorgt ervoor dat ze enkele dagen later reeds vrij kan komen. Jackie beseft dat ze haar baas een dienst kan bewijzen door het spaargeld van de wapenhandelaar van Mexico naar de Verenigde Staten te smokkelen. Maar ze weet ook dat de politie staat te popelen om Ordell in te rekenen. Ze besluit beide partijen tegen elkaar uit te spelen.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Reizen Waes: terug naar Oekraïne' (VRT 1)

Onderweg naar Oekraïne maakt Tom Waes enkele bijzondere stops. In Hasselt bijvoorbeeld, waar hij een Belgisch-Oekraïens koppel ontmoet dat elkaar leerde kennen dankzij 'Reizen Waes'. In Berlijn worden Tom en zijn ploeg herenigd met een gevlucht Oekraïens gezin dat ze leerden kennen tijdens hun vorige reis naar Oekraïne, zeven jaar geleden. Uiteindelijk steken Tom en zijn team in het Poolse Medyka de grens over naar Oekraïne. Daar bezoekt hij tijdens zijn eerste dagen onder andere een opleiding voor dronepiloten, net als het beroemde Lychakiv kerkhof in de stad Lviv. Een symbolische plek waar duizenden Oekraïense soldaten begraven liggen.

'Reizen Waes: Terug naar Oekraïne', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:35
    112 Hulp is onderweg
    22:20
    VRT NWS laat
  • 21:50
    Hacks
    22:51
    Het weer
  • 20:20
    Sporza: Hockey League Vrouwen
    22:20
    VRT NWS journaal met VGT
  • 19:55
    So You Think You Can Dance
    21:55
    Philippe Geubels: Bedankt voor alles
  • 20:55
    Smeris
    22:00
    De Hygiënepolitie
  • 20:35
    Belgica
    22:45
    9-1-1
  • 21:30
    Police Interceptors
    22:30
    Spartacus
  • 21:25
    ER
    00:45
    Suits
  • 21:40
    Tien Om Te Zien
    22:45
    Patrouille Linkeroever
  • 21:10
    Brieven aan Samson
    22:10
    De Spor XL: kleine jongens dromen groot
  • 21:15
    CIA
    22:10
    Matlock
  • 20:35
    The Specialist
    22:40
    Godzilla: King of the Monsters
  • 21:20
    Junior Bake Off Vlaanderen
    00:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 21:20
    The British Airways Killer
    22:20
    Garage Sale Mystery: The Deadly Room
  • 21:52
    Trends DataNews Awards
    21:55
    Huur een stuur
  • 21:36
    Alles over je terras
    22:00
    Knuffel Pop
  • 21:50
    De Zomerkeuken
    22:15
    Meat Timon
  • 21:00
    All Creatures Great and Small
    21:55
    Lynley
  • 20:55
    From
    21:55
    Law & Order: Organized Crime
  • 21:15
    Over Mijn Lijk
    22:15
    Andere Tijden Sport
  • 21:30
    Bureau Buitenland
    22:00
    NOS Journaal Laat
  • 21:20
    Die Andere Late Night
    21:55
    Mocros