De families Vercammen en De Vidts in 'Een Rijker Leven'

dinsdag 25 oktober 2011

De derde aflevering van 'Een rijker leven' – uitzending woensdag 26 oktober 2011 – brengt Evi Hanssen bij het gezin Vercammen uit Messelbroek (Vlaams-Brabant) en de familie De Vidts uit Ninove. De kans dat de twee gezinnen met elkaar in contact zouden komen in het dagelijkse leven is zo goed als onbestaande, maar Evi laat beide gezinnen met elkaar kennismaken.

Nathalie (15) is de enige dochter van het gezin Vercammen. Ze woont samen met haar ouders in een riante heuvelvilla die grenst aan een prachtig bos. Papa Patrick is arts en informaticus en mama Hilde doceert aan de hogeschool, maar werkt vooral als interieurspecialiste. Beide ouders werken heel hard en kunnen hun dochter de luxe garanderen van lange wandelingen in de bossen, tochtjes met de 4x4 en paardrijden. De familie leeft zonder grote zorgen, maar heeft toch oog voor de medemens en wilt ontdekken hoe anderen een moeilijker bestaan leiden en helpen waar nodig.


Iona (16), Laura (12) en Lisa (12) wonen in een sociale woonwijk in Ninove. Mama Els werd bij haar scheiding geconfronteerd met een stopzetting van de eigen zaak en een berg schulden waardoor het voor haar, als alleenstaande moeder, loodzwaar is om haar gezin de kansen te bieden dat het nodig heeft. De kinderen hebben nooit de kans op iets extra. Bovendien moet Els de puberende dochters regelmatig dingen ontzeggen die voor andere kinderen heel evident lijken. Toch tracht ze er het beste van te maken en loopt de schuldenlast bijna op haar einde.

De ontmoeting van de families verloopt hartelijk en al snel kunnen de meisjes het goed met elkaar vinden. Patrick en Hilde zijn onder de indruk van de leefomstandigheden van de familie De Vidts en beslissen om het lot van Els en haar drie dochters voor altijd te verbeteren.

 ‘Een Rijker Leven’, woensdag 26 oktober 2011 om 21.35 uur bij vtm


Eenrijkerleven

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Familie Claus 2' (Netflix)

Jules Claus heeft Kerstmis weer helemaal omarmd en zijn rol als toekomstige Kerstman is daarmee verzekerd. Vol goede moed gaan hij en opa Noël met zijn tweetjes aan de slag. De drukste periode van het jaar staat immers weer voor de deur. Alles gaat vlot, tot Jules een brief ontvangt van een meisje met een bijzondere kerstwens: zij wil haar gescheiden ouders weer samenbrengen. De wens zorgt voor ruzie tussen Jules en zijn opa, want volgens opa kan de Kerstman veel, maar niet alles.

'De Familie Claus 2', film uit 2021 met oa. Jan Decleir en Mo Bakker, om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    06:00
    In bed met Olly
  • 01:45
    Nachtlus
    08:00
    Herfstbeelden
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:10
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    11:30
    House
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:05
    JOE XMAS
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:00
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:25
    Play kerst haardvuur 2025
    01:00
    Criminal Minds
  • 04:20
    Play kerst haardvuur 2025
    06:55
    Heavy Rescue: 401
  • 03:55
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:30
    Play kerst haardvuur 2025
    06:25
    Cold Case
  • 02:30
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:44
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:35
    Bon Appetit
    07:05
    Het Weekmenu
  • 04:25
    Midsomer Murders
    03:10
    Ripper Street
  • 04:05
    NCIS
    06:56
    Below Deck Mediterranean
  • 03:20
    NOS Journaal
    06:25
    Bij ons in de Dierentuin
  • 02:30
    Nieuwsuur
    06:55
    Rail Away
  • 03:52
    Tekst-TV
    06:55
    Interstellar Ella