De families Vercammen en De Vidts in 'Een Rijker Leven'

dinsdag 25 oktober 2011

De derde aflevering van 'Een rijker leven' – uitzending woensdag 26 oktober 2011 – brengt Evi Hanssen bij het gezin Vercammen uit Messelbroek (Vlaams-Brabant) en de familie De Vidts uit Ninove. De kans dat de twee gezinnen met elkaar in contact zouden komen in het dagelijkse leven is zo goed als onbestaande, maar Evi laat beide gezinnen met elkaar kennismaken.

Nathalie (15) is de enige dochter van het gezin Vercammen. Ze woont samen met haar ouders in een riante heuvelvilla die grenst aan een prachtig bos. Papa Patrick is arts en informaticus en mama Hilde doceert aan de hogeschool, maar werkt vooral als interieurspecialiste. Beide ouders werken heel hard en kunnen hun dochter de luxe garanderen van lange wandelingen in de bossen, tochtjes met de 4x4 en paardrijden. De familie leeft zonder grote zorgen, maar heeft toch oog voor de medemens en wilt ontdekken hoe anderen een moeilijker bestaan leiden en helpen waar nodig.


Iona (16), Laura (12) en Lisa (12) wonen in een sociale woonwijk in Ninove. Mama Els werd bij haar scheiding geconfronteerd met een stopzetting van de eigen zaak en een berg schulden waardoor het voor haar, als alleenstaande moeder, loodzwaar is om haar gezin de kansen te bieden dat het nodig heeft. De kinderen hebben nooit de kans op iets extra. Bovendien moet Els de puberende dochters regelmatig dingen ontzeggen die voor andere kinderen heel evident lijken. Toch tracht ze er het beste van te maken en loopt de schuldenlast bijna op haar einde.

De ontmoeting van de families verloopt hartelijk en al snel kunnen de meisjes het goed met elkaar vinden. Patrick en Hilde zijn onder de indruk van de leefomstandigheden van de familie De Vidts en beslissen om het lot van Els en haar drie dochters voor altijd te verbeteren.

 ‘Een Rijker Leven’, woensdag 26 oktober 2011 om 21.35 uur bij vtm


Eenrijkerleven

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Een zelfmoordaanslag op een westerse woonwijk in de Saudische hoofdstad Riyad eist de levens van meer dan 120 burgers. FBI-agent Ronald Fleury stelt een vijfkoppig team samen om naar Riyad te reizen en de aanslag te onderzoeken. Van de lokale autoriteiten krijgen ze echter maar vijf dagen om hun werk uit te voeren. Bovendien worden Fleury en zijn collega's vanaf dag één tegengewerkt en zijn hun levens voortdurend in gevaar.

'The Kingdom', film uit 2007 met oa. Jamie Foxx, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:10
    Dagelijkse kost
    00:55
    VRT NWS laat
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    00:30
    Nachtlus
  • 12:10
    Zingaburia
    21:00
    Geen uitzending
  • 11:50
    Familie
    07:00
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 10:40
    Geen uitzending
    00:00
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 11:50
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    00:25
    Xena: Warrior Princess
  • 11:20
    Christmas on Call
    23:55
    A Christmas in Switzerland
  • 10:00
    Joe
    00:45
    SOS Piet
  • 11:45
    Huizenjagers
    01:00
    Alter Ego
  • 11:50
    NCIS
    00:30
    Neighbours: A New Chapter
  • 11:40
    Ice Airport Alaska
    00:25
    MIDMID
  • 10:55
    Sincerely, Truly Christmas
    05:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 11:45
    Interview With a Killer
    06:55
    Cold Case
  • 10:00
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:16
    Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 12:15
    Loïc: Zot van Koken
    00:50
    Hidden Gems
  • 12:15
    The Chelsea Detective
    00:35
    A Remarkable Place to Die
  • 11:55
    First Dates Australia
    06:50
    Storage Wars
  • 12:15
    NOS Journaal
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 12:15
    Kook mee met MAX
    01:00
    Nieuwsuur
  • 12:15
    Sesamstraat: 10 voor...
    05:40
    Raad eens hoeveel ik van je hou