De eerste vonkjes slaan over in 'Boer zkt Vrouw'

In 'Boer zkt Vrouw' van zondag 3 april zijn de eerste vonkjes voelbaar bij boer Kim. Hij koos Emi voor de date van 24u en ze laat een heel positieve indruk achter bij hem: 'Die 24u hebben wel iets losgemaakt, ja. Dat is echt zot, op een paar uur tijd zijn we hard naar elkaar toe gegroeid.'
De twee andere meisjes, Ginny en Carole, hebben een nachtje thuis geslapen. Kim zet zijn 3 vrouwen al meteen aan het werk en wil hen iets bijbrengen over patatjes. Dat doet hij op 'zijn' manier: 'De krieltjes mogen niet groter zijn dan een teelbal. Als ze groter zijn mag je ze gewoon laten liggen.' Een vergelijking die voor de meisjes voor interpretatie vatbaar is…
In Itegem zet dochter Willeke zoals gewoonlijk het ontbijt klaar voor haar papa Garry. Na de scheiding van haar ouders heeft Willeke het huishouden op zich genomen en daar willen Barbara, Evelyn en Els verandering in brengen. Ze nemen Garry mee naar de supermarkt… en dat was meer dan 20 jaar geleden voor Garry… Hij valt dan ook van de ene verbazing in de andere.
In Westerlo bracht William de eerste 24 uur door met Amber en dat deed hen naar elkaar toegroeien. Na een nachtje op hotel komen Titjana, Valerie en Bapke toe op de ranch en er klinkt toch wel wat jaloezie bij de dames: 'Amber heeft cowboy-botten aan! Zou ze die gekregen hebben? Ik ben heel benieuwd wat er is gebeurd, dat kan van alles zijn zo samen in 1 tipi…!', klinkt het.
In Lommel zet Elien Stijn aan het werk om de kalfjes te merken. Stijn werkt ook als veeboer en kent dit werkje als geen ander. Dat merkt ook Elien: 'Stijn is helemaal in zijn element, hij is hier al volledig thuis en ook naar mij toe: ik moet maar een half woord zeggen en hij begrijpt me al, dat is echt heel fijn.' Op werkvlak klikt het alvast tussen Elien en Stijn, maar is hij op amoureus gebied ook de geschikte man?
En in de Westhoek is boer Cyriel al vroeg opgestaan om voor Els het ontbijt klaar te zetten want hij heeft iets goed te maken na hun eerste 24u samen. 'Cyriel heeft vooral veel gewerkt dus ik heb verre van 24u alleen met hem gespendeerd', vertelt Els.
'Boer zkt Vrouw', zondag 3 april om 19.55 uur bij VTM en ook op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ready, set, Co…ntainer Cup: dit zijn alle sporters van het nieuwe seizoen
- Hartverscheurende keuzes in 'The Voice van Vlaanderen': Big Battles eisen hun tol
- 'De Mutti’s' op vakantie, en plots kapen 6 bekende Pappi’s hun podcast
- Vanaf vandaag op VRT MAX: Ella Leyers als verpleegkundige Amanda in 'Dag & Nacht' 2
- 'Sergio in Italië': deze 8 BV's ontdekken met Sergio Herman de Italiaanse keuken
- Topdokter Guy T’Sjoen mikt via 'Komen Eten' op plekje in 'Viva La Feta': 'Een open sollicitatie'
- D-day in Kessel en Wielsbeke: wie valt af in 'Huis Gemaakt'?
- Aanranding Den Haag en rellen Breda in 'Opsporing Verzocht'
- Dit zie je in april op de Disney Channels
- Wat schaft de pot in 'Dagelijkse Kost'?
- 'A Solitary Reign' van Amenra is opnieuw de nummer 1 in 'De Zwaarste Lijst'
- 3FM-dj's Mark en Mai organiseren experiment: 'Concert voor Kleinere Mensen'
- Dit hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' op NPO Radio 1
- The Cats ontvangt NPO Radio 5 Evergreen Award
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carričre lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
Kijktip van de dag

Glacioloog Eric Rignot keert samen met zijn zoon terug naar hun woning in Los Angeles die verwoest werd door de bosbranden in 2025. Wanneer wetenschapper Alain Hubert met zijn team in een whiteout terechtkomt, wordt duidelijk hoe onvoorspelbaar het leven op Antarctica is. Klimaatwetenschapper Simon Steffen zet het levenswerk van zijn vader Konrad Steffen rond automatische weerstations verder.
'2050', om 21.15 uur op VRT Canvas.



































