De diesel vloeit rijkelijk in een nieuw seizoen van 'Lady Truckers'

Tientonners laden, kilometers vreten en op tijd hun lading lossen: de 'Lady Truckers' zijn vanaf 23 maart elke dinsdag terug bij VTM 2.
Na een succesvol eerste seizoen, met gemiddeld 460.000 kijkers en 14,6% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld), gaan de vrouwelijke truckchauffeurs opnieuw de baan op met hun grote liefde. Dit keer volgt 'Lady Truckers' oude bekenden en nieuwe gezichten, van ervaren rotten in het vak tot prille groentjes. Allemaal hebben ze hun groot rijbewijs op zak en zijn ze niet meer weg te slaan uit hun vrachtwagencabine. Ze vervoeren echt alles, van stenen tot vlees en graafmachines en kennen blindelings hun weg in het soms helse verkeer. De 'Lady Truckers' vertellen over de truckersmicrobe, de uitdagingen onderweg, het respect dat ze krijgen, de vooroordelen waarmee ze geconfronteerd worden en het vrouw-zijn in een mannenwereld.
Chiara, 'De Junior' (20 jaar uit Wichelen), is de jongste Lady Trucker van de bende. Ze werkt in het bedrijf van haar papa en vervoert voornamelijk asfalt, grond en graafkranen. Met haar 1m55 is ze een buitenbeentje in de truckerswereld: 'Ze zeggen altijd: kan jij wel over je stuur kijken? Ik ben niet groot maar dat hoeft ook niet om met een camion te rijden.'
Nog 'on the road' in de eerste aflevering:
Sarah - 'De Outsider' - 29 jaar - Schoten - 4 jaar Lady Trucker
Sarah is één brok energie met het hart op de tong. Ze vervoert voornamelijk rundsvlees en is de enige Lady Trucker én Belg in het internationale transportbedrijf waarvoor ze werkt. Sarah is ook nooit alleen onderweg en heeft steeds haar hondje Meutte bij zich.
Sarah: 'Ik mag zo moe zijn als ik wil, ik doe het lossen met plezier. Ik vind het sleuren en trekken aan het vlees gewoon heel leuk.'
Tineke - 'De Plantrekker' - 34 jaar - Hooglede - 4 jaar Lady Trucker
De West-Vlaamse Tineke houdt van variatie in haar werk. Ze vervoert dan ook verschillende zaken van pasta tot beton en overnacht regelmatig in haar truck. Ze trekt haar plan als alleenstaande mama en neemt elke situatie zoals ze komt.
Tineke: 'Je moet je plan kunnen trekken. Staan bleiten en zagen, daarmee geraak je niet vooruit.'
Mieke - 'De Oude Rot' - 48 jaar - Maasmechelen - 12 jaar Lady Trucker
Mieke is een ervaren chauffeuse die jaren internationaal reed. Sinds kort rijdt ze enkel nog nationaal en combineert ze the best of both worlds: bier vervoeren in België en tijd doorbrengen met haar kinderen en kleinkinderen.
Mieke: 'Ik denk dat ik sterf met een stuur in mijn handen. Mijn truck is mijn baby.'
Caroline - 'De Nachtraaf' - 39 jaar - Leest - 11 jaar Lady Trucker
Caroline rijdt nog steeds elke nacht uit met heel veel energie om met de glimlach goederen te laden en lossen.
Caroline: 'Ik vind het heel gezellig om de nacht te doen. Dat is voor mij echt me-time.'
'Lady Truckers’, vanaf 23 maart elke dinsdagavond om 22.05 uur bij VTM 2.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Commissariaat ziet geen toekomst meer voor Ongehoord Nederland
- 'Breendonk' is geselecteerd voor Film Fest Gent
- Maarten van Rossem en Philip Freriks ontdekken Europa per trein in nieuwe MAX-serie
- Art Rooijakkers presenteert psychologische kennisquiz 'Dit Weet Jij Niet?!'
- Dyantha Brooks presenteert nieuwe strategische kennisquiz 'Oog om Oog' op SBS6
- 'Een man die mij gaat uitleggen hoe het is om te baren?': act in Got Talent is voer voor discussie tussen Soundos en Marc-Marie
- Wietze Snaak is terug op RTL met 'Snaakse Streken'
- Jade Mintjens fileert de opmerkelijke evolutie van de 'Ge zijt van...'-Facebookgroepen
- 'Meldpunt Actueel' over gebrek aan regels tegen hitte in verpleeghuizen en seniorenwoningen
- Jake viert zijn nieuwe single Baby Love met een intieme releaseparty in 'Knokke Tof'
- Nieuwe ochtendshow van Qmusic heet 'Hey Mattie!'
- Nieuwe ochtendshow 'Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte' begint maandag
- Bijzondere wensen en exclusieve optredens tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf de Oude Markt in Enschede
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school'
Kijktip van de dag

Eerste auditieshow waarin de meest uiteenlopende acts uit Vlaanderen en Nederland staan te popelen om hun talent te tonen. Cul de Bas zoekt de limiet met een adembenemende circusact. Lisanne verbaast met kracht en lenigheid. Race Fernando zet de zaal in beweging met pure energie. Mini Mate Move droomt groot en straalt zelfvertrouwen uit. Wie steelt uiteindelijk ieders hart en maakt de meeste indruk?
'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.




































