De bom barst bij Raphaël in 'Boer zkt Vrouw:' Katrijn en Jolyn willen hun koffers pakken

zaterdag 18 maart 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

'Omdat Jasha niet naar de kamer terugkeerde om te slapen, ben ik naar beneden gegaan. Ik zag het licht in Raphaëls caravan branden. Ik heb hier echt 40 minuten gestaan, omdat ik het wou weten. Ik wou het met mijn eigen ogen zien.'

'Boer zkt Vrouw' eindigde vorige week met een cliffhanger van formaat. Op zondag 19 maart vertelt Jolyn wat ze juist heeft gezien, die bewuste avond. Een gebeurtenis die grote gevolgen lijkt te hebben, want zowel Jolyn als Katrijn staan op het punt de manege te verlaten.


Terwijl het dagelijks leven zich op het erf op gang trekt, is er in de slaapzaal van de meisjes geen teken van leven. Matchmaker Dina Tersago werd voor dag en dauw uit bed gebeld om meteen naar de manege te komen, waar Katrijn en Jolyn haar buiten - gepakt en gezakt - opwachten. De vrouwen staan klaar om te vertrekken, maar niet vooraleer Dina alle partijen op de rooster legt om te ontdekken wat er de vorige avond en nacht is gebeurd.

'Kort samengevat: we zijn misschien wat te hard van stapel gelopen, maar het is een beetje ontploft', klinkt het bij Katrijn. Wat volgt is het relaas van die bewuste avond. Waarom was er opeens ruzie? Klopt het dat Jasha de hele nacht doorbracht bij Raphaël? En zo ja: waarom liegt ze daarover? Dina Tersago is vastberaden de waarheid bloot te leggen. Wat is er gebeurd? Kan Dina de dames hun vertrek uit het hoofd praten? Kunnen de brokken nog gelijmd worden? En heeft Raphaël er überhaupt wel nog zin in?


Veel vragen worden beantwoord, in aflevering 5 van 'Boer zkt Vrouw' op zondag 19 maart om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De vijftienjarige Lara werd geboren in een mannelijk lichaam, maar wil als meisje door het leven gaan. Haar dagelijkse leven bestaat uit het innemen van hormoonremmers en wachten op vrouwelijke hormoontherapie en de operatie die uiteindelijk haar geslacht zal afstemmen op haar identiteit. Ondertussen streeft ze haar droom na: ballerina worden.

'Girl', film uit 2018 van Lukas Dhont met oa. Victor Polster, om 20.30 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:55
    VRT NWS Update
    06:00
    Mr. Magoo
  • 17:45
    Juan Carlos: Downfall of The King
    08:00
    Winterbeelden
  • 17:55
    De week van Karrewiet
    04:50
    Geen uitzending
  • 16:55
    I Can See Your Voice
    01:15
    Geen uitzending
  • 17:05
    De Eerste op de Moordplek
    01:50
    Geen uitzending
  • 17:30
    Zorro
    23:30
    Resident Evil: Afterlife
  • 17:30
    Caught on Dashcam
    01:50
    Geen uitzending
  • 18:00
    9-1-1: Lone Star
    08:55
    Geen uitzending
  • 17:35
    'Allo 'Allo!
  • 17:25
    Huizenjagers
    04:50
    Geen uitzending
  • 17:35
    NCIS
    01:00
    Criminal Minds
  • 17:35
    Brooklyn Nine-Nine
    01:40
    See
  • 17:50
    Chateau Meiland
    01:10
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 17:30
    World's Most Evil Killers
  • 17:37
    Transport & Van.TV
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:56
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 18:00
    De Eregast
    01:25
    Bon Appetit
  • 17:10
    London Kills
    01:35
    Midsomer Murders
  • 17:20
    NCIS: New Orleans
    01:15
    The Resident
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    01:40
    NOS Journaal
  • 17:55
    EO Metterdaad
    01:25
    Dit is de Week
  • 17:50
    Welkom thuis
    01:10
    First Dates