'Da's Liefde!' met robotfoto's van onder meer Kelly Pfaff, Tine Embrechts en... Jens Dendoncker

zondag 7 februari 2021

Hoe waarheidsgetrouw zijn de robotfoto's van Tine Embrechts, Kelly Pfaff en Jens Dendoncker na een beschrijving door hun partner? 'Da's Liefde!' zoekt het maandag uit!

In de nieuwe aflevering van 'Da’s Liefde!' op maandag 8 februari om 20.40 uur bij VTM nodigt Jens enkele bevriende koppels uit voor een experiment rond uiterlijk. Als we verliefd zijn, zouden we ons lief namelijk aantrekkelijker vinden dan hij of zij in werkelijkheid is. Gaat die wetenschap ook op voor Tine Embrechts en Guga Baúl, Kelly Pfaff en Sam Gooris, en hemzelf en Lauren? Aan de hand van de beschrijvingen van Guga, Sam en Lauren maakt een forensisch tekenaar een portretfoto van eenieders wederhelft… in het Duits want het gezelschap bevindt zich in het Zwarte Woud. Hoe waarheidsgetrouw is het resultaat? En zijn de portretten effectief mooier dan ze in werkelijkheid zijn of valt dat toch wat tegen?


We liegen allemaal meer dan we denken – zo’n 70 keer per week – en niemand wordt er echt gelukkig van. Jens trekt met zijn biechtstoel naar Antwerpen en overtuigt enkele koppels om grote of minder grote leugens aan hun geliefde op te biechten. En het belooft best wel spannend te worden want er wordt zowel bedrog als een koopverslaving opgebiecht aan Jens. Worden de leugens vergeven of zit er een dik haar in de boter bij de biechtende koppels?

Ook irritaties zijn schering en inslag bij zowat elk koppel. De wetenschap heeft daar gelukkig iets op gevonden: positieve illusies, een soort roze bril van de geest. Klinkt allemaal wat abstract? Jens test het met Noa en neemt haar mee op een trip down irritation lane. Kan het experiment van Jens de ergernissen over haar lief Brent wegnemen?


Dat de liefde niet altijd gemakkelijk is, bewijzen de 64% Vlamingen die al eens verliefd werden op iemand die ze niet konden krijgen. En toch houden die mensen vaak vol. Want dat volhouden, dat vinden wij blijkbaar leuk. Wachten op iets dat we heel graag willen, geeft ons brein namelijk een gelukzalig gevoel. Wie daarvan kan meespreken, is Sjoerd. Hij werd verliefd op Jess, maar dat verliep niet meteen zoals hij hoopte. En ze zeggen wel eens: 'de aanhouder wint'. Maar… is dat wel altijd zo? Sjoerd en Jess vertellen ons hun verhaal.

De afleveringen van 'Da's Liefde!' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Da's Liefde', maandag 8 februari om 20.40 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Een prototype van een Amerikaans gevechtsvliegtuig wordt gestolen. Geheim agent Alex Scott wordt undercover naar Boedapest gestuurd om het vliegtuig terug te vinden. Tegen wil en dank moet hij samenwerken met de opvliegende bokskampioen Kelly Robinson. Zo probeert Scott de entourage te infiltreren van de steenrijke industrieel Arnold Gundars, die hij van de diefstal verdenkt.

'I Spy', film uit 2002 met oa. Eddie Murphy, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:10
    Monster Shaker
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Herfstbeelden
  • 06:10
    Timbalo
    04:50
    Geen uitzending
  • 06:10
    Heidi
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:25
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:25
    Joe
    05:55
    Christmas Tree Lane
  • 06:00
    Joe
    01:10
    Cheers
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    01:10
    De Tafel van de Week
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:55
    Criminal Minds
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:05
    Hawaii Five-0
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Kopen Of Slopen?
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    Strike
  • 04:02
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:09
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:35
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    01:40
    Winterse Kost
  • 06:00
    Ghosts
    01:30
    Murdoch Mysteries
  • 06:00
    Below Deck Mediterranean
    01:30
    The Resident
  • 06:10
    MAX Geheugentrainer
    01:18
    Even tot hier
  • 01:10
    Nieuwsuur
    08:10
    Petrus in het land
  • 06:05
    Raad eens hoeveel ik van je hou
    01:45
    First Dates