Daar komt de laatste bruid in 'Blind Getrouwd'… op haar gepersonaliseerde wedding sneakers

zondag 22 september 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

Op maandag 23 september zijn Simen & Larissa en Thomas & Karlien, die in de lucht hangen om hun honeymoon aan te vatten in een luxe resort aan het Mexicaanse Playa del Carmen, niet de enigen die - letterlijk - in de wolken zijn.

Ook Britt (26) en Jonas (29) weten met hun blijheid geen blijf wanneer ze vernemen dat de experten een match voor hen hebben gevonden en ze zich dus mogen opmaken voor hun eigen huwelijk.

Blind Getrouwd-experten Sarah Hertens en Wim Slabbinck hebben veel hoop voor het duo, al schuilen er ook uitdagingen in deze match: “Britt en Jonas zijn 2 actieve en dynamische mensen. 2 energieke personen maar ook wel 2 chaoten. Het zijn 2 lucifertjes. Als die heel snel ontvlammen, kan het ook wel snel opbranden, denken we. Het is dan ook hun uitdaging om nu en dan wat afstand te nemen en eens tot rust te komen. Er is zo veel enthousiasme bij allebei, dat ze weleens hun rugzak aan de start zouden kunnen vergeten.”

Dat beide deelnemers inderdaad staan te popelen om in het huwelijksbootje te stappen, ondervindt hun familie- en vriendenkring aan den lijve: “Britt hoopt er mega hard op, ze is er elke dag over bezig, stuurt trouwkleedjes door, openingsdansen heb ik al gehoord,... ze kan er maar niet over zwijgen dus ik ben superblij dat ik het haar nu eindelijk mag vertellen”, zegt Britts beste vriendin Kayla. Na een eerste vreugdedans en het instant bestellen van haar gepersonaliseerde huwelijks sneakers, trekt Britt naar haar ouders om hen het verlossende nieuws te vertellen. Ze zag haar papa nog nooit huilen. Tot nu.

Bekijk hier de preview:





Newlyweds Simen (32) en Larissa (30) en Thomas (31) en Karlien (31) zetten na een lange vlucht voet op Mexicaanse bodem. Met temperaturen boven de 30 graden, start de honeymoon meteen zwoel. Simens eten van vannacht is nog niet verteerd, of het hotelpersoneel staat daar al met een volgend buffet, een uitdaging die voor het koppel groter lijkt dan ‘ja’ zeggen tegen een wildvreemde. Daarna dompelen ze zich onder in de Mexicaanse couleur locale en duiken ze in de typisch Mexicaanse cenotes, grotten die met natuurlijk water zijn gevuld. Daar ziet Simen Larissa voor het eerst in zwemkledij: “Een man kijkt altijd, en zeker als het je vrouw is, voor de eerste keer in bikini”, lacht Simen. “Zij is de kleine zeemeermin, ik waarschijnlijk Sebastiaan de krab”.

Ook Thomas en Karlien vertrekken op hun eerste Mexicaanse avontuur. Omdat Thomas geen rijbewijs heeft, is de ergotherapeute chauffeur van dienst, terwijl Thomas de GPS voor zijn rekening neemt. Hij blijkt echter nogal snel afgeleid te zijn, waardoor het koppel meteen het noorden kwijt is.

'Blind Getrouwd', maandag 23 september om 20.40 uur op VTM.


Blind getrouwd op tv
Maandag 24 november 2025 om 20u35  »
VTM
Acht singles stappen met een wildvreemde in het huwelijksbootje. Het is een intiem en gewaagd avontuur om met iemand blind te trouwen. De vrijgezellen worden gekoppeld door een groep van experts.
Dinsdag 25 november 2025 om 16u40  »
VTM
Acht singles stappen met een wildvreemde in het huwelijksbootje. Het is een intiem en gewaagd avontuur om met iemand blind te trouwen. De vrijgezellen worden gekoppeld door een groep van experts.
Dinsdag 25 november 2025 om 23u20  »
VTM
Acht singles stappen met een wildvreemde in het huwelijksbootje. Het is een intiem en gewaagd avontuur om met iemand blind te trouwen. De vrijgezellen worden gekoppeld door een groep van experts.
Woensdag 26 november 2025 om 20u35  »
VTM
Onder de Zwitserse zon bloeit de liefde open. Ian durft een onzekere kant bespreken en Ellen laat het woord 'romantisch' vallen. Sien laat Ziggy kennismaken met haar favoriete activiteit.
Donderdag 27 november 2025 om 16u30  »
VTM
Onder de Zwitserse zon bloeit de liefde open. Ian durft een onzekere kant bespreken en Ellen laat het woord 'romantisch' vallen. Sien laat Ziggy kennismaken met haar favoriete activiteit.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

In de nacht van 11 op 12 augustus 2002 ontmoet de negentienjarige Ellen Van de Wal de 31-jarige Danny Meersman in een Ierse pub op de Grote Markt in Antwerpen. Na een kort gesprek biedt Meersman haar een lift aan naar huis in Wilrijk. In plaats daarvan rijdt hij naar een afgelegen parkeerplaats waar hij Ellen aanrandt en wurgt. Vervolgens dumpt hij haar lichaam in een riool in Willebroek, een locatie waar hij eerder had gewerkt. Een assisenproces vindt nooit plaats, aangezien Meersman in januari 2005 zelfmoord pleegt in zijn cel.

'True Crime Belgium', om 21.05 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:25
    Sportweekend
    07:00
    De week van Karrewiet met VGT
  • 19:55
    Het weer (vooravond)
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 19:55
    Athleticus Urban Games
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:55
    De Verraders
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 19:05
    Steenrijk, Straatarm
    03:35
    Geen uitzending
  • 19:35
    House
    11:50
    Geen uitzending
  • 19:40
    Top 20 Funniest
    07:00
    Willy
  • 19:00
    Trivia at St. Nick's
  • 19:55
    Vinger aan de Poot
    06:00
    Joe
  • 18:45
    De Slimste Mens Ter Wereld
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:25
    Criminal Minds
    06:45
    Bull
  • 19:30
    Action
    06:50
    Wordt aangekondigd
  • 19:45
    Komen eten
    05:00
    Geen uitzending
  • 19:25
    Cold Justice
    06:55
    Cold Case
  • 19:46
    De CFO podcast
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:57
    Simple diy
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:45
    Sarah's Sweet Table
  • 19:55
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 19:05
    Station 19
    08:15
    Below Deck Sailing Yacht
  • 18:55
    NOS Studio Sport Voetbal
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 19:25
    Sporen van Slavernij
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 19:45
    3 Op Reis
    07:00
    Ta-daaa!