Daar komt de laatste bruid in 'Blind Getrouwd'… op haar gepersonaliseerde wedding sneakers

Op maandag 23 september zijn Simen & Larissa en Thomas & Karlien, die in de lucht hangen om hun honeymoon aan te vatten in een luxe resort aan het Mexicaanse Playa del Carmen, niet de enigen die - letterlijk - in de wolken zijn.
Ook Britt (26) en Jonas (29) weten met hun blijheid geen blijf wanneer ze vernemen dat de experten een match voor hen hebben gevonden en ze zich dus mogen opmaken voor hun eigen huwelijk.
Blind Getrouwd-experten Sarah Hertens en Wim Slabbinck hebben veel hoop voor het duo, al schuilen er ook uitdagingen in deze match: “Britt en Jonas zijn 2 actieve en dynamische mensen. 2 energieke personen maar ook wel 2 chaoten. Het zijn 2 lucifertjes. Als die heel snel ontvlammen, kan het ook wel snel opbranden, denken we. Het is dan ook hun uitdaging om nu en dan wat afstand te nemen en eens tot rust te komen. Er is zo veel enthousiasme bij allebei, dat ze weleens hun rugzak aan de start zouden kunnen vergeten.”
Dat beide deelnemers inderdaad staan te popelen om in het huwelijksbootje te stappen, ondervindt hun familie- en vriendenkring aan den lijve: “Britt hoopt er mega hard op, ze is er elke dag over bezig, stuurt trouwkleedjes door, openingsdansen heb ik al gehoord,... ze kan er maar niet over zwijgen dus ik ben superblij dat ik het haar nu eindelijk mag vertellen”, zegt Britts beste vriendin Kayla. Na een eerste vreugdedans en het instant bestellen van haar gepersonaliseerde huwelijks sneakers, trekt Britt naar haar ouders om hen het verlossende nieuws te vertellen. Ze zag haar papa nog nooit huilen. Tot nu.
Bekijk hier de preview:
Newlyweds Simen (32) en Larissa (30) en Thomas (31) en Karlien (31) zetten na een lange vlucht voet op Mexicaanse bodem. Met temperaturen boven de 30 graden, start de honeymoon meteen zwoel. Simens eten van vannacht is nog niet verteerd, of het hotelpersoneel staat daar al met een volgend buffet, een uitdaging die voor het koppel groter lijkt dan ‘ja’ zeggen tegen een wildvreemde. Daarna dompelen ze zich onder in de Mexicaanse couleur locale en duiken ze in de typisch Mexicaanse cenotes, grotten die met natuurlijk water zijn gevuld. Daar ziet Simen Larissa voor het eerst in zwemkledij: “Een man kijkt altijd, en zeker als het je vrouw is, voor de eerste keer in bikini”, lacht Simen. “Zij is de kleine zeemeermin, ik waarschijnlijk Sebastiaan de krab”.
Ook Thomas en Karlien vertrekken op hun eerste Mexicaanse avontuur. Omdat Thomas geen rijbewijs heeft, is de ergotherapeute chauffeur van dienst, terwijl Thomas de GPS voor zijn rekening neemt. Hij blijkt echter nogal snel afgeleid te zijn, waardoor het koppel meteen het noorden kwijt is.
'Blind Getrouwd', maandag 23 september om 20.40 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Actueler dan ooit: acht ‘Gevangenisdirecteurs’ tonen de realiteit achter de tralies
- ‘Is ’t gelukt?’: Mohsin Abbas verrast met stunt en Stephanie Planckaert overwint haar grootste angst
- 'De Verraders': Thomas Smith kiest het verraad en Tom De Cock vliegt eruit
- Streamz grijpt in bij 'Het Bestaat': gezicht en stem van Sven Pichal aangepast
- Documentaire 'Jelte’s Legacy' over wat een kort leven kan achterlaten
- DNA-detectives speuren naar diagnoses in 'Focus'
- DNA-test centraal in laatste aflevering van 'Sous X'
- Denzel verliest trouwring, Hyndi haar muurtje in 'Blind Getrouwd'
- Dit zie je maandag in 'Radar'
- Geheime opdracht zorgt voor onsmakelijke taferelen in 'Kamp Jeroom'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Luistercijfers: JOE grote winnaar met beste maandscore ooit
- Qmusic viert 25ste verjaardag met spectaculair lichtfestival in Mechelen
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

De koppels genieten van een romantisch weekend in Brugge, met cava en openhartige gesprekken. Na een pittige teamactiviteit volgt de ultieme ontknoping. Denzel en Elke krijgen lof van de experten, terwijl Ellen en Matti twijfelen over hun toekomst.
'Blind Getrouwd', om 20.40 uur op VTM.



































