'Cupido Ofzo' stuurt vrijgezellen Gregory en Sarah op eerste date en Klaas 'vraagt het aan' met Ellen

De eerste vlinders vlogen vorige week in het rond in 'Cupido Ofzo'. En ook op maandag 24 januari zet cupido zijn werk verder. Dries heeft kosten noch moeite gespaard om het hart van Jolien te veroveren en organiseert zelf een nieuwe date bij hem thuis. Ook Bert en Soetkin spreken opnieuw met elkaar af en voor Ellen breekt een belangrijke dag aan.
Klaas wil het immers in een emotionele liefdesbrief aanvragen met haar. 'Cupido Ofzo' maakt maandag ook kennis met Gregory en Sarah. Zij zijn de laatste singles die door Ruth en Frances op eerste date worden gestuurd.
Gregory (32, Halle) heeft na een zwaar ongeval een hersenaandoening opgelopen. Hij is blind aan één oog en heeft problemen met zijn korte termijngeheugen en reactievermogen. Iemand vinden om zijn leven mee te delen is zijn grootste droom. In het datingbureau van Ruth en Frances wordt Gregory gekoppeld aan Sarah (30, Gent). Zij is geboren met spasticiteit in de benen en zit in een rolstoel. Sarah is een vrolijke, optimistische babbelaar. Vindt ze ook een gezellige babbel bij Gregory? Of wordt het meer?
Tussen Klaas en Ellen klikte het bijzonder goed op hun eerste date. En nóg veel beter op hun tweede. Nadien gingen ze allebei op vakantie, waardoor ze elkaar 28 dagen moesten missen. Daar komt nu verandering in en daar kijkt Klaas ontzettend naar uit. 'Ik heb Ellen heel erg gemist', klinkt het. 'Mijn gevoelens voor haar zijn nu al heel sterk. Ik moet maar naar haar lach kijken en begin al te smelten.' Klaas heeft dan ook een liefdesbrief voor Ellen geschreven om zijn gevoelens te uiten. 'Spannend wat ze daarvan gaat vinden.'
Bekijk hier de preview:
[video]
Bert (32, Buggenhout) en Soetkin (33, Sint-Martens-Lennik) zoeken tijdens een tweede date hun weg op het pad van de liefde. Het eerste afspraakje was voor Soetkin een schot in de roos en ook Bert voelt zich heel goed in haar gezelschap. Benieuwd of de tweede date ook zo vlot verloopt. 'Ik ben heel gelukkig dat ik hem ga terugzien', aldus Soetkin, 'Ik kan niet meer wachten en wil hem zo rap mogelijk bij mij hebben.'
Na zijn eerste date met Jolien is er voor Dries (22, Zottegem) een stap in de goede richting gezet. Die stap wil hij op een volgende date proberen te bevestigen. Hij heeft Jolien (22, Torhout) bij hem thuis uitgenodigd om te tonen dat er meer is dan enkel vriendschap…
'Cupido Ofzo', maandag 24 januari om 20.35 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Maïté, Simen en Christophe krijgen tweede kans in gloednieuwe spin-off 'Blind Getrouwd: Second Chance'
- Pinkpop drie dagen lang overal te volgen bij publieke omroep
- MAX zet koers naar nieuw seizoen 'Skûtsje Journaal'
- Kijkcijfers: dinsdag 16 en woensdsag 17 juni 2026
- 'LUBACH' vanaf najaar een uur eerder te streamen bij Videoland
- 'NPO Cultuur' met Rachel Pouwer op Oerol Festival
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- Luistercijfers: Qmusic zet succesverhaal verder en behoudt toppositie
- TOP groeit bij alle doelgroepen
- Luistercijfers! Nostalgiezenders in de lift
- Luistercijfers! sterk resultaat voor Radio 2 doet VRT-marktaandeel verder groeien
- Leen De Witte neemt afscheid van 'De Ochtend' op Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt'
Kijktip van de dag

Het putje in de veranda stinkt en Victor ergert zich blauw. Jeanne verplicht Jef het meteen op te lossen. Maar Jef maakt het alleen maar veel erger: er ontsnapt nu ook een dikke groene wolk. Victor en Jeanne zijn ervan overtuigd dat het zeer giftig is.
'De Kotmadam', om 18.25 uur op VTM.



































