'Cupido Ofzo' stuurt vrijgezellen Gregory en Sarah op eerste date en Klaas 'vraagt het aan' met Ellen

De eerste vlinders vlogen vorige week in het rond in 'Cupido Ofzo'. En ook op maandag 24 januari zet cupido zijn werk verder. Dries heeft kosten noch moeite gespaard om het hart van Jolien te veroveren en organiseert zelf een nieuwe date bij hem thuis. Ook Bert en Soetkin spreken opnieuw met elkaar af en voor Ellen breekt een belangrijke dag aan.
Klaas wil het immers in een emotionele liefdesbrief aanvragen met haar. 'Cupido Ofzo' maakt maandag ook kennis met Gregory en Sarah. Zij zijn de laatste singles die door Ruth en Frances op eerste date worden gestuurd.
Gregory (32, Halle) heeft na een zwaar ongeval een hersenaandoening opgelopen. Hij is blind aan één oog en heeft problemen met zijn korte termijngeheugen en reactievermogen. Iemand vinden om zijn leven mee te delen is zijn grootste droom. In het datingbureau van Ruth en Frances wordt Gregory gekoppeld aan Sarah (30, Gent). Zij is geboren met spasticiteit in de benen en zit in een rolstoel. Sarah is een vrolijke, optimistische babbelaar. Vindt ze ook een gezellige babbel bij Gregory? Of wordt het meer?
Tussen Klaas en Ellen klikte het bijzonder goed op hun eerste date. En nóg veel beter op hun tweede. Nadien gingen ze allebei op vakantie, waardoor ze elkaar 28 dagen moesten missen. Daar komt nu verandering in en daar kijkt Klaas ontzettend naar uit. 'Ik heb Ellen heel erg gemist', klinkt het. 'Mijn gevoelens voor haar zijn nu al heel sterk. Ik moet maar naar haar lach kijken en begin al te smelten.' Klaas heeft dan ook een liefdesbrief voor Ellen geschreven om zijn gevoelens te uiten. 'Spannend wat ze daarvan gaat vinden.'
Bekijk hier de preview:
[video]
Bert (32, Buggenhout) en Soetkin (33, Sint-Martens-Lennik) zoeken tijdens een tweede date hun weg op het pad van de liefde. Het eerste afspraakje was voor Soetkin een schot in de roos en ook Bert voelt zich heel goed in haar gezelschap. Benieuwd of de tweede date ook zo vlot verloopt. 'Ik ben heel gelukkig dat ik hem ga terugzien', aldus Soetkin, 'Ik kan niet meer wachten en wil hem zo rap mogelijk bij mij hebben.'
Na zijn eerste date met Jolien is er voor Dries (22, Zottegem) een stap in de goede richting gezet. Die stap wil hij op een volgende date proberen te bevestigen. Hij heeft Jolien (22, Torhout) bij hem thuis uitgenodigd om te tonen dat er meer is dan enkel vriendschap…
'Cupido Ofzo', maandag 24 januari om 20.35 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Geen nieuw seizoen voor ‘Live live live’: VRT schrapt muziekshow van Bart Peeters
- Kijkcijfers: donderdag 29 oktober 2026
- Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant'
- Niels en Jeroen zijn terug met nieuw seizoen 'Even Tot Hier'
- 'Welkom bij 75 jaar Jeugd TV': Van Pippi Langkous tot Theo en Thea in één special
- Play Sports zet je op de eerste rij bij Bayern München – Borussia Dortmund
- Viktor en Sarah tonen de werf van hun nieuwe huis in 'De Verhulstjes'
- Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent'
- Een ongeziene herfstvakantie bij Ketnet
- Marcelo Ballardin krijgt stoomcursus strijken in 'Mijn Restaurant'
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Roularta Media Group lanceert Libelle Radio
- Barend van Deelen, Wijnand Speelman en nieuwkomer Nellie Benner in Glazen Huis
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels
Kijktip van de dag

Aan het begin van zijn vierde jaar op Zweinstein wordt Harry Potter door de Vuurbeker uitgekozen om zijn school te vertegenwoordigen op een belangrijk tovertoernooi. Hij moet het in allerlei gevaarlijke proeven opnemen tegen de beste studenten van drie verschillende tovenaarsscholen. Gelukkig kan hij zoals altijd rekenen op de steun van zijn beste vrienden Hermelien Griffel en Ron Wemel. Ondertussen begint ook de kracht van zijn aartsvijand Voldemort toe te nemen.
'Harry Potter and the Goblet of Fire', film uit 2005 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.




































