'Cupido Ofzo': Ruth en Frances sturen eerste singles op originele date

zondag 2 januari 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2021

Op het lijstje met goede voornemens van Frances Lefebure en Ruth Beeckmans staat er één met stip bovenaan: het nieuwe jaar inzetten met een extra portie liefde en feelgood. Op maandag 3 januari 2022 maken ze daar meteen werk van in de eerste nieuwe aflevering van 'Cupido Ofzo'.

Frances en Ruth maken kennis met de eerste zes singles, waarvoor ze drie blind dates op maat op touw zetten. Baptist gaat als een echte prins op zoek naar zijn prinses op de witte koets, Bert en Soetkin wagen zich aan een actiepark in het bos en Dries en Sascha gaan op superheldendate.


Baptist (30, Sint-Denijs-Westrem) is een romantische ziel die snel verliefd wordt. Zijn fysieke en cognitieve beperking maken het hem echter moeilijk om de juiste partner te vinden. Frances stuurt hem op een romantische date in een witte sprookjeskoets. De prinses van dienst is Amelie (31) uit Olen. Zij heeft de zeldzame ziekte AOA2, waardoor haar motoriek, spraak, reflexen en zicht achteruitgaan. Ze is op zoek naar een partner met wie ze leuke dingen kan doen, iemand die eerlijk is én iemand die geduld heeft. Doet de romantiek de vonk overslaan?


Bert (32) uit Buggenhout heeft een niet-aangeboren hersenaandoening (NAH) overgehouden aan een zwaar ongeval. Hij woont in hetzelfde appartementsblok als Sven en Hanne, die elkaar vorig seizoen hebben gevonden dankzij 'Cupido Ofzo' en nog steeds gelukkig samen zijn. 'Ik zou graag net zoals Sven iemand vinden, want ik zie dat hij veel gelukkiger is geworden', aldus Bert. Hij wordt gekoppeld aan Soetkin (33, Sint-Martens-Lennik), die een motorische en verstandelijke beperking heeft. 'Gewoon jezelf blijven en niet te veel stressen', klinkt de wijze raad van Sven. 'Een beetje de gentleman spelen en dan lukt dat wel.' Bert en Soetkin hebben niet alleen elkaars hart te veroveren, maar ook een echte Fun-beker. Midden in het bos heeft Ruth een mini-actiepark gebouwd vol met allerlei spelletjes.

De 22-jarige Dries uit Zottegem heeft autisme en is gepassioneerd door superhelden. Op liefdesvlak belandt hij meestal in de friendzone. 'Ik ben misschien een beetje te direct. Op school sprak ik een mooi meisje aan met de openingszin: 'Zijn je ouders kunstenaars, want jij bent een meesterwerk'.' Een zelfbedachte oneliner die misschien meer succes oogst bij de 22-jarige creatieve duizendpoot Sascha uit Kampenhout, die zelf ook autisme heeft. Ruth heeft een date geregeld waarin hun twee werelden gecombineerd worden: ze moeten creatief aan de slag gaan om een echte superheldenfilmposter te maken. De ideale setting om elkaar wat beter te leren kennen.

'Cupido Ofzo', maandag 3 januari 2022 om 20.30 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Florreke is een schat van een meisje en iedereen is over haar in de wolken. Jef en Ida's geluk kan niet meer op als Pierre en Marleen aan Jef vragen om peter te worden. Tot blijkt dat Jef geen peter kan zijn zolang hij niet getrouwd is met Ida.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 aan zee
    12:00
    Zomerbeelden
  • 09:00
    Zomerbeelden
    12:00
    Pukkelpop live
  • 11:25
    Vos en Haas
    11:40
    Sarah & Zola koken
  • 11:25
    Met Vier in Bed
    12:15
    B&B zoekt Lief
  • 11:00
    My Kitchen Rules
    12:20
    Achter gesloten deuren
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:40
    Community
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:10
    Stargate SG-1
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:40
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 11:15
    Oogappels
    12:15
    Lang Leve de Liefde
  • 11:30
    NCIS
    12:25
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 11:15
    Geen uitzending
    12:15
    The Neighborhood
  • 11:20
    Council House Swap
    12:15
    Meesterlijke Klassiekers
  • 10:20
    Confessions of a Parent Killer
    11:50
    She Made Them Do It
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:35
    Mijn tuin
    11:55
    5-voor-12
  • 11:20
    Nuances
    11:50
    Peppe's Toscane
  • 11:30
    Death in Paradise
    12:30
    Father Brown
  • 11:25
    Storage Wars
    11:50
    Grey's Anatomy
  • 11:35
    NOS Journaal
    13:20
    Bak mee met MAX
  • 11:30
    NPO Cultuur
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:30
    Pop Papierstad
    11:40
    Zin in Zappelin