'Cupido Ofzo': Ruth en Frances sturen eerste singles op originele date

Op het lijstje met goede voornemens van Frances Lefebure en Ruth Beeckmans staat er één met stip bovenaan: het nieuwe jaar inzetten met een extra portie liefde en feelgood. Op maandag 3 januari 2022 maken ze daar meteen werk van in de eerste nieuwe aflevering van 'Cupido Ofzo'.
Frances en Ruth maken kennis met de eerste zes singles, waarvoor ze drie blind dates op maat op touw zetten. Baptist gaat als een echte prins op zoek naar zijn prinses op de witte koets, Bert en Soetkin wagen zich aan een actiepark in het bos en Dries en Sascha gaan op superheldendate.
Baptist (30, Sint-Denijs-Westrem) is een romantische ziel die snel verliefd wordt. Zijn fysieke en cognitieve beperking maken het hem echter moeilijk om de juiste partner te vinden. Frances stuurt hem op een romantische date in een witte sprookjeskoets. De prinses van dienst is Amelie (31) uit Olen. Zij heeft de zeldzame ziekte AOA2, waardoor haar motoriek, spraak, reflexen en zicht achteruitgaan. Ze is op zoek naar een partner met wie ze leuke dingen kan doen, iemand die eerlijk is én iemand die geduld heeft. Doet de romantiek de vonk overslaan?
Bert (32) uit Buggenhout heeft een niet-aangeboren hersenaandoening (NAH) overgehouden aan een zwaar ongeval. Hij woont in hetzelfde appartementsblok als Sven en Hanne, die elkaar vorig seizoen hebben gevonden dankzij 'Cupido Ofzo' en nog steeds gelukkig samen zijn. 'Ik zou graag net zoals Sven iemand vinden, want ik zie dat hij veel gelukkiger is geworden', aldus Bert. Hij wordt gekoppeld aan Soetkin (33, Sint-Martens-Lennik), die een motorische en verstandelijke beperking heeft. 'Gewoon jezelf blijven en niet te veel stressen', klinkt de wijze raad van Sven. 'Een beetje de gentleman spelen en dan lukt dat wel.' Bert en Soetkin hebben niet alleen elkaars hart te veroveren, maar ook een echte Fun-beker. Midden in het bos heeft Ruth een mini-actiepark gebouwd vol met allerlei spelletjes.
De 22-jarige Dries uit Zottegem heeft autisme en is gepassioneerd door superhelden. Op liefdesvlak belandt hij meestal in de friendzone. 'Ik ben misschien een beetje te direct. Op school sprak ik een mooi meisje aan met de openingszin: 'Zijn je ouders kunstenaars, want jij bent een meesterwerk'.' Een zelfbedachte oneliner die misschien meer succes oogst bij de 22-jarige creatieve duizendpoot Sascha uit Kampenhout, die zelf ook autisme heeft. Ruth heeft een date geregeld waarin hun twee werelden gecombineerd worden: ze moeten creatief aan de slag gaan om een echte superheldenfilmposter te maken. De ideale setting om elkaar wat beter te leren kennen.
'Cupido Ofzo', maandag 3 januari 2022 om 20.30 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van Italië tot Kirgizië en alles daartussen: dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'
- 'Vandaag Inside' en 'De Oranjezomer' verhuizen tijdelijk naar het zonnige Curaçao
- Unieke onthulling KRO-NCRV in 'Holland Gate - de vlucht uit Kabul'
- 'Het Verhaal van Nederland – De tweede Wereldoorlog' duikt in een donkere periode van onze geschiedenis
- 'Die moet ik in mijn team hebben': Coach Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen'
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- De Planckaerts steken de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'
- Karine Claassen gaat 'Op Een Ander' bij Musica Mundi
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Waar mag ik je voor wakker maken?
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Manon
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
- Qmusic-dj’s Mattie & Marieke gaan de strijd aan met de zomertijd
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug!
Kijktip van de dag

Met Emmanuel Item verkent Tijs Wenen, een stad vol verborgen lagen. Van de Secession en klassieke én hedendaagse koffiehuizen tot het Amalienbad en de Akademie der bildenden Künste. Ze bezoeken de Plaster Cast Collection, Kugelmugel en het Prater, terwijl verhalen over spionnen een andere kant van de gelukkigste stad ter wereld blootleggen.
'Tattoorist', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































