'Culinaire' 'Beste Kijkers' op het menu

dinsdag 8 oktober 2019

Vergeet het wildseizoen, vergeet het mosselseizoen: in de vegan keuken van Nathalie Meskens draait het allemaal om het tv-seizoen.

In 'Beste Kijkers' op woensdag 9 oktober serveert ze een gastronomisch viergangenmenu met Soe Nsuki, Loïc Van Impe, William Boeva en daarna nog een klein dessertje: de Aalsterse YouTuber Bockie de Repper die wereldwijd viraal ging met zijn 'Game of Thrones'-video.


Omdat alle gasten iets met eten hebben, is deze aflevering een 'keukenspecial' geworden. 'SOS Piet' wordt door de mangel gehaald: 'Beste Kijkers' speelt in de ronde 'Je herbeleeft het hier', SOS Delete. Aan de hand van de ‘wat hebben we vandaag geleerd’-tips van Piet Huysentruyt, moet het panel raden wat het gerecht was. Verder leren we dat Soe Nsuki niet tegen pikant eten kan, dat William Bouva bijna uit een kermisattractie vloog, dat VTM-kok Loïc in zijn keuken een lijstje heeft liggen met stopwoordjes die hij niet meer mag gebruiken en dat Bockie De Repper nog nooit groenten at. En de finale ‘Bien Cuit’ of ‘Net Niet’ draait integraal rond keukenfails.

'Beste Kijkers', woensdag 9 oktober om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Dagelijkse kost
    00:25
    Journaallus
  • 23:50
    Oxen
    00:36
    Het weer
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:05
    Mijn Restaurant
    01:15
    Gooische Vrouwen
  • 22:30
    Ghost Rider
    00:30
    Tussen de lakens met Geraldine
  • 23:15
    Fatale
    01:05
    The Big Bang Theory
  • 00:10
    Police Interceptors
    01:10
    Geen uitzending
  • 23:35
    A Christmas Cookie Catastrophe
    01:00
    Joe
  • 23:45
    'Allo 'Allo!
  • 00:00
    De Zussen Coorevits
    01:55
    De Tafel van de Week
  • 23:40
    NCIS: Sydney
    00:40
    NCIS: Hawaii
  • 22:45
    It: Chapter Two
    02:00
    See No Evil
  • 23:20
    De Moeite Waard?!
    00:45
    Love It or List It UK
  • 23:35
    Strike
    00:45
    Cold Case
  • 00:04
    De Verenigde Status van Amerika
    00:17
    Z-Insurance
  • 00:16
    Hallo Roger
    00:19
    Publireportage
  • 23:55
    Vanavond bij ons
    00:25
    Toasted!
  • 00:00
    Sherwood
    02:00
    Ripper Street
  • 00:10
    NCIS: Los Angeles
    02:00
    NCIS
  • 00:15
    Carrie op Vrijdag
    01:10
    NOS Journaal Laat
  • 23:45
    Gone
    00:35
    De Nachtzoen
  • 23:30
    Jamali Maddix: Follow the Leader
    00:25
    De slimste mens