'Crème de la Crème' krijgt een schokkende wending (preview!)

'Ik vind het moedig dat ge een zaak opent met de vrouw van de vader van uw kind'. Met deze uitsmijter verbaasde rolstoelpatiënt Hans (Stefan Perceval) de kijker aan het einde van de derde 'Crème de la Crème'-aflevering.
De 863.000 kijkers die op de afspraak waren – goed voor een marktaandeel van 29,4% (VVA 18-54, alle cijfers live +3) – zetten zich maar beter schrap voor aflevering 4, die opnieuw wordt afgesloten met een onthutsende wending in het verhaal.
Op maandag 28 januari laaien de emoties hoog op voor Pierre (Dirk Van Dijck). Zijn grote liefde Magda (Camilia Blereau) ligt namelijk in coma nadat ze in de keuken van het verzorgingstehuis een chemisch middel opdronk. Pierre zit in zak en as, maar geeft de moed niet op en blijft hopen op het herstel van zijn vrouw.
Ondertussen loopt de ijsverkoop in Crèmerie Romi als een trein. Mira (Tine Laureyns) voelt zich gesterkt door het toenemend aantal klanten in haar zaak en bruist meer dan ooit van ambitie. Met het doel de omzet van de crèmerie de hoogte in te jagen, schakelt ze haar zoon Niko (Rik Verheye) in om de ijsjes nog dichter bij de klanten te brengen. Ook op privévlak verlegt Mira haar grenzen. Ze zoekt toenadering tot agent Bob (Mathias Sercu), maar zelfs dan is aanbidder Hans nooit ver weg...
Jo (Joke De Bruyn) heeft zich nog geen seconde beklaagd dat ze de bank heeft verlaten om samen met Mira het grote avontuur aan te gaan. Ze stort zich volop op haar taken in de crèmerie, maar wordt afgeleid omdat Elvis (Tom Van Landuyt) vreemd gedrag vertoond. Ook schoonzus Romi (Elisabeth Bungeneers) drijft de situatie op de spits. Aan zelfzekerheid heeft het impulsieve fotomodel nog steeds geen gebrek, zeker niet nu ze met haar stunt op het openingsfeest van Crèmerie Romi de voorpagina van de krant heeft gehaald. Toch blijft Romi haar schoolvriendinnen het bloed van onder de nagels halen, en dat blijft niet zonder gevolgen.
'Crème de la Crème', maandag 28 januari om 20.30 uur op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit koppel levert de beste woonkamer af in 'Huis Gemaakt'
- Nederlandse tv-première 'Sergio in Italië' met Marco Borsato op 25 april op SBS6
- Ticketverkoop van de 21ste Nederland Zingt Dag van start
- Kijkcijfers: maandag 13 en dinsdag 14 april 2026
- Ankers los! Tom Waes is vertrokken voor opnames 'Zeilen Waes'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
- 'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht: 'Ik durf er niks meer tegen zeggen, anders wordt hij boos'
- Donderdag in 'Nomaden': 'Destination Ghana – Pim'
- Qmusic lanceert AI-gestuurd stemmen via DM als extra kanaal voor 00s hitlijst
- NPO 3FM zoekt ultieme festivalganger voor het 3FM Gouden Festivalbandje
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal'
Kijktip van de dag

Charlie ontdekt onder zijn huis een geheim hoofdkwartier dat van een mysterieuze superheld lijkt te zijn. Samen met zijn vrienden gaat hij op onderzoek uit, maar hun avontuur verandert in een nachtmerrie wanneer de plek aangevallen wordt door slechteriken. Om het hoofdkwartier te verdedigen en de wereld te redden, moeten Charlie en zijn vrienden hun krachten bundelen en elk hulpmiddel inzetten dat ze kunnen vinden.
'Secret Headquarters', film uit 2022 met oa. Owen Wilson, om 20.35 uur op VTM 3.




































