'Crème de la Crème' krijgt een schokkende wending (preview!)

'Ik vind het moedig dat ge een zaak opent met de vrouw van de vader van uw kind'. Met deze uitsmijter verbaasde rolstoelpatiënt Hans (Stefan Perceval) de kijker aan het einde van de derde 'Crème de la Crème'-aflevering.
De 863.000 kijkers die op de afspraak waren – goed voor een marktaandeel van 29,4% (VVA 18-54, alle cijfers live +3) – zetten zich maar beter schrap voor aflevering 4, die opnieuw wordt afgesloten met een onthutsende wending in het verhaal.
Op maandag 28 januari laaien de emoties hoog op voor Pierre (Dirk Van Dijck). Zijn grote liefde Magda (Camilia Blereau) ligt namelijk in coma nadat ze in de keuken van het verzorgingstehuis een chemisch middel opdronk. Pierre zit in zak en as, maar geeft de moed niet op en blijft hopen op het herstel van zijn vrouw.
Ondertussen loopt de ijsverkoop in Crèmerie Romi als een trein. Mira (Tine Laureyns) voelt zich gesterkt door het toenemend aantal klanten in haar zaak en bruist meer dan ooit van ambitie. Met het doel de omzet van de crèmerie de hoogte in te jagen, schakelt ze haar zoon Niko (Rik Verheye) in om de ijsjes nog dichter bij de klanten te brengen. Ook op privévlak verlegt Mira haar grenzen. Ze zoekt toenadering tot agent Bob (Mathias Sercu), maar zelfs dan is aanbidder Hans nooit ver weg...
Jo (Joke De Bruyn) heeft zich nog geen seconde beklaagd dat ze de bank heeft verlaten om samen met Mira het grote avontuur aan te gaan. Ze stort zich volop op haar taken in de crèmerie, maar wordt afgeleid omdat Elvis (Tom Van Landuyt) vreemd gedrag vertoond. Ook schoonzus Romi (Elisabeth Bungeneers) drijft de situatie op de spits. Aan zelfzekerheid heeft het impulsieve fotomodel nog steeds geen gebrek, zeker niet nu ze met haar stunt op het openingsfeest van Crèmerie Romi de voorpagina van de krant heeft gehaald. Toch blijft Romi haar schoolvriendinnen het bloed van onder de nagels halen, en dat blijft niet zonder gevolgen.
'Crème de la Crème', maandag 28 januari om 20.30 uur op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'This Is Not a Murder Mystery' maakt indruk tijdens première in Cannes
- Marga van Praag, Gerrit Jan Wolffensperger en Beau Schneider in vierluik 'Oorlog is Erfelijk'
- Kijkcijfers: 24, 25 en 26 april 2026
- Europees topvoetbal niet langer bij VTM en Play Sports vanaf 2027: Champions League naar internationale streamingdienst
- Wie stoot door naar de liveshows? Laatste Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen'
- Libanese chaos, 6 draadjes en frustraties: 'Dit stoot mij voor de borst'
- Bart Appeltans test toilet in 'Huis Gemaakt': 'Met een spot op mijn hoofd zien de buren mij zéker zitten'
- Dit alles zie je in mei bij RTL
- Koningsdagconcert 2026 vanuit Dokkum
- Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance': Puya laat danspartner Daxia vallen tijdens lift
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk
Kijktip van de dag

Opnieuw staat er een MasterClass op het menu. Dit keer krijgen de chefs een spoedcursus Libanese keuken van Ghina Bazzi. Spoed, chaos en tijdsgebrek zijn deel van het geheel. Door zijn blessure greep Ruben Van Gucht naast de immuniteitspin en bovendien leverde de snijwonde hem zes draadjes op. Niet bepaald ideaal om te koken in het heetst van de strijd en de jury heeft geen medelijden.
'Celebrity MasterChef Vlaanderen', om 21.15 uur op Play.





































