Conner Rousseau & Guga Baul en An Lemmens & Ann Van Elsen in 'Code van Coppens'

zaterdag 20 november 2021

Schipbreukelingen Bart Kaëll, Julie Van den Steen, Natalia en Jef Neve ontsnapten vorige week maar net aan de zinkende Titanic. Bijna 800.000 kijkers leefden mee met Vlaamse versies van Jack & Rose, goed voor 39% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld). Komende zondag 21 november opent het strenge Onze-Lieve-Vrouw Coppens College de deuren.

Voorbeeldige leerlingen Conner Rousseau & Guga Baul en An Lemmens & Ann Van Elsen trekken terug een schooluniform aan en laten zich met lichte tegenzin opsluiten in het spookachtige college. Vooral An en Ann stappen met een bang hart het klaslokaal binnen.


'Ik was allesbehalve een modelstudent', bekent Conner. 'Ik kon niet stilzitten en niet zwijgen en ik was ook niet zo geïnteresseerd in school.' Guga denkt daar helemaal anders over: 'Ik vond de schooltijd juist de tofste tijd. Zes jaar middelbaar was fantastisch. Ik keek altijd uit naar het examen. 's Morgens eerst een paar uurtjes een test invullen en dan twee-drie uur gaan tennissen.' An Lemmens vindt het maar niks: 'Oh nee my God, moeten wij terug naar 't school? Eih, lelijk uniform!' 'Bij u is dat nog Britney Spears', lacht Ann Van Elsen.

Het Onze-Lieve-Vrouw Coppens College was vroeger een nonnenklooster. En het schijnt dat Zuster Ursula de enige is die na al die tijd nog rondzwerft op het college. En ze heeft geen zin in pottenkijkers. De speeltijd is voorbij, tijd voor een les die de duo's nooit meer gaan vergeten. Staf en Mathias hebben er zes jaar over gedaan, maar geraken Conner, Guga, An en Ann sneller uit het college? En nog belangrijker: hebben An en Ann nog een stem nadat ze moord en brand schreeuwen wanneer ze hun grootste angsten tot leven zien komen?

'Code van Coppens', zondag 21 november om 19.55 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Hotel Romantiek' (VRT 1)

Sven, Gloria en Philippe verwelkomen 24 vrijgezellen op leeftijd in het zonovergoten Spanje. In een stierenvechtarena worden de mannen verrast door een spectaculaire entree van de vrouwen. Daarna worden de rollen omgedraaid en prepareren de mannen een maaltijd voor de vrouwen die ze niet snel zullen vergeten. Onder het mom van medische proeven worden de vrijgezellen subtiel dichter bij elkaar geduwd. Aan het eind van de dag volgt er een moeilijke keuze voor Sven, Philippe en Gloria: welk koppel sturen ze als eerste naar de zwaan voor een prille date op het meest romantische plekje van Spanje?

'Hotel Romantiek', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:30
    VRT NWS laat
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 21:25
    Mr. Nobody Against Putin
    17:50
    Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off
  • 21:00
    Geen uitzending
    19:00
    Athleticus Urban Games
  • 21:45
    Alloo bij de Verkeerspolitie
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:35
    Ontvoerd
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    Robin Hood
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:40
    Collateral Damage
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:20
    ER
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:25
    Baywatch
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:40
    De Moeite Waard?!
    19:55
    Auwch_
  • 22:25
    Friends
    18:45
    Coroner
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    18:40
    Bar Rescue
  • 22:25
    Blind Gekocht
    18:45
    Retour Masters
  • 22:20
    Cold Case
    18:35
    Cold Justice
  • 22:36
    Z-Nieuws
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:31
    Roger
    16:00
    Vitamine 55
  • 22:35
    A la carte
    18:55
    De Smaaktoerist
  • 21:00
    Foyle's War
  • 22:25
    NCIS: New Orleans
    18:40
    First Dates Australia
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:00
    Nieuwsuur
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 22:05
    Volendam - 25 jaar later
    18:00
    Wordt aangekondigd