Conner Rousseau & Guga Baul en An Lemmens & Ann Van Elsen in 'Code van Coppens'

zaterdag 20 november 2021

Schipbreukelingen Bart Kaëll, Julie Van den Steen, Natalia en Jef Neve ontsnapten vorige week maar net aan de zinkende Titanic. Bijna 800.000 kijkers leefden mee met Vlaamse versies van Jack & Rose, goed voor 39% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld). Komende zondag 21 november opent het strenge Onze-Lieve-Vrouw Coppens College de deuren.

Voorbeeldige leerlingen Conner Rousseau & Guga Baul en An Lemmens & Ann Van Elsen trekken terug een schooluniform aan en laten zich met lichte tegenzin opsluiten in het spookachtige college. Vooral An en Ann stappen met een bang hart het klaslokaal binnen.


'Ik was allesbehalve een modelstudent', bekent Conner. 'Ik kon niet stilzitten en niet zwijgen en ik was ook niet zo geïnteresseerd in school.' Guga denkt daar helemaal anders over: 'Ik vond de schooltijd juist de tofste tijd. Zes jaar middelbaar was fantastisch. Ik keek altijd uit naar het examen. 's Morgens eerst een paar uurtjes een test invullen en dan twee-drie uur gaan tennissen.' An Lemmens vindt het maar niks: 'Oh nee my God, moeten wij terug naar 't school? Eih, lelijk uniform!' 'Bij u is dat nog Britney Spears', lacht Ann Van Elsen.

Het Onze-Lieve-Vrouw Coppens College was vroeger een nonnenklooster. En het schijnt dat Zuster Ursula de enige is die na al die tijd nog rondzwerft op het college. En ze heeft geen zin in pottenkijkers. De speeltijd is voorbij, tijd voor een les die de duo's nooit meer gaan vergeten. Staf en Mathias hebben er zes jaar over gedaan, maar geraken Conner, Guga, An en Ann sneller uit het college? En nog belangrijker: hebben An en Ann nog een stem nadat ze moord en brand schreeuwen wanneer ze hun grootste angsten tot leven zien komen?

'Code van Coppens', zondag 21 november om 19.55 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Pano' (VRT NWS)

In oktober en november vorig jaar signaleerde men op verschillende plaatsen in België drones. Ze verschenen boven meerdere militaire bases en luchthavens. Brussels Airport moest zelfs meerdere keren tijdelijk sluiten. Minister van Defensie Theo Francken en legerstafchef Frederik Vansina gaven herhaaldelijk toelichting in de media.

'Pano', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    18:30
    Blokken
  • 17:35
    Carnac, the Neolithic Lost Kingdom
    18:30
    Tattoorist
  • 18:25
    Zig & Sharko
    18:30
    Hallo Kroket
  • 18:25
    Florentina
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:25
    De Pfaffs
    19:05
    Home and Away
  • 18:25
    The Goldbergs
    18:50
    The Simpsons
  • 17:50
    Police Interceptors
    20:35
    Primal
  • 18:20
    ER
    19:10
    Alert: Missing Persons Unit
  • 18:20
    Sturm der Liebe
    19:15
    De keuken van Sofie
  • 17:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    18:45
    Klopjacht
  • 18:00
    So Help Me Todd
    18:50
    The Rookie
  • 18:15
    3rd Rock From the Sun
    18:45
    Pawn Stars
  • 17:40
    A Place in the Sun
    18:35
    MasterChef UK
  • 17:15
    Aurora Teagarden Mysteries: Til Death Do Us Part
    18:45
    Fear Thy Neighbour
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:09
    Mijn tuin
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:20
    Snel, Makkelijk & Lekker
    18:45
    Comfort Food
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:10
    Hope Street
  • 17:55
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:20
    NOS Sportjournaal
    18:30
    EenVandaag
  • 18:15
    NOS Journaal Regio
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 18:25
    Welkom thuis
    18:45
    Het Klokhuis