Concurrentie tussen singles zorgt voor eerste spanningen in 'Boer zkt Vrouw'

In de aflevering van zondag 17 april staat geitenboer Garry voor dag en dauw op. Barbara geniet ervan om even alleen te zijn met hem want de sfeer tussen de dames evolueert niet optimaal.
Barbara en Evelyn voelen immers dat Garry steeds meer toenadering zoekt tot Els, ook tijdens het shoppen. Als echte familieman stelt Garry zijn drie dames voor aan zijn mama en dochter Willeke. Hij hecht veel belang aan hun mening en zijn mama ziet haar zoon glunderen: 'Ik merk dat hij gelukkig is. Hij straalt opnieuw en dat had hij daarvoor niet meer.'
In Lommel was Elien 24u samen met Lorenz. Maar hij moet al snel uit zijn pijp komen want voor de papa van Elien is het van groot belang dat zijn toekomstige schoonzoon straks meedraait op de boerderij. Na een nachtje op hotel keren Stijn en Dries terug naar hun favoriete boerin maar Elien zit vol twijfels: 'Ik begin de voor- en nadelen van iedereen tegen elkaar op te wegen maar ik merk dat ik er niet uitkom. Ik ben niet iemand die puur op gevoel kan kiezen, ik hou er nog altijd een stukje verstand bij. Maar nu word ik helemaal uit mijn natuurlijke positie gegooid. Normaal weet ik wat ik wil en ga ik ervoor, en nu begin ik te twijfelen en dat is niet 'typisch Elien'.' Ze bespreekt haar twijfels met haar ouders.
Terwijl Carole zich in Gingelom ontfermt over een klant, grijpt boer Kim de kans om opnieuw met Ginny te zijn. 'Ginny kan je omschrijven als stille waters, diepe gronden en dat is wel iets dat me nieuwsgierig maakt', klinkt het. De mama van Kim organiseert een gezellige barbecue met de ganse familie want ze kijken er allen naar uit om kennis te maken met de 3 meisjes.
De voorbije dagen liet Titjana uitschijnen dat het leven op de ranch in Westerlo niet helemaal haar ding is en op de barbecue liet ze niet de beste indruk achter op de mama van William. Zij gaf haar zoon de goede raad om verder uit te zoeken wie Titjana eigenlijk is. En omgekeerd wil ook Titjana meer duidelijkheid. Na hun gesprek beseft William dat hij meer open moet zijn over zijn gevoelens. Daarom neemt hij nu Bapke even apart, want ook zij wil weten waar ze staat.
In Vleteren heeft Cyriel nog niet veel aandacht gegeven aan Laura. Hij wil zijn goede wil tonen en neemt haar mee voor een ritje op de tractor. Zij polst hoe hij zich bij haar voelt: 'Ik vind je geestig en onze gesprekken zijn wel tof, maar het is niet dat ik nu al meer voel', klinkt het bij Cyriel. Het vele werk op de boerderij en 3 meisjes die zijn aandacht opeisen, dat is voor Cyriel geen evidente combinatie. Daarom zoekt hij vandaag rust en ontspanning op en organiseert hij een boottochtje. Els en Chloë genieten van kapitein Cyriel, alleen Laura lijkt - opnieuw - een beetje uit de boot te vallen…
'Boer zkt Vrouw', zondag 17 april om 19.55 uur bij VTM en ook op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Meiden die Rijden' binnenkort niet meer te missen op de weg
- Mooie liedjes duren levenslang: nieuw seizoen van 'Ik Vraag Het Aan' met Niels Destadsbader
- Kijk de eerste beelden van nieuw seizoen 'Kopen Zonder Kijken'
- Kijkcijfers: 6, 7 en 8 februari 2026
- 'JAMES & co' stuurt Hanne undercover naar het optreden van de K3 Originals als mogelijke vervangster voor Karen
- Maandag in 'Opsporing Verzocht': Wat gebeurde er met Jerzy in Schiedam?
- Man wordt veroordeeld voor rijden onder invloed in Dendermonde, maar ontkent in 'De Rechtbank'
- Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job'
- 'Focus' onderzoekt: kan medisch onderzoek proefaapvrij?
- Dit zie je dinsdag in 'Geheimen van het Museum'
- WK-wedstrijd Oranje live op groot scherm tijdens pre-show Qmusic Foute Party - The Big One
- NPO Klassiek verdubbelt 'Filmmuziek Toplijst': grootste editie ooit met 400 scores
- Arno voert met 'Les yeux de ma mère' voor vijfde keer op rij 'Radio 1 Belpop 100' aan
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Katwijk aan Zee
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max
Kijktip van de dag

Jongeren hebben meer en meer steekwapens bij zich. En tieners gebruiken die wapens ook echt. In het Verenigd Koninkrijk stijgt het aantal jongeren die veroordeeld worden voor moord in de leeftijdscategorie van twaalf tot zeventien jaar. In amper acht jaar tijd is er sprake van een stijging met 300%. Ouders van slachtoffers doen hun verhaal en experten geven toelichting. Ze zien dat de communicatie via sociale media een duidelijke rol speelt in deze evolutie.
'Telefacts', om 21.45 uur op VTM.



































