CAZ viert de jaren '70

Bij CAZ staan van maandag 18 februari tot vrijdag 22 februari de jaren '70 centraal tijdens 'Celebrate the 70's: the movies'. Een hele week lang haalt de zender de beste films uit de seventies boven.
Beginnen doet CAZ met zevenvoudig Oscar-winnaar 'The Sting' (1973) op maandag 18 februari om 20.40 uur. Het verhaal speelt zich af in het Amerika van de jaren dertig. Robert Redford speelt een jonge oplichter, die na een akkefietje met een gevaarlijke gangsterbaas hulp krijgt van niemand minder dan Paul Newman. Samen smeden ze een ingewikkeld plan om de doortrapte gangster terug te pakken.
Op dinsdag 19 februari om 20.40 uur is er 'The Pink Panther Strikes Again' uit 1976. Hoofdinspecteur Dreyfus is helemaal de kluts kwijt en dreigt de wereld op te blazen als inspecteur Clouseau niet aan hem wordt uitgeleverd. Met ongeveer 22 moordenaars die hem achtervolgen, probeert Clouseau Dreyfus op te sporen, om hem terug in de instelling te kunnen steken waaruit hij ontsnapt is.
In 'Smokey and the Bandit I' (1977) daagt macho Big Enos op woensdag 19 februari om 20.40 uur de trucker Bandit uit om naar Texas te rijden en vierhonderd kisten bier terug te brengen. De reis loopt eerst probleemloos, maar dat verandert wanneer Bandit de jonge bruid Carrie, die haar bruidegom aan het altaar liet staan, oppikt. Bandit beseft niet dat zijn passagier voor hem een veel groter gevaar vormt dan het bier.
Op donderdag 20 februari beleeft John Travolta (Danny) om 20.40 uur een zomerse strandliefde met Olivia Newton-John in de klassieker 'Grease' (1978), maar eenmaal terug op school moet Danny zijn imago van koele kikker en macho hoog houden. Teleurgesteld zoekt Sandy haar heil in het pittige meidenclubje, de Pink Ladies. Ze doen allebei hun uiterste best om mekaar te negeren, toch zijn de gevoelens van die zomer nog altijd aanwezig.
In 1855 organiseert beroepsoplichter Sean Connery (Edward) om 20.40 uur de allereerste treinroof uit de geschiedenis in 'The First Great Train Robbery' uit 1978. De beoogde buit: een koffer met als inhoud 25000 pond in goud. Hij wordt geholpen door Donald Sutherland (Agar), een talentvolle zakkenroller, en Lesley-Anne Down (Miriam), die even mooi is als gevaarlijk.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 16, 17 en 18 oktober 2026
- Een clubhuis vóór kerst: De Warmste Week wil al 1 van de 216 projecten samen realiseren
- 'On ira tous au paradis': Lidewij Nuitten volgt 11 jaar lang een Brussels gezin
- ‘Is ’t gelukt?’: Ward Lemmelijn en Bart Cannaerts falen, Fien Germijns haalt het op het nippertje
- 'De Verraders': Kürt Rogiers verraden door zijn eigen kompanen: 'Nu hoop ik dat de bondgenoten winnen'
- D-Day lonkt in 'Mijn Restaurant': Thaise ribbetjes zorgen voor discussie in Halle
- Repetitie tijdens halve finale van 'Got Talent' loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama
- Dinsdag in 'Focus': waarom drinken we steeds vaker alcoholvrij?
- 'Dwars door de Pyreneeën' door Catalonië naar de zee
- Deze onderwerpen behandelt 'Radar' maandag
- Ga met Radio Veronica mee op Het Nationale Vriendenweekend
- Bart (34) uit Apeldoorn kraakt Het Geluid van Qmusic en wint 36.000 euro
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Utrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'In the End' van Linkin Park twee jaar op rij op nummer 1 in de '500 van de jaren nul'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

Een prototype van een Amerikaans gevechtsvliegtuig wordt gestolen. Geheim agent Alex Scott wordt undercover naar Boedapest gestuurd om het vliegtuig terug te vinden. Tegen wil en dank moet hij samenwerken met de opvliegende bokskampioen Kelly Robinson. Zo probeert Scott de entourage te infiltreren van de steenrijke industrieel Arnold Gundars, die hij van de diefstal verdenkt.
'I Spy', film uit 2002 met oa. Eddie Murphy, om 20.35 uur op VTM 4.




































