CAMILLE ontpopt zich tot gitaarchick met de hit 'Hey Girl' van Zornik

zondag 17 april 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Gouden en platina albums, uitverkochte tours, talloze festivals in binnen- en buitenland, setlists vol hitsingles, awards die niet meer op één hand te tellen zijn en onvoorwaardelijke fans.

Maandag staat Koen Buyse van Zornik centraal in 'Liefde voor Muziek' en dus worden de gitaren bovengehaald. En dat mag letterlijk genomen worden. CAMILLE laat zich volledig gaan op de hit ‘Hey Girl’ en speelt voor het eerst ooit ook zelf een stukje op de gitaar. 'Ik heb speciaal gitaar leren spelen voor dit nummer. Willen jullie mijn gitaar ook allemaal signeren?', lacht stoere rock chick Camille. 


Davina Michelle koos voor de klepper ‘Its So Unreal’ die voor de grote doorbraak van de band zorgde. 'Ik heb daaruit opgemaakt dat je je eigen feestje moet bouwen en niet moet luisteren naar wat anderen zeggen', vertelt Davina. En zo gezegd, zo gedaan. Davina breekt het kot af en maakt niet alleen het podium maar ook de zetel onveilig. Ook Pat Krimson en Loredana van 2 Fabiola zorgen met hun versie van ‘Believe In Me’ voor een verrassing van formaat. Wat lijkt te beginnen als een akoestische versie, draait plots toch heel anders uit…

Zornik zocht als band graag controverse op, zo toverde Koen zich voor de videoclip van ‘Scared Of Yourself’ helemaal om tot vrouw. 'Onze platenfirma wilde die clip niet maken dus we dachten ‘fuck it’. We hebben hem helemaal zelf betaald en het was onze goedkoopste, meest succesvolle clip ooit.' Suzan & Freek ruilden de gitaren en drums in voor een akoestische versie die Koen sterk raakt. 'Ik heb dit nummer geschreven toen ik niet zo’n gelukkig mens was. Er zit normaal spanning in maar jullie maakten er iets hoopvol van!', reageert Koen. En ook Ozark Henry geeft het nummer ‘The Enemy’ een veel diepere betekenis volgens Koen: 'Je hebt mij vandaag heel bewust gemaakt, gewoon door de manier waarop je het gebracht hebt. Ik denk niet dat ik het nummer ooit nog hetzelfde zal zingen.'

Margriet Hermans dook voor haar nummerkeuze als enige in het repertoire van Koen zelf. Ze toverde ‘My Love’ om tot een Nederlandstalig, breekbaar nummer met de titel ‘Zeg Het Mij’. Een versie waar Koen en de andere artiesten helemaal stil van worden. 'Ik wist niet dat ik zo’n mooi liedje had geschreven', reageert Koen. Zelf sluit Koen de avond in feestelijke rock en roll sfeer af met ‘Sun Hits The Sky’ van Supergrass. 

In 'Liefde voor Muziek' hebben de artiesten tussendoor ook tijd om elkaar beter te leren kennen. Tijdens een van hun vele autoritten hebben Margriet en Koen het over hun leven als muzikant, wat niet niet altijd rozengeur en maneschijn is. Toen Koen terug kwam van het Zornik-concert in de Lotto Arena, een van hun hoogtepunten, ging het mis. 'Ik zat in de auto en er knapte iets. Ik ben dan beginnen wenen', vertelt Koen.


'Liefde voor Muziek', maandag 18 april om 20.35 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.

'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:35
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:20
    VRT NWS laat
  • 21:25
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:00
    Het weer
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:45
    I Can See Your Voice
    23:45
    Chicago Fire
  • 20:30
    Gladiator
    23:10
    Wolf
  • 22:50
    Chloe
    00:40
    How I Met Your Mother
  • 22:05
    Tango & Cash
    00:00
    Most Daring
  • 22:35
    ER
    00:05
    Suits
  • 22:25
    Airwolf
    23:20
    Nonkel Jef
  • 22:40
    Lang Leve de Liefde
    23:10
    De douane in actie
  • 22:55
    CIA
    23:50
    Fire Country
  • 22:40
    Argo
    01:00
    Blue Bloods
  • 22:45
    Billion Dollar Playground
    23:45
    Hello Goodbye NL
  • 22:15
    The Body Next Door
    23:10
    Without a Trace
  • 22:26
    Trends Talk
    23:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:58
    Zo doe je het!
    23:00
    Sorry Night
  • 22:20
    Meat Timon
    23:05
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 22:10
    Silent Witness
    23:20
    McDonald and Dodds
  • 22:25
    Confessions of a Shopaholic
    00:25
    Scrubs
  • 20:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    23:40
    Floortje naar het einde van de wereld
  • 22:35
    Stand van Nederland
    23:05
    NOS Journaal Laat
  • 20:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    23:05
    De slimste mens België