CAMILLE ontpopt zich tot gitaarchick met de hit 'Hey Girl' van Zornik

Gouden en platina albums, uitverkochte tours, talloze festivals in binnen- en buitenland, setlists vol hitsingles, awards die niet meer op één hand te tellen zijn en onvoorwaardelijke fans.
Maandag staat Koen Buyse van Zornik centraal in 'Liefde voor Muziek' en dus worden de gitaren bovengehaald. En dat mag letterlijk genomen worden. CAMILLE laat zich volledig gaan op de hit ‘Hey Girl’ en speelt voor het eerst ooit ook zelf een stukje op de gitaar. 'Ik heb speciaal gitaar leren spelen voor dit nummer. Willen jullie mijn gitaar ook allemaal signeren?', lacht stoere rock chick Camille.
Davina Michelle koos voor de klepper ‘Its So Unreal’ die voor de grote doorbraak van de band zorgde. 'Ik heb daaruit opgemaakt dat je je eigen feestje moet bouwen en niet moet luisteren naar wat anderen zeggen', vertelt Davina. En zo gezegd, zo gedaan. Davina breekt het kot af en maakt niet alleen het podium maar ook de zetel onveilig. Ook Pat Krimson en Loredana van 2 Fabiola zorgen met hun versie van ‘Believe In Me’ voor een verrassing van formaat. Wat lijkt te beginnen als een akoestische versie, draait plots toch heel anders uit…
Zornik zocht als band graag controverse op, zo toverde Koen zich voor de videoclip van ‘Scared Of Yourself’ helemaal om tot vrouw. 'Onze platenfirma wilde die clip niet maken dus we dachten ‘fuck it’. We hebben hem helemaal zelf betaald en het was onze goedkoopste, meest succesvolle clip ooit.' Suzan & Freek ruilden de gitaren en drums in voor een akoestische versie die Koen sterk raakt. 'Ik heb dit nummer geschreven toen ik niet zo’n gelukkig mens was. Er zit normaal spanning in maar jullie maakten er iets hoopvol van!', reageert Koen. En ook Ozark Henry geeft het nummer ‘The Enemy’ een veel diepere betekenis volgens Koen: 'Je hebt mij vandaag heel bewust gemaakt, gewoon door de manier waarop je het gebracht hebt. Ik denk niet dat ik het nummer ooit nog hetzelfde zal zingen.'
Margriet Hermans dook voor haar nummerkeuze als enige in het repertoire van Koen zelf. Ze toverde ‘My Love’ om tot een Nederlandstalig, breekbaar nummer met de titel ‘Zeg Het Mij’. Een versie waar Koen en de andere artiesten helemaal stil van worden. 'Ik wist niet dat ik zo’n mooi liedje had geschreven', reageert Koen. Zelf sluit Koen de avond in feestelijke rock en roll sfeer af met ‘Sun Hits The Sky’ van Supergrass.
In 'Liefde voor Muziek' hebben de artiesten tussendoor ook tijd om elkaar beter te leren kennen. Tijdens een van hun vele autoritten hebben Margriet en Koen het over hun leven als muzikant, wat niet niet altijd rozengeur en maneschijn is. Toen Koen terug kwam van het Zornik-concert in de Lotto Arena, een van hun hoogtepunten, ging het mis. 'Ik zat in de auto en er knapte iets. Ik ben dan beginnen wenen', vertelt Koen.
'Liefde voor Muziek', maandag 18 april om 20.35 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De Belgen uit 'Jade en de Belgen' maken kennis met hun kersverse host: 'Who the f*ck is Jade Mintjens?'
- Zalmsperma, slakkenslijm en grote dromen in de eerste aflevering van 'Knokke Tof'
- De Ketnet-wrappers krijgen hun eigen realitysoap: 'Wrappers met een W'
- Gerard Joling bevestigt derde seizoen van 'Only Joling'
- Rutger Castricum legt het label 'buitenlander' onder de loep in nieuwe PowNed serie 'Rutger & de Buitenlanders'
- Documentaire over Dolly Parton vanavond na 'Nieuwsuur'
- 'Dit is de Kwestie' over de Russisch-Orthodoxe kerk in Nederland
- Dit is het maandmenu van 24Kitchen
- Ontdek wat er in september op STAR Channel te zien is
- Van geraffineerde misleiding tot mysterieuze vakantieverdwijningen: nieuw op Crime+Investigation in september
- Dit zijn de 800 favoriete 80s-hits van de JOE-luisteraar
- TOP vernieuwt najaarsprogrammering met nieuwe ochtend- en avondshows
- Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint… een nieuwe thuis zonder verhuis'
- Sebastiaan Ockhuysen trapt weekend af met nieuwe 'BVO Show' op NPO 3FM
- Rani De Coninck stopt met avondspits bij JOE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE'
Kijktip van de dag

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.
'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.



































