CAMILLE ontpopt zich tot gitaarchick met de hit 'Hey Girl' van Zornik

zondag 17 april 2022

Gouden en platina albums, uitverkochte tours, talloze festivals in binnen- en buitenland, setlists vol hitsingles, awards die niet meer op één hand te tellen zijn en onvoorwaardelijke fans.

Maandag staat Koen Buyse van Zornik centraal in 'Liefde voor Muziek' en dus worden de gitaren bovengehaald. En dat mag letterlijk genomen worden. CAMILLE laat zich volledig gaan op de hit ‘Hey Girl’ en speelt voor het eerst ooit ook zelf een stukje op de gitaar. 'Ik heb speciaal gitaar leren spelen voor dit nummer. Willen jullie mijn gitaar ook allemaal signeren?', lacht stoere rock chick Camille. 


Davina Michelle koos voor de klepper ‘Its So Unreal’ die voor de grote doorbraak van de band zorgde. 'Ik heb daaruit opgemaakt dat je je eigen feestje moet bouwen en niet moet luisteren naar wat anderen zeggen', vertelt Davina. En zo gezegd, zo gedaan. Davina breekt het kot af en maakt niet alleen het podium maar ook de zetel onveilig. Ook Pat Krimson en Loredana van 2 Fabiola zorgen met hun versie van ‘Believe In Me’ voor een verrassing van formaat. Wat lijkt te beginnen als een akoestische versie, draait plots toch heel anders uit…

Zornik zocht als band graag controverse op, zo toverde Koen zich voor de videoclip van ‘Scared Of Yourself’ helemaal om tot vrouw. 'Onze platenfirma wilde die clip niet maken dus we dachten ‘fuck it’. We hebben hem helemaal zelf betaald en het was onze goedkoopste, meest succesvolle clip ooit.' Suzan & Freek ruilden de gitaren en drums in voor een akoestische versie die Koen sterk raakt. 'Ik heb dit nummer geschreven toen ik niet zo’n gelukkig mens was. Er zit normaal spanning in maar jullie maakten er iets hoopvol van!', reageert Koen. En ook Ozark Henry geeft het nummer ‘The Enemy’ een veel diepere betekenis volgens Koen: 'Je hebt mij vandaag heel bewust gemaakt, gewoon door de manier waarop je het gebracht hebt. Ik denk niet dat ik het nummer ooit nog hetzelfde zal zingen.'

Margriet Hermans dook voor haar nummerkeuze als enige in het repertoire van Koen zelf. Ze toverde ‘My Love’ om tot een Nederlandstalig, breekbaar nummer met de titel ‘Zeg Het Mij’. Een versie waar Koen en de andere artiesten helemaal stil van worden. 'Ik wist niet dat ik zo’n mooi liedje had geschreven', reageert Koen. Zelf sluit Koen de avond in feestelijke rock en roll sfeer af met ‘Sun Hits The Sky’ van Supergrass. 

In 'Liefde voor Muziek' hebben de artiesten tussendoor ook tijd om elkaar beter te leren kennen. Tijdens een van hun vele autoritten hebben Margriet en Koen het over hun leven als muzikant, wat niet niet altijd rozengeur en maneschijn is. Toen Koen terug kwam van het Zornik-concert in de Lotto Arena, een van hun hoogtepunten, ging het mis. 'Ik zat in de auto en er knapte iets. Ik ben dan beginnen wenen', vertelt Koen.


'Liefde voor Muziek', maandag 18 april om 20.35 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Kinderen van Dewindt
    14:20
    Clips
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 14:15
    Uki
    14:20
    Sarah knutselt
  • 14:15
    Chicago Fire
    15:10
    Liefde voor muziek
  • 13:00
    America's Got Talent: Fantasy Team
  • 13:45
    Geen uitzending
    14:25
    Chicago Med
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:55
    Matlock
  • 12:50
    Holiday Crashers
    14:20
    A Christmas Cookie Catastrophe
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 14:15
    Friends
    15:15
    Huizenjagers
  • 14:10
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 13:55
    That '70s Show
  • 14:05
    Love It or List It
    15:00
    Love It or List It UK
  • 14:10
    Snapped
    16:45
    World's Most Evil Killers
  • 14:08
    Trends Talk
    14:42
    Fleet TV
  • 14:14
    De perfecte energieoplossing
    15:55
    Mannenverzorging
  • 14:10
    Meat Timon
    14:40
    Het Weekmenu
  • 14:10
    Midsomer Murders
    15:15
    The Chelsea Detective
  • 13:40
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 13:50
    Hunted
    14:50
    NOS Sport: UEC EK Veldrijden 2026
  • 13:55
    Meldpunt Actueel
    14:20
    MAX Maakt Mogelijk Helpt
  • 14:00
    AAP
    14:20
    Crookhaven