Camille is verliefd en stelt haar vriendje voor in 'Ik Ben Camille'

540.000 kijkers (30%)* genoten afgelopen weekend van de eerste aflevering van 'Ik ben Camille', de biopic over het leven van de superster op en naast de schermen.
Daarin was al een subtiele glansrol weggelegd voor Camilles tourmanager Dino. In de tweede aflevering van nu zaterdag 19 november blijkt de jongen ook iets meer te zijn dan dat. Camille stelt hem immers in primeur voor als haar nieuwe liefde en vertelt hoe hun mooie liefdesverhaal begon. 'Ik ben verliefd en iedereen mag het weten!', klinkt het. De 21-jarige zangeres maakte haar relatie bekend op haar socials.
'Ik leerde Dino vorig jaar kennen via gemeenschappelijke vrienden en afgelopen voorjaar vroeg ik hem of hij misschien zin had om mij te begeleiden bij mijn optredens', laat Camille weten. 'We leerden elkaar beter kennen en op een gegeven moment was het voor ons alletwee duidelijk dat er ‘meer dan sympathie’ was. Dino en ik zijn nu een koppel en we hebben het heel leuk samen. Na de Lotto Arena trokken we samen naar Parijs om even weg van alle drukte tijd met elkaar door te brengen. Geen betere plaats dan Parijs om de romantiek te vieren en het was zalig om dat met Dino te mogen doen. Ik ben verliefd en iedereen mag het weten!'
Nadat ze de Lotto Arena vijf keer vulde geniet Camille op dit moment van een welverdiende vakantie. En die vakantie brengt ze dit jaar dus voor het eerst niet alleen, met haar ouders of kat Moustache door. Van onder de Eiffeltoren en in het bijzijn van Dino laat ze iedereen weten dat ze dolverliefd is.
De camera’s van 'Ik Ben Camille' mochten Camille en Dino even vergezellen tijdens hun romantische citytrip. Hun verhaal is komende zaterdag 19 november om 19.55 uur te zien bij VTM. Wie het concert van Camille in de Lotto Arena heeft gemist of het nog eens wil herbeleven kan zaterdag terecht op VTM GO. Daar zal de spetterende show integraal te zien zijn.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Bloeit daar iets moois? Jongste duo moet 'puppy love' tonen op de dansvloer van 'So You Think You Can Dance'
- Nieuw seizoen van 'Temptation Island' onder vuur: koppel blijkt samen een kind te hebben
- Kijkcijfers: maandag 27 april 2027
- SBS6 tijdens WK elke dag live met dubbele uitzendingen 'Vandaag Inside Oranje' óf 'De Oranjezomer'
- 'A.S.S. - Anti Survival Show' in mei nieuw bij NET5
- Viktor Verhulst geraakt door verhaal van Silvie in 'Brieven Aan Samson'
- 'Wortelboer en Van Rossem' donderdag over de dood
- Tom Egbers onderzoekt onbekend oorlogsverhaal in EO-documentaire 'De Brief'
- 'De Bi-Kwestie': over identiteit, liefde en biseksualiteit
- Andy Peelman ontmaskert ondernemer achter malafide webshop in 'Ze Zeggen Dat'
- Q-Beach House blijft aan Belgische kust: Oostende verlengt succesformule tot 2032
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'?
Kijktip van de dag

De laatste badkamers worden door de jury beoordeeld en de winnaar van de kamerprijs wordt bekendgemaakt. Daarna start de keukenfase, met een onverwachte extra deadline: de duo's hebben nog maar twee dagen om alle technieken, muren en vloeren af te werken.
'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.


































