Camille is verliefd en stelt haar vriendje voor in 'Ik Ben Camille'

woensdag 16 november 2022

540.000 kijkers (30%)* genoten afgelopen weekend van de eerste aflevering van 'Ik ben Camille', de biopic over het leven van de superster op en naast de schermen.

Daarin was al een subtiele glansrol weggelegd voor Camilles tourmanager Dino. In de tweede aflevering van nu zaterdag 19 november blijkt de jongen ook iets meer te zijn dan dat. Camille stelt hem immers in primeur voor als haar nieuwe liefde en vertelt hoe hun mooie liefdesverhaal begon. 'Ik ben verliefd en iedereen mag het weten!', klinkt het. De 21-jarige zangeres maakte haar relatie bekend op haar socials.


'Ik leerde Dino vorig jaar kennen via gemeenschappelijke vrienden en afgelopen voorjaar vroeg ik hem of hij misschien zin had om mij te begeleiden bij mijn optredens', laat Camille weten. 'We leerden elkaar beter kennen en op een gegeven moment was het voor ons alletwee duidelijk dat er ‘meer dan sympathie’ was. Dino en ik zijn nu een koppel en we hebben het heel leuk samen. Na de Lotto Arena trokken we samen naar Parijs om even weg van alle drukte tijd met elkaar door te brengen. Geen betere plaats dan Parijs om de romantiek te vieren en het was zalig om dat met Dino te mogen doen. Ik ben verliefd en iedereen mag het weten!'

Nadat ze de Lotto Arena vijf keer vulde geniet Camille op dit moment van een welverdiende vakantie. En die vakantie brengt ze dit jaar dus voor het eerst niet alleen, met haar ouders of kat Moustache door. Van onder de Eiffeltoren en in het bijzijn van Dino laat ze iedereen weten dat ze dolverliefd is.

​

De camera’s van 'Ik Ben Camille' mochten Camille en Dino even vergezellen tijdens hun romantische citytrip. Hun verhaal is komende zaterdag 19 november om 19.55 uur te zien bij VTM. Wie het concert van Camille in de Lotto Arena heeft gemist of het nog eens wil herbeleven kan zaterdag terecht op VTM GO. Daar zal de spetterende show integraal te zien zijn.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:25
    De week van Bruzz
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 12:30
    Hoe moeilijk kan het zijn?
    12:40
    Grizzy & the Lemmings
  • 12:20
    UEFA Nations League Magazine
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:05
    Hotel Hell
    13:00
    America's Got Talent: Fantasy Team
  • 05:45
    Geen uitzending
    14:25
    Chicago Med
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:55
    Matlock
  • 11:20
    Once Upon a Holiday
    12:50
    Holiday Crashers
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 11:55
    Vik & Gert
    12:45
    De Tafel van de Week
  • 12:25
    Elsbeth
    14:10
    NCIS
  • 12:30
    Storage Wars
    13:25
    That '70s Show
  • 12:25
    Tot op het Bot: Het Rund
    12:45
    Lekker Lang Leven
  • 11:50
    Killer Grannies
    12:40
    Snapped
  • 12:24
    Fleet TV
    12:53
    Z- Work different
  • 12:22
    Publireportage
    12:31
    Zelf gedaan, goed gedaan
  • 11:55
    Over (h)eerlijke groenten
    12:45
    Winters Grillen
  • 12:20
    Whitstable Pearl
    13:20
    Midsomer Murders
  • 11:50
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 12:20
    Sterren NL Top 25
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:15
    Dit is de kwestie
    12:40
    EO Metterdaad
  • 12:30
    BarnKidz
    12:45
    Mega Mindy