'Buren': week 35 (2020) - PREVIEW

'Buren' is een vaste waarde in de late namiddag op Eén. De gebeurtenissen bij onze Australische tegenvoeters volgen zich elke keer weer in sneltempo op en Vlaanderen gaat nog steeds graag bij ze buurten. Wat staat er volgende week te gebeuren?
Maandag 24 augustus 2020 - geen uitzending
EK Wielrennen
Dinsdag 25 augustus 2020 - aflevering 8075
Bea probeert Finn uit haar hoofd te zetten door zich te focussen op haar optreden in The Waterhole, maar dat zal niet verlopen zoals ze had gehoopt. Chloe kan niet anders dan liegen tegen haar broer over waar ze haar extra centen vandaan haalt. Terese heeft het gehad met de manier waarop Paul de mensen rond zich tegen elkaar uitspeelt en stelt hem voor een ultimatum.
Woensdag 26 augustus 2020 - aflevering 8076
Susan probeert Bea te overtuigen om Finn nog een kans te geven, maar dat ziet Bea absoluut niet zitten. Bovendien krijgt Susan verontrustend nieuws. Paul worstelt met het ultimatum dat Terese hem heeft voorgeschoteld, wat Terese dan weer doet vermoeden dat hij effectief iets te verbergen heeft. Kyle en Chloe kunnen het uitstekend met elkaar vinden, maar hun flirterige gedrag is niet naar de zin van hun huisbazen Aaron en David.
Donderdag 27 augustus 2020 - aflevering 8077
De slachtoffers van Finn zijn niet te spreken over de vernietiging van het bewijsmateriaal in zijn rechtszaak. Het duurt niet lang voor Shaun met de vinger wordt gewezen, maar is dat wel terecht? En ook Imogen krijgt het zwaar te verduren. Elly gaat vol goede moed naar een sollicitatiegesprek, maar wordt uit haar lood geslagen. Ze ziet de toekomst somber in en gaat te rade bij Dipi en haar tarotkaarten.
Vrijdag 28 augustus 2020 - geen uitzending
EK Wielrennen
'Buren', van maandag tot vrijdag om 17.10 uur op Eén.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte verzorgen commentaar bij Eurovisie Songfestival
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Documentaire 'Fukushima: Days That Shocked The World' op Discovery
- Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026
- Omroep MAX herhaalt campagne nepagenten
- Donderdag in 'Meldpunt Actueel Debat': voorrang voor hurende ouderen voor een betere doorstroming?
- 'Zembla' donderdag over agressie tegen zorgverleners
- 'Ik Vertrek' volgt Simoon en Arrie naar Spanje
- Vader en dochter Vosters staan samen in de rechtbank: 'Pleiten met je eigen kind schept een speciale band'
- Jill zaait chaos in 'De Box': tactisch fluitsignaal zorgt voor blinde paniek
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO
Kijktip van de dag

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.
'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.




































