Brussel en Hasselt helemaal klaar voor de grote finale van 'Mijn Pop-uprestaurant!'

woensdag 3 juni 2015

Brussel en Hasselt zijn de finalisten van 'Mijn Pop-uprestaurant!'. Op donderdag 4 juni maken Liselotte & Miguel en Dries & Guus zich op voor de apotheose van enkele loodzware, maar onvergetelijke maanden.

Ze zijn helemaal klaar om van de finale één groot slotfeest te maken, samen met hun supporters én met reporters Niels Destadsbader en Sean Dhondt. Niels staat paraat in Brussel, Sean verwelkomt iedereen in Hasselt.


KET! in Brussel of Asparaguus in Hasselt: één van hen mag zich donderdag de winnaar van Mijn Pop-uprestaurant! noemen en gaat naar huis met 100.000 euro. Supporters worden vanaf 18.00 uur verwacht aan de Vismarkt in Brussel en de Kolenkaai in Hasselt om de spetterende finaleshow live mee te maken. Evi Hanssen volgt het hele gebeuren op de voet vanuit Vilvoorde, samen met juryleden Sergio Herman, Sepideh Sedaghatnia en Alex Callier. Ook de twee finalisten starten de grote finale vanuit de studio, waar zal teruggeblikt worden op het onvergetelijke parcours dat zij de voorbije maanden hebben afgelegd. Nog tijdens het programma zullen Miguel & Liselotte en Dries & Guus naar hun stad trekken om er te worden verwelkomd door alle supporters.

Na een eenmalige aflevering van 'Wat Als?' volgt voor de finalisten hét moment waarop ze Evi en de jury al dan niet uit de wagen zien stappen die voor hun pop-up stopt. Dan weten we welk duo door de kijker wordt uitgeroepen tot winnaar van 'Mijn Pop-uprestaurant!' en naar huis gaat met 100.000 euro. Stemmen kan nog tot tijdens de finale, door de naam van de stad (Brussel of Hasselt) te sms’en naar 6677 (€0,75/verzonden sms). Per gsm-nummer is slechts één stem geldig.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Op 11 maart 2011 wordt Japan getroffen door een zware aardbeving en tsunami. Bij de kerncentrale van Fukushima vallen de koelsystemen uit en dreigt een catastrofale meltdown. Deze documentaire reconstrueert voor het eerst de negen dagen waarin technici en hulpverleners vechten om het ergste te voorkomen.

'Fukushima: A Nuclear Nightmare', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:25
    Kristel
    23:15
    Groeien & Bloeien
  • 21:25
    Fukushima
    22:55
    Billy Idol Should Be Dead
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:20
    Chicago P.D.
    23:20
    Blind getrouwd
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:15
    UEFA Champions League samenvattingen
  • 20:35
    Pearl Harbor
    23:45
    Changeling
  • 22:35
    Foute vrienden
    23:10
    Foute Vrienden Australië
  • 22:30
    ER
    00:20
    Suits
  • 22:35
    Cheers
    23:10
    Slisse & Cesar
  • 21:55
    Zeg Eens Euh
    22:45
    Kamp Jeroom
  • 22:25
    Friends
    23:25
    Modern Family
  • 20:35
    The Suicide Squad
    23:05
    The Ark
  • 22:15
    Huizenjagers
    23:15
    Love It or List It UK
  • 22:20
    Without a Trace
    23:20
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 22:38
    Z-Beurs
    22:51
    Z-Nieuws
  • 22:38
    Simple diy
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:35
    A la carte
    23:00
    Lekker Messy
  • 22:05
    Agatha Christie's Marple
  • 22:35
    Hudson & Rex
    23:30
    The Resident
  • 22:15
    Pauw & De Wit
    23:10
    NOS Journaal Laat
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    De Kist
  • 22:00
    Danny en de medicijnmaffia
    22:45
    Sergio Over De Grens