Brussel en Hasselt helemaal klaar voor de grote finale van 'Mijn Pop-uprestaurant!'

woensdag 3 juni 2015

Brussel en Hasselt zijn de finalisten van 'Mijn Pop-uprestaurant!'. Op donderdag 4 juni maken Liselotte & Miguel en Dries & Guus zich op voor de apotheose van enkele loodzware, maar onvergetelijke maanden.

Ze zijn helemaal klaar om van de finale één groot slotfeest te maken, samen met hun supporters én met reporters Niels Destadsbader en Sean Dhondt. Niels staat paraat in Brussel, Sean verwelkomt iedereen in Hasselt.


KET! in Brussel of Asparaguus in Hasselt: één van hen mag zich donderdag de winnaar van Mijn Pop-uprestaurant! noemen en gaat naar huis met 100.000 euro. Supporters worden vanaf 18.00 uur verwacht aan de Vismarkt in Brussel en de Kolenkaai in Hasselt om de spetterende finaleshow live mee te maken. Evi Hanssen volgt het hele gebeuren op de voet vanuit Vilvoorde, samen met juryleden Sergio Herman, Sepideh Sedaghatnia en Alex Callier. Ook de twee finalisten starten de grote finale vanuit de studio, waar zal teruggeblikt worden op het onvergetelijke parcours dat zij de voorbije maanden hebben afgelegd. Nog tijdens het programma zullen Miguel & Liselotte en Dries & Guus naar hun stad trekken om er te worden verwelkomd door alle supporters.

Na een eenmalige aflevering van 'Wat Als?' volgt voor de finalisten hét moment waarop ze Evi en de jury al dan niet uit de wagen zien stappen die voor hun pop-up stopt. Dan weten we welk duo door de kijker wordt uitgeroepen tot winnaar van 'Mijn Pop-uprestaurant!' en naar huis gaat met 100.000 euro. Stemmen kan nog tot tijdens de finale, door de naam van de stad (Brussel of Hasselt) te sms’en naar 6677 (€0,75/verzonden sms). Per gsm-nummer is slechts één stem geldig.


DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Sergio in Italië: Marco 2026' (VTM GO+)

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.

'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:45
    Sporza: Waalse Pijl
    18:04
    VRT NWS Update
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:45
    The Office
  • 16:15
    Robin Hood
    16:25
    De Marsupilami's
  • 15:25
    The Good Doctor
    16:35
    Sara
  • 15:45
    Achter gesloten deuren
    16:35
    De Pfaffs
  • 16:00
    A Paris Proposal
    17:30
    9-1-1
  • 15:25
    Baywatch Hawaii
    16:25
    Cheers
  • 16:15
    Baywatch
    16:55
    Suits
  • 16:15
    Geen uitzending
    16:45
    Wat nu weer?
  • 15:55
    De Tafel van Tine
    17:10
    Huizenjagers
  • 16:15
    This Is Us
    17:05
    Sullivan's Crossing
  • 15:50
    Doom Patrol
    16:50
    Two and a Half Men
  • 16:05
    Het Blok
    16:55
    Love Island UK
  • 16:15
    World's Most Evil Killers
  • 15:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:16
    Red de meubelen
    16:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 16:15
    DIY
    17:05
    Tot op het Bot: Het Varken
  • 16:10
    Hudson & Rex
    17:05
    Death in Paradise
  • 15:45
    The Secret Lives of Mormon Wives
    16:55
    Below Deck Mediterranean
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    16:25
    Rail Away
  • 16:15
    Grizzy en de Lemmingen
    16:20
    Waffel de wonderhond