Brussel en Hasselt helemaal klaar voor de grote finale van 'Mijn Pop-uprestaurant!'

woensdag 3 juni 2015

Brussel en Hasselt zijn de finalisten van 'Mijn Pop-uprestaurant!'. Op donderdag 4 juni maken Liselotte & Miguel en Dries & Guus zich op voor de apotheose van enkele loodzware, maar onvergetelijke maanden.

Ze zijn helemaal klaar om van de finale één groot slotfeest te maken, samen met hun supporters én met reporters Niels Destadsbader en Sean Dhondt. Niels staat paraat in Brussel, Sean verwelkomt iedereen in Hasselt.


KET! in Brussel of Asparaguus in Hasselt: één van hen mag zich donderdag de winnaar van Mijn Pop-uprestaurant! noemen en gaat naar huis met 100.000 euro. Supporters worden vanaf 18.00 uur verwacht aan de Vismarkt in Brussel en de Kolenkaai in Hasselt om de spetterende finaleshow live mee te maken. Evi Hanssen volgt het hele gebeuren op de voet vanuit Vilvoorde, samen met juryleden Sergio Herman, Sepideh Sedaghatnia en Alex Callier. Ook de twee finalisten starten de grote finale vanuit de studio, waar zal teruggeblikt worden op het onvergetelijke parcours dat zij de voorbije maanden hebben afgelegd. Nog tijdens het programma zullen Miguel & Liselotte en Dries & Guus naar hun stad trekken om er te worden verwelkomd door alle supporters.

Na een eenmalige aflevering van 'Wat Als?' volgt voor de finalisten hét moment waarop ze Evi en de jury al dan niet uit de wagen zien stappen die voor hun pop-up stopt. Dan weten we welk duo door de kijker wordt uitgeroepen tot winnaar van 'Mijn Pop-uprestaurant!' en naar huis gaat met 100.000 euro. Stemmen kan nog tot tijdens de finale, door de naam van de stad (Brussel of Hasselt) te sms’en naar 6677 (€0,75/verzonden sms). Per gsm-nummer is slechts één stem geldig.


DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier
mijnpopup

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Familie Claus 2' (Netflix)

Jules Claus heeft Kerstmis weer helemaal omarmd en zijn rol als toekomstige Kerstman is daarmee verzekerd. Vol goede moed gaan hij en opa Noël met zijn tweetjes aan de slag. De drukste periode van het jaar staat immers weer voor de deur. Alles gaat vlot, tot Jules een brief ontvangt van een meisje met een bijzondere kerstwens: zij wil haar gescheiden ouders weer samenbrengen. De wens zorgt voor ruzie tussen Jules en zijn opa, want volgens opa kan de Kerstman veel, maar niet alles.

'De Familie Claus 2', film uit 2021 met oa. Jan Decleir en Mo Bakker, om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:35
    First dates
    06:00
    In bed met Olly
  • 21:40
    Eternal Sunshine of the Spotless Mind
    08:00
    Herfstbeelden
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    De Familie Claus 2
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:00
    WK Darts 2026
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    Skyscraper
    01:55
    Geen uitzending
  • 21:30
    All New Traffic Cops
    07:00
    Willy
  • 22:10
    A Royal Queens Christmas
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:50
    Home Improvement
    00:40
    Geen uitzending
  • 21:10
    James de musical
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:05
    NCIS
    01:00
    Criminal Minds
  • 20:35
    Justice League
    06:55
    Heavy Rescue: 401
  • 20:35
    Falling Like Snowflakes
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:25
    Holly Jolly Homicides
    06:25
    Cold Case
  • 21:52
    Logistics TV
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:15
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 21:50
    Ware Delicatessen
    06:15
    Bon Appetit
  • 22:00
    Grantchester
    01:25
    Midsomer Murders
  • 21:00
    Alien: Covenant
    06:56
    Below Deck Mediterranean
  • 21:30
    Even tot hier
    06:25
    Bij ons in de Dierentuin
  • 22:10
    Dit is de Week
    06:55
    Rail Away
  • 22:05
    Mariah Carey: Merry Christmas to All!
    06:55
    Interstellar Ella