Brussel en Hasselt helemaal klaar voor de grote finale van 'Mijn Pop-uprestaurant!'

Brussel en Hasselt zijn de finalisten van 'Mijn Pop-uprestaurant!'. Op donderdag 4 juni maken Liselotte & Miguel en Dries & Guus zich op voor de apotheose van enkele loodzware, maar onvergetelijke maanden.
Ze zijn helemaal klaar om van de finale één groot slotfeest te maken, samen met hun supporters én met reporters Niels Destadsbader en Sean Dhondt. Niels staat paraat in Brussel, Sean verwelkomt iedereen in Hasselt.
KET! in Brussel of Asparaguus in Hasselt: één van hen mag zich donderdag de winnaar van Mijn Pop-uprestaurant! noemen en gaat naar huis met 100.000 euro. Supporters worden vanaf 18.00 uur verwacht aan de Vismarkt in Brussel en de Kolenkaai in Hasselt om de spetterende finaleshow live mee te maken. Evi Hanssen volgt het hele gebeuren op de voet vanuit Vilvoorde, samen met juryleden Sergio Herman, Sepideh Sedaghatnia en Alex Callier. Ook de twee finalisten starten de grote finale vanuit de studio, waar zal teruggeblikt worden op het onvergetelijke parcours dat zij de voorbije maanden hebben afgelegd. Nog tijdens het programma zullen Miguel & Liselotte en Dries & Guus naar hun stad trekken om er te worden verwelkomd door alle supporters.
Na een eenmalige aflevering van 'Wat Als?' volgt voor de finalisten hét moment waarop ze Evi en de jury al dan niet uit de wagen zien stappen die voor hun pop-up stopt. Dan weten we welk duo door de kijker wordt uitgeroepen tot winnaar van 'Mijn Pop-uprestaurant!' en naar huis gaat met 100.000 euro. Stemmen kan nog tot tijdens de finale, door de naam van de stad (Brussel of Hasselt) te sms’en naar 6677 (€0,75/verzonden sms). Per gsm-nummer is slechts één stem geldig.
DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De allerlaatste Blind Auditions: wie claimt de laatste tickets voor de spannende Big Battles in' The Voice'?
- Kijkcijfers: vrijdag 27 en zondag 29 maart 2026
- Van 'Wittekerke' en 'De Kotmadam' naar 'Familie': Nicoline Dossche maakt haar opwachting in 'Familie'
- Ook VRT-radiocommentatoren niet meer naar de Tour
- Rutger Castricum zet politieke en maatschappelijke kwesties op scherp in nieuw programma 'Rutgers Lobby'
- Oproep rond ernstig mishandelde vrouw in 'Opsporing Verzocht'
- Roosje Pertz serveert nostalgisch communiefeest in 'Komen Eten'
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Van verborgen schatten tot historische moordzaken in april op The HISTORY Channel
- Dit zie je in april bij National Geographic
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90
Kijktip van de dag

Karl Vannieuwkerke blikt samen met zijn gasten vooruit op de 110de editie van de Ronde van Vlaanderen. Wie volgt zondag 5 april de Sloveense wereldkampioen Tadej Pogačar in Oudenaarde op?
'Vive le Vélo, Leve de Ronde', om 21.35 uur op VRT 1.




































