Bruno Vanden Broecke openhartig tegen zoon Sam over pesterijen uit zijn jeugd in 'Ver Van Huis'

De vierde dag in 'Ver Van Huis' brengt een nieuwe etappe, maar voor sommige duo's wordt de weg naar België steeds zwaarder. Bruno en Sam, die in Noorwegen gedropt zijn, moeten een achterstand van 200 kilometer goedmaken.
Hoopvol wachten ze om hun eerste kilometers van de dag te kunnen maken, maar de vele afwijzingen roepen pijnlijke jeugdherinneringen op bij Bruno. 'Ik ben drie jaar lang heel hard gepest geweest, van het vierde tot het zesde studiejaar. Drie jaar lang ben ik beknot, genegeerd en voelde ik me niet gezien. Toen ik op het college kwam, deden mensen normaal tegen mij. Ik werd eindelijk aanvaard. Ik ging als een springveer af om de verloren tijd in te halen', klinkt het bij Bruno. 'Dat is echt verschrikkelijk! Wat een koud gevoel', klinkt het emotioneel bij Sam.
In Spanje werken Francesco en Noa hard aan hun inhaalrace. Met een achterstand van 400 kilometer zetten ze een gedurfde strategie in: al liftend zoeken ze onderweg naar hun volgende rit. Al is Noa niet helemaal overtuigd van die aanpak: 'Je moet toch wat rustiger zijn want je gaat sommige mensen afschrikken', lacht ze. Marc en Chloé wonnen de vorige etappe en reizen met een glimlach richting Hongarije. Onderweg krijgen ze een lift en hun chauffeur is niet de eerste de beste. 'Ik ben een bekend muzikant', lacht de chauffeur. Maar eenmaal aan de grens verandert de sfeer… In Litouwen heeft Véronique de ‘liftmicrobe’ te pakken. Al wil Sébastien het heft vandaag in eigen handen nemen. 'Ik wil dat ons mama niemand aanspreekt en dat ik het doe', klinkt het. Maar Véronique is nauwelijks te stoppen. 'Ze is een liftmonster, een echte jaguar', grapt Sébastien. Wie komt als eerste aan op het derde checkpoint en grijpt de overwinning in het tussentijdse klassement?
Naast de race wacht de duo’s een extra uitdaging. Dit keer lanceert Noa een wens van haar bucketlist. 'Ik wil graag samen een schilderij maken, dat is mijn ding geworden', klinkt het. Véronique en Sébastien portretteren elkaar en ook Marc en Chloé pakken het persoonlijk aan. 'Papa is een puzzel voor mij. Ik kijk op naar wat hij doet. Hij is altijd aan het nadenken. Die knop staat nooit af', klinkt het. En ook Marc heeft mooie woorden voor z’n dochter: 'Chloé is het zonnetje in huis, al is ze soms onhandig. Maar dat heeft ze van mij.' Francesco wil ondanks de opdracht de vaart erin houden en Sam grijpt de kans om de favoriete boom van zijn vader op het doek te vereeuwigen. Wie brengt de opdracht tijdig tot een goed eind en verdient een extra punt in de race?
'Ver Van Huis', dinsdag 26 november om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Play pakt dit voorjaar uit met verticale vernieuwing, verfrissende verhalen en veelbelovende vetes
- Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte verzorgen commentaar bij Eurovisie Songfestival
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Documentaire 'Fukushima: Days That Shocked The World' op Discovery
- Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026
- Donderdag in 'Meldpunt Actueel Debat': voorrang voor hurende ouderen voor een betere doorstroming?
- 'Zembla' donderdag over agressie tegen zorgverleners
- 'Ik Vertrek' volgt Simoon en Arrie naar Spanje
- Vader en dochter Vosters staan samen in de rechtbank: 'Pleiten met je eigen kind schept een speciale band'
- Jill zaait chaos in 'De Box': tactisch fluitsignaal zorgt voor blinde paniek
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO
Kijktip van de dag

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.
'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.



































