Bruno Vanden Broecke openhartig tegen zoon Sam over pesterijen uit zijn jeugd in 'Ver Van Huis'

De vierde dag in 'Ver Van Huis' brengt een nieuwe etappe, maar voor sommige duo's wordt de weg naar België steeds zwaarder. Bruno en Sam, die in Noorwegen gedropt zijn, moeten een achterstand van 200 kilometer goedmaken.
Hoopvol wachten ze om hun eerste kilometers van de dag te kunnen maken, maar de vele afwijzingen roepen pijnlijke jeugdherinneringen op bij Bruno. 'Ik ben drie jaar lang heel hard gepest geweest, van het vierde tot het zesde studiejaar. Drie jaar lang ben ik beknot, genegeerd en voelde ik me niet gezien. Toen ik op het college kwam, deden mensen normaal tegen mij. Ik werd eindelijk aanvaard. Ik ging als een springveer af om de verloren tijd in te halen', klinkt het bij Bruno. 'Dat is echt verschrikkelijk! Wat een koud gevoel', klinkt het emotioneel bij Sam.
In Spanje werken Francesco en Noa hard aan hun inhaalrace. Met een achterstand van 400 kilometer zetten ze een gedurfde strategie in: al liftend zoeken ze onderweg naar hun volgende rit. Al is Noa niet helemaal overtuigd van die aanpak: 'Je moet toch wat rustiger zijn want je gaat sommige mensen afschrikken', lacht ze. Marc en Chloé wonnen de vorige etappe en reizen met een glimlach richting Hongarije. Onderweg krijgen ze een lift en hun chauffeur is niet de eerste de beste. 'Ik ben een bekend muzikant', lacht de chauffeur. Maar eenmaal aan de grens verandert de sfeer… In Litouwen heeft Véronique de ‘liftmicrobe’ te pakken. Al wil Sébastien het heft vandaag in eigen handen nemen. 'Ik wil dat ons mama niemand aanspreekt en dat ik het doe', klinkt het. Maar Véronique is nauwelijks te stoppen. 'Ze is een liftmonster, een echte jaguar', grapt Sébastien. Wie komt als eerste aan op het derde checkpoint en grijpt de overwinning in het tussentijdse klassement?
Naast de race wacht de duo’s een extra uitdaging. Dit keer lanceert Noa een wens van haar bucketlist. 'Ik wil graag samen een schilderij maken, dat is mijn ding geworden', klinkt het. Véronique en Sébastien portretteren elkaar en ook Marc en Chloé pakken het persoonlijk aan. 'Papa is een puzzel voor mij. Ik kijk op naar wat hij doet. Hij is altijd aan het nadenken. Die knop staat nooit af', klinkt het. En ook Marc heeft mooie woorden voor z’n dochter: 'Chloé is het zonnetje in huis, al is ze soms onhandig. Maar dat heeft ze van mij.' Francesco wil ondanks de opdracht de vaart erin houden en Sam grijpt de kans om de favoriete boom van zijn vader op het doek te vereeuwigen. Wie brengt de opdracht tijdig tot een goed eind en verdient een extra punt in de race?
'Ver Van Huis', dinsdag 26 november om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Eurovisiesongfestival 2027' vindt plaats in Bulgaarse kuststad Burgas
- VTM verschuift 'Ik Weet Er Alles Van' naar late avond na tegenvallende kijkcijfers
- Afscheid van Michiel maandag 17 augustus live te volgen
- Kijkcijfers: donderdag 13 augustus 2026
- Natassia Van Kerkvoorde stapt onverwacht uit ‘The Real Housewives of Antwerp’: 'De juiste keuze op dit moment'
- Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem én dineren op topniveau in 'Met Vier In Bed'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Tommy Wieringa is zondag te gast in 'VPRO Zomergasten'
- 'Ahoy Zingt De Nijs': een muzikale hommage aan Rob de Nijs bij MAX
- Dit zie je zondag in 'Tussen Kunst en Kitsch'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit Steenwijkerland
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Nostalgie zet volop in op muziek, persoonlijkheid en nostalgie in het najaar 2026
- Qmusic trapt 'Het Foute Uur' een half uur vroeger af
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf Theater aan de Parade in Den Bosch
Multimedia SPOTLIGHT
-
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien'
Kijktip van de dag

Nieke heeft een nieuwe kennis, Armand. Hij is een zeer galante jongen die in pruiken handelt. Hij verkoopt Jef een haarstukje en maakt hem wijs dat hij op Clark Gable gelijkt. Jef is in de wolken. Armand valt in eenieders smaak, maar schijn bedriegt.
'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.



































