'Boer zkt Vrouw, de reünie': welke koppels zijn (nog) samen?

zaterdag 1 juni 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

Zeven boeren gingen een jaar geleden op zoek naar de liefde. Er werd geflirt, gekust én er vloeiden ook wat traantjes op televisie. Maar wat is er gebeurd nà de romantische trip, toen de camera's stopten met draaien?

Zes maanden na de opnames organiseert Dina Tersago een heuse reünie op de plek waar het voor Bert, Sanne, Michiel, Martijn, Robbe, Niels en Thomas allemaal begon. Ze nodigde alle boeren uit om dé vraag te stellen die op ieders lippen brandt: hoe gaat het nù met hen op liefdesvlak? En uiteraard zijn ook alle wederhelften van de partij. Kwamen er koppels voort uit dit zestiende seizoen van 'Boer zkt Vrouw'? Dina is er om eventuele gebroken harten te lijmen, extra (liefdes)tips te geven én het glas te heffen op de liefde.


Voor boerin Sanne was het avontuur een echte rollercoaster. Zij stuurde haar ‘mannen’ naar huis en besliste om bij haar koeien te blijven in plaats van op romantische trip te vertrekken. Nu krijgt ze bijval van de andere deelnemers. Vooral jeugdvriend Martijn was de afgelopen periode een grote steun en toeverlaat. Dina heeft tijdens de reünie een videoboodschap van Sannes uitverkorenen klaarstaan. Het liefdesverdriet van Jimmy, Robin en Boris is intussen verteerd en ze willen de boerin graag nog iets vertellen. Hun woorden doen Sanne duidelijk deugd. Robin: 'Het was een enorm schoon avontuur. En vergeet niet: op elk potje past een dekseltje.'


Wie heeft dankzij Boer zkt Vrouw de liefde van z’n leven gevonden en wie bleef achter met een gebroken hart? Je ontdekt het zondag in de laatste aflevering van 'Boer zkt Vrouw'.

'Boer zkt Vrouw', zondag 2 juni om 19.55 uur op VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Laura doet haar best om kalm te blijven nu ze via het nieuws vernomen heeft dat Ibrahim misschien nog leeft. Ze richt zich op de rechtszaak die op het punt staat te beginnen en de vele verhoren die ze daar zal ondergaan.

'Laura H.', om 22.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:50
    De ideale wereld
    22:35
    VRT NWS laat
  • 22:05
    Laura H
    22:56
    Het weer
  • 21:15
    Juliet
    22:10
    Geen uitzending
  • 21:50
    Moordzaken: Liefde is geen Alibi
    22:50
    Schiphol Airport
  • 21:50
    De Trein
    22:55
    De Wereld Van De Marechaussee
  • 20:35
    De Zonen van Van As - De Cross
    22:35
    S.W.A.T.
  • 21:40
    All New Traffic Cops
    22:30
    Clear and Present Danger
  • 21:25
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 21:30
    Tien Om Te Zien
    22:35
    Are You Being Served?
  • 21:20
    Café De Mol
    22:10
    Scheire en de Schepping
  • 21:15
    FBI: International
    22:10
    Found
  • 20:35
    Cash Truck
    22:45
    Sherlock Holmes
  • 21:45
    Bake Off Vlaanderen
    02:35
    Op Een Ander
  • 21:30
    Still Missing Morgan
    22:25
    Aurora Teagarden Mysteries: How to Con a Con
  • 21:52
    Z-Weekoverzicht
    22:26
    Trends Talk
  • 21:50
    Diy on wheels
    22:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 21:55
    Peppe's Toscane
  • 21:00
    Agatha Christie's Marple
  • 21:55
    Under the Banner of Heaven
    23:10
    Lie to Me
  • 21:50
    NOS Studio Voetbal
    22:50
    NOS Journaal Laat
  • 22:00
    NOS Journaal Laat
    22:20
    NPO Doc: De laatste reis
  • 21:45
    Yous & Yay in het wild
    22:20
    De restaurantmoord