'Boer zkt Vrouw, de reünie': welke koppels zijn (nog) samen?

zaterdag 1 juni 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

Zeven boeren gingen een jaar geleden op zoek naar de liefde. Er werd geflirt, gekust én er vloeiden ook wat traantjes op televisie. Maar wat is er gebeurd nà de romantische trip, toen de camera's stopten met draaien?

Zes maanden na de opnames organiseert Dina Tersago een heuse reünie op de plek waar het voor Bert, Sanne, Michiel, Martijn, Robbe, Niels en Thomas allemaal begon. Ze nodigde alle boeren uit om dé vraag te stellen die op ieders lippen brandt: hoe gaat het nù met hen op liefdesvlak? En uiteraard zijn ook alle wederhelften van de partij. Kwamen er koppels voort uit dit zestiende seizoen van 'Boer zkt Vrouw'? Dina is er om eventuele gebroken harten te lijmen, extra (liefdes)tips te geven én het glas te heffen op de liefde.


Voor boerin Sanne was het avontuur een echte rollercoaster. Zij stuurde haar ‘mannen’ naar huis en besliste om bij haar koeien te blijven in plaats van op romantische trip te vertrekken. Nu krijgt ze bijval van de andere deelnemers. Vooral jeugdvriend Martijn was de afgelopen periode een grote steun en toeverlaat. Dina heeft tijdens de reünie een videoboodschap van Sannes uitverkorenen klaarstaan. Het liefdesverdriet van Jimmy, Robin en Boris is intussen verteerd en ze willen de boerin graag nog iets vertellen. Hun woorden doen Sanne duidelijk deugd. Robin: 'Het was een enorm schoon avontuur. En vergeet niet: op elk potje past een dekseltje.'


Wie heeft dankzij Boer zkt Vrouw de liefde van z’n leven gevonden en wie bleef achter met een gebroken hart? Je ontdekt het zondag in de laatste aflevering van 'Boer zkt Vrouw'.

'Boer zkt Vrouw', zondag 2 juni om 19.55 uur op VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Boomer' (VRT 1)

Jan merkt dat Roos ineens anders is: vrolijk, lief voor haar broer en opvallend zelfverzekerd. JP en Julie maken zich ook zorgen, en Jan raakt steeds meer in de war. Wat zit er echt achter haar plotselinge verandering, en hoe moet hij omgaan met alles wat hij ontdekt?

'Boomer', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:00
    Loslopend wild
    22:30
    VRT NWS laat
  • 21:50
    Babyteeth
    23:45
    Het weer
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 19:55
    Interlandvoetbal Mannen
    23:05
    Politierechters
  • 20:30
    Death on the Nile
    22:40
    The Mummy
  • 20:30
    Back to the Future II
    22:20
    Back to the Future Part III
  • 21:35
    All New Traffic Cops
    22:30
    Chloe
  • 22:00
    Will Trent
    00:05
    Geen uitzending
  • 21:50
    Nonkel Jef
    22:20
    De Planckaerts
  • 21:50
    Justice For All
    23:00
    Achter de schermen
  • 21:15
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 20:35
    Ghostbusters II
    22:35
    Dumb and Dumber
  • 21:40
    Op Een Ander
    22:55
    Naked Attraction
  • 21:35
    Forensic Factor: A New Era
    22:40
    The Body in the Locker
  • 21:58
    Trends Talk
    22:32
    CEO van mijn leven
  • 21:54
    De tip
    22:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 21:40
    Foodies & The City
    22:20
    Becoming Meewis
  • 22:00
    The Doctor Blake Mysteries
    00:10
    The Marlow Murder Club
  • 21:45
    Bob's Burgers
  • 21:35
    Dit was het nieuws
    22:25
    Ik Vertrek
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Dit is de Week
  • 22:00
    Geestig
    23:35
    Louis Theroux