'Blind Getrouwd' volgt de koppels op huwelijksreis

In de categorie 'zaken die je zeker moet gedaan hebben op huwelijksreis in Mexico': je kersverse echtgenoot restylen! Het is dan misschien geen mainstream activiteit, maar blind trouwen is dat ook niet.
Newlyweds Karlien en Thomas trekken Mexico City dan ook in met een missie: een nieuw kapsel voor Thomas, die het lot van zijn lokken in de handen legt van z’n kersverse echtgenote.
'Je bent toch nog altijd zeker dat ik mag kiezen wat ermee gaat gebeuren he?', checkt Karlien nog even in bij Thomas, net voor de schaar in z’n wilde krullen gezet wordt. 'Ja!', klinkt het overtuigend bij de sympathieke Antwerpenaar, 'Ik vertrouw je 100%'. Karolien krijgt carte blanche en duwt de Mexicaanse kapster haar droomkapsel onder de neus. 'Al na een week krijg je een andere vriend, maar toch ene die je iets meer zelf hebt gekozen dan de vorige', klinkt het grappend bij goedzak Thomas.
Spoiler alert: de prille relatie van de twee overleeft de schaar, en later op de dag genieten Thomas en Karlien van hun laatste avond in Yucatan. De boodschappen van het thuisfront raken een gevoelige snaar bij de Limburgse ergotherapeute. Maar waar gevoel is, is Thomas.
Voor Thomas en Karlien en Simen en Larissa terug huiswaarts vliegen, ontmoeten ze voor het eerst Jonas en Britt en Jorina en Jidse, ondertussen aangekomen in Yucatan. Samen blikken de koppels terug én vooruit.
Na een nachtje crashen, gaan Jorina en Jidse vissen op de Mexicaanse zee. Een activiteit waarnaar de twee reikhalzend uitkijken, tot Jorina beseft dat ze haar pilletje tegen de misselijkheid vergeten is. Foutje van de firma, met alle gevolgen vandien.
De roadtrip van Britt en Jonas brengt hen naar een prachtige cenote. Een zaligheid voor de twee natuurliefhebbers. Ze genieten met volle teugen van de onderwatergrot én van mekaar. 'Ik kan wel zeggen dat er bij mij al beginnende gevoelens van verliefdheid zijn', bekent één van de twee aan de camera… De eerste vlinders in 'Blind Getrouwd' zijn een feit.
'Blind Getrouwd', maandag 7 oktober om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'This Is Not a Murder Mystery' maakt indruk tijdens première in Cannes
- Marga van Praag, Gerrit Jan Wolffensperger en Beau Schneider in vierluik 'Oorlog is Erfelijk'
- Kijkcijfers: 24, 25 en 26 april 2026
- Europees topvoetbal niet langer bij VTM en Play Sports vanaf 2027: Champions League naar internationale streamingdienst
- Wie stoot door naar de liveshows? Laatste Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen'
- Libanese chaos, 6 draadjes en frustraties: 'Dit stoot mij voor de borst'
- Bart Appeltans test toilet in 'Huis Gemaakt': 'Met een spot op mijn hoofd zien de buren mij zéker zitten'
- Dit alles zie je in mei bij RTL
- Koningsdagconcert 2026 vanuit Dokkum
- Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance': Puya laat danspartner Daxia vallen tijdens lift
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk
Kijktip van de dag

Opnieuw staat er een MasterClass op het menu. Dit keer krijgen de chefs een spoedcursus Libanese keuken van Ghina Bazzi. Spoed, chaos en tijdsgebrek zijn deel van het geheel. Door zijn blessure greep Ruben Van Gucht naast de immuniteitspin en bovendien leverde de snijwonde hem zes draadjes op. Niet bepaald ideaal om te koken in het heetst van de strijd en de jury heeft geen medelijden.
'Celebrity MasterChef Vlaanderen', om 21.15 uur op Play.



































