'Blind Getrouwd' volgt de koppels op huwelijksreis

In de categorie 'zaken die je zeker moet gedaan hebben op huwelijksreis in Mexico': je kersverse echtgenoot restylen! Het is dan misschien geen mainstream activiteit, maar blind trouwen is dat ook niet.
Newlyweds Karlien en Thomas trekken Mexico City dan ook in met een missie: een nieuw kapsel voor Thomas, die het lot van zijn lokken in de handen legt van z’n kersverse echtgenote.
'Je bent toch nog altijd zeker dat ik mag kiezen wat ermee gaat gebeuren he?', checkt Karlien nog even in bij Thomas, net voor de schaar in z’n wilde krullen gezet wordt. 'Ja!', klinkt het overtuigend bij de sympathieke Antwerpenaar, 'Ik vertrouw je 100%'. Karolien krijgt carte blanche en duwt de Mexicaanse kapster haar droomkapsel onder de neus. 'Al na een week krijg je een andere vriend, maar toch ene die je iets meer zelf hebt gekozen dan de vorige', klinkt het grappend bij goedzak Thomas.
Spoiler alert: de prille relatie van de twee overleeft de schaar, en later op de dag genieten Thomas en Karlien van hun laatste avond in Yucatan. De boodschappen van het thuisfront raken een gevoelige snaar bij de Limburgse ergotherapeute. Maar waar gevoel is, is Thomas.
Voor Thomas en Karlien en Simen en Larissa terug huiswaarts vliegen, ontmoeten ze voor het eerst Jonas en Britt en Jorina en Jidse, ondertussen aangekomen in Yucatan. Samen blikken de koppels terug én vooruit.
Na een nachtje crashen, gaan Jorina en Jidse vissen op de Mexicaanse zee. Een activiteit waarnaar de twee reikhalzend uitkijken, tot Jorina beseft dat ze haar pilletje tegen de misselijkheid vergeten is. Foutje van de firma, met alle gevolgen vandien.
De roadtrip van Britt en Jonas brengt hen naar een prachtige cenote. Een zaligheid voor de twee natuurliefhebbers. Ze genieten met volle teugen van de onderwatergrot én van mekaar. 'Ik kan wel zeggen dat er bij mij al beginnende gevoelens van verliefdheid zijn', bekent één van de twee aan de camera… De eerste vlinders in 'Blind Getrouwd' zijn een feit.
'Blind Getrouwd', maandag 7 oktober om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Niels Destadsbader sluit bijzondere deal met twee dealers in 'Stukken Van Mensen' en opent veiling voor het goede doel
- Nieuwe eerste keren, nieuwe chaos: KRO-NCRV-serie 'De Eerste Keer' is terug met seizoen 2
- Muzikale gameshow 'I’ve Got The Music In Me' op SBS6
- BBC verlengt het op 'De Verraders' gebaseerde format 'The Traitors' tot 2030
- 15 jaar na haar eerste auditie: herkent Dan Karaty deze 'So You Think You Can Dance'-kandidaat nog?
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Geert-Jan Knoops is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Ik wil jou weleens Justin Bieber horen zingen': Mathieu Terryn en Laura Tesoro voegen de daad bij het woord in 'The Voice'
- Nieuwe aflevering van 'De Arbeidsvitaminen Quiz' op NPO 1
- Nieuwe 'MAX Muziekspecial': Emma Kok schittert in het Concertgebouw
- Muziek voor iedereen: AVROTROS Klassiek in actie voor Leerorkest
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Weer veel muzieknieuws zaterdag in 'FM Op 5'
- Na 12 dagen is het zover: Lize uit Tielt-Winge wint de Camper van Sven & Anke
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
Multimedia SPOTLIGHT
-
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'?
Kijktip van de dag

Bea en Ben lijken de perfecte match. Na een geweldige eerste date gebeurt er echter iets waardoor hun vurige aantrekkingskracht afkoelt tot het vriespunt. Dat verandert wanneer hun paden weer kruisen op een bruiloft in Australië en ze besluiten zich voor te doen als een koppel.
'Anyone But You', film uit 2023 met oa. Sydney Sweeney en Glen Powell, om 20.35 uur op VTM.



































