'Blind Getrouwd': match in heaven voor Winnie & Jonah?

maandag 2 maart 2020

Het laatste huwelijk van deze reeks van 'Blind Getrouwd' is een feit. De 28-jarige Winnie en de 30-jarige Jonah zeiden voluit 'ja'. En het koppel lijkt meteen goed voor de meest romantische match doorheen alle seizoenen.

Vanaf het eerste moment was de klik voelbaar, niet alleen bij hun familie en vrienden in de zaal, maar bij uitbreiding bij heel kijkend Vlaanderen.


Jonah: 'Het beeld dat ik had, is niet gewoon bevestigd, het is zelfs beter dan ik verwacht had. Winnie straalt ook warmte uit en dat vind ik echt mooi. k zal heel eerlijk zijn: ik dacht: welke engel komt hier binnen?'

Ook op het huwelijksfeest glunderde hij: 'Ik voel mij ongelooflijk gelukkig, het is niet te omschrijven wat ik voel.'

Winnie: 'Jonah is wel mijn type. Er moet gewoon iets zijn en als Jonah lacht, denk ik: oké check. En dat gevoel is voor mij veel belangrijker dan of hij nu lang of kort haar heeft. Dat soort kenmerken zijn voor mij niet belangrijk. Uitstraling, dààr gaat het om. We zijn allebei tetteraars, dat hadden we al snel door, dus dat komt helemaal in orde. En ik voel me ook echt comfortabel bij hem en dat was iets dat voor mij heel belangrijk was. Dit overtreft echt wat ik had verwacht.'

Op het trouwfeest die avond, had Jonah nog een belangrijke vraag: wie had hem nu eigenlijk ingeschreven voor 'Blind Getrouwd'? Het bleek boezemvriend Victor te zijn, die kijkers kennen van het vorige seizoen van 'Blind Getrouwd', én nog altijd gelukkig met zijn vrouw Line. Benieuwd of de grond even vruchtbaar is als vorig jaar in Arendonk en Lier want beide mannen en vrouwen zijn daarvan afkomstig.

Ook bij Tati en Lothar vierde de romantiek hoogtij op het huwelijksfeest. Tati: 'Het is de max. Ik heb vlinders in mijn buik, ik kan het niet uitleggen.'

Het werd een goed gevulde aflevering want alle koppels vertrokken al op huwelijksreis, naar bestemmingen die niet min zijn. Nick en Christophe gingen naar Mexico, Sonny en Laura naar Bali, Lothar en Tati naar Thailand, en Winnie en Jonah werden warm ontvangen in Kenia.

Na de uitzending: 'Blind Getrouwd Naspel' met Nick Laenen en Lotte Vanwezemael
Sinds 'Blind Getrouwd' is Nick wereldberoemd in Vlaanderen. Bab Buelens en Sean Dhondt willen weten welke eerbare en oneerbare voorstellen hij al gekregen heeft en hoe hij omgaat met alle roem en aandacht. Verder mag Nick op speeddate met Bab of Sean en legt seksuologe Lotte Vanwezemael uit hoe je het vuur in je relatie kunt houden en waarom humor erotiseert.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

De koppels werken tegen de deadline aan hun tuin in Kessel en Aalst, met hulp van familie en vrienden. In Kessel helpen Dieters papa en beste vriend, in Aalst Marthes zus en papa. De jury komt de tuinen beoordelen.

'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:30
    De Zevende Dag
    01:30
    Journaallus
  • 23:55
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:05
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:35
    The Floor
    01:50
    Geen uitzending
  • 00:30
    Interrogation Raw
    01:15
    Geen uitzending
  • 00:40
    The Endgame
    01:25
    Geen uitzending
  • 00:45
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:40
    Suits
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:55
    Hallo België!
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:35
    De Tafel van de Week
    02:10
    Geen uitzending
  • 00:50
    Watson
    01:35
    Geen uitzending
  • 01:00
    The Sentinel
    02:50
    Geen uitzending
  • 00:25
    Zo Man Zo Vrouw
    02:30
    Geen uitzending
  • 00:25
    The Spencer Sisters
    02:00
    Geen uitzending
  • 00:30
    Trends Talk
    01:04
    De CFO podcast
  • 00:59
    Het appartement
    01:19
    Red de meubelen
  • 00:25
    Open Vuur
    01:15
    De Gezonde Goesting
  • 00:35
    DCI Banks
    01:20
    Agatha Christie's Marple
  • 00:40
    NCIS
    01:30
    Law & Order: Organized Crime
  • 00:50
    WNL op Zondag
    01:50
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:00
    Buitenhof
    01:55
    Nieuwsuur
  • 00:10
    NOS Studio Sport Voetbal
    01:40
    NOS Studio Voetbal