'Blind Getrouwd': match in heaven voor Winnie & Jonah?

maandag 2 maart 2020

Het laatste huwelijk van deze reeks van 'Blind Getrouwd' is een feit. De 28-jarige Winnie en de 30-jarige Jonah zeiden voluit 'ja'. En het koppel lijkt meteen goed voor de meest romantische match doorheen alle seizoenen.

Vanaf het eerste moment was de klik voelbaar, niet alleen bij hun familie en vrienden in de zaal, maar bij uitbreiding bij heel kijkend Vlaanderen.


Jonah: 'Het beeld dat ik had, is niet gewoon bevestigd, het is zelfs beter dan ik verwacht had. Winnie straalt ook warmte uit en dat vind ik echt mooi. k zal heel eerlijk zijn: ik dacht: welke engel komt hier binnen?'

Ook op het huwelijksfeest glunderde hij: 'Ik voel mij ongelooflijk gelukkig, het is niet te omschrijven wat ik voel.'

Winnie: 'Jonah is wel mijn type. Er moet gewoon iets zijn en als Jonah lacht, denk ik: oké check. En dat gevoel is voor mij veel belangrijker dan of hij nu lang of kort haar heeft. Dat soort kenmerken zijn voor mij niet belangrijk. Uitstraling, dààr gaat het om. We zijn allebei tetteraars, dat hadden we al snel door, dus dat komt helemaal in orde. En ik voel me ook echt comfortabel bij hem en dat was iets dat voor mij heel belangrijk was. Dit overtreft echt wat ik had verwacht.'

Op het trouwfeest die avond, had Jonah nog een belangrijke vraag: wie had hem nu eigenlijk ingeschreven voor 'Blind Getrouwd'? Het bleek boezemvriend Victor te zijn, die kijkers kennen van het vorige seizoen van 'Blind Getrouwd', én nog altijd gelukkig met zijn vrouw Line. Benieuwd of de grond even vruchtbaar is als vorig jaar in Arendonk en Lier want beide mannen en vrouwen zijn daarvan afkomstig.

Ook bij Tati en Lothar vierde de romantiek hoogtij op het huwelijksfeest. Tati: 'Het is de max. Ik heb vlinders in mijn buik, ik kan het niet uitleggen.'

Het werd een goed gevulde aflevering want alle koppels vertrokken al op huwelijksreis, naar bestemmingen die niet min zijn. Nick en Christophe gingen naar Mexico, Sonny en Laura naar Bali, Lothar en Tati naar Thailand, en Winnie en Jonah werden warm ontvangen in Kenia.

Na de uitzending: 'Blind Getrouwd Naspel' met Nick Laenen en Lotte Vanwezemael
Sinds 'Blind Getrouwd' is Nick wereldberoemd in Vlaanderen. Bab Buelens en Sean Dhondt willen weten welke eerbare en oneerbare voorstellen hij al gekregen heeft en hoe hij omgaat met alle roem en aandacht. Verder mag Nick op speeddate met Bab of Sean en legt seksuologe Lotte Vanwezemael uit hoe je het vuur in je relatie kunt houden en waarom humor erotiseert.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Andy en Dina krijgen van hun partners de toestemming om vreemd te gaan met een kunstmatig intelligent lief. Verder zeggen ze dat er in Vlaanderen tot wel 95 miljoen lege batterijen stof liggen te vergaren. Dina, Andy en Niels Albert gaan op onderzoek uit.

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:00
    Eurovisiesongfestival
    23:30
    VRT NWS laat
  • 21:25
    De Campus Cup
    22:15
    The Michael Jackson story
  • 20:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    22:55
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:35
    Ze Zeggen Dat
    21:50
    De Trein
  • 20:30
    Te Land Ter Zee En In De Lucht
    22:55
    De Bogaartjes
  • 20:35
    The Expendables 2
    22:10
    The Irrational
  • 20:35
    Blue Thunder
    22:25
    Columbo
  • 21:45
    Gooische Vrouwen
    22:30
    ER
  • 21:35
    Commissaris Roos
    22:35
    Baywatch
  • 21:15
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    22:20
    De Container Cup
  • 21:25
    Truth Be Told
    22:20
    Friends
  • 21:25
    Seal Team
    22:15
    Doom Patrol
  • 21:20
    Komen Eten
    22:10
    Huizenjagers
  • 21:15
    World's Most Evil Killers
  • 21:26
    Trends Doc
    21:58
    Z-Insurance
  • 21:39
    Hallo Roger
    22:00
    Trendsetters In Bed Met
  • 21:30
    Sarah's Sweet Table
  • 21:00
    The Marlow Murder Club
    21:55
    Foyle's War
  • 21:30
    White Collar
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 21:00
    Eurovisie Songfestival
    23:25
    Pauw & De Wit
  • 21:20
    Volle Zalen
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:25
    PowNed of View
    22:15
    Wortelboer en Van Rossem