'Blind Getrouwd'-koppels gaan creatief om met gevoelens

Vorige week zagen de 'Blind Getrouwd'-kijkers hoe Veerle en Sven een punt zetten achter hun 'Blind Getrouwd'-experiment. Het water was te diep, de wil om verder te gaan te klein. En zo gaan de 50-plussers tien dagen voor het officiële beslissingsmoment elk terug hun eigen weg.
Zondag zitten de drie overgebleven koppels nog steeds in Kasteel Ten Torre in West-Vlaanderen voor de workshop waar ze creatief zullen zijn met hun gevoelens en straks ook letterlijk muren mogen slopen.
Candice & Marijn en Nathalie & Dennis hadden de beelden van hun ja-woord al bekeken, nu is het de beurt aan Hanne en Davy. 'Ik heb die dag enorm bewust beleefd en daar ben ik wel dankbaar voor', mijmert Davy. 'En dat is eigenlijk ook een van de mooiste dagen in mijn jonge leven. Een moment of een dag die ook extra dimensie geeft aan mijn leven.' Wanneer Hanne haar trouwgeloften opnieuw bekijkt, moet ze toch even slikken: 'Oei, ik ben die precies toch wat kwijt geraakt, de vrouw die daar stond. En ik heb me ook niet altijd gehouden aan de geloften. Ik heb niet altijd voldoende tijd en ruimte gegeven aan Dave.'
De experten hebben ondertussen een nieuwe opdracht klaar. De mannen en vrouwen worden gescheiden van elkaar en krijgen een kartonnen doos en een uitgebreid knutselpakket. Het is niet altijd evident om woorden te vinden voor wat de koppels tot hiertoe met elkaar hebben meegemaakt en daarom mogen ze hun creativiteit de vrije loop laten en hun emoties plastisch in beeld brengen. Maar dat is gemakkelijker gezegd dan gedaan.
Wanneer de koppels terug herenigd worden en elkaars kijkdozen bewonderen, wordt vooral duidelijk dat Dave 'Panamarenko' er werk van heeft gemaakt. Het lijkt er zelfs op dat hij voor de eerste keer rechtstreeks naar het hart van Hanne is kunnen doordringen. 'Ik had u eerder knutselmateriaal moeten geven, ik meen dat oprecht! Wat gij nu vertelt, dat is echt wel een kader', roept Hanne enthousiast uit. 'Vandaag is de eerste keer dat ik voel 'ok, ik snap u'. Dat meen ik oprecht.' Ook Marijn is onder de indruk: 'Ineens komt daar zoveel beeldspraak en gevoel uit een doos, wat niet uit Davy komt.'
Tijdens de creatieve workshop zijn bij alle koppels een aantal werkpunten naar boven gekomen. Die mogen ze nu visualiseren met graffiti op een opgetrokken muur in het park van het kasteel. Bij Candice en Marijn wordt het grote thema van hun streetart de woonafstand tussen hen beiden, Nathalie en Dennis kiezen voor liefde op verschillende snelheden en Hanne en Davy tenslotte blijven verderwerken rond het thema communicatie. Nadat de koppels hun muur hebben gepersonaliseerd, worden de sloophamers boven gehaald en kunnen ze zich eens goed afreageren. Dat zorgt bij iedereen voor een welgekomen ontlading.
Na het intense workshop-weekend gaat de laatste week samenwonen in voor de drie koppels. Hanne en Davy beginnen met hernieuwde energie aan hun laatste dagen in Sint-Niklaas. Ze zijn er ondertussen zeker in geslaagd elkaar beter te begrijpen. Hanne: 'Ik zie wel evolutie bij Dave tegenover het begin. Hij is losser, spontaner en praat makkelijker.'
Marijn is on a mission en wil Candice toch zijn woonplaats Binkom proberen te verkopen. Maar zijn wederhelft ziet haar nog niet meteen in die buurt wonen: 'Voor mij is het toch vooral the middle of nowhere'.
Bij Nathalie en Dennis gaat die laatste week iets moeizamer van start. Na het koppelsweekend zit Dennis met frustratie: 'Ik denk dat het weekend voor mij confronterend was. Ik heb echt wel heel emotionele dingen gezegd en daar is eigenlijk weinig op teruggekomen. En dat is bij mij beginnen knagen.'
'Blind Getrouwd', zondag 11 april om 19.55 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Tom van 't Einde ('EenVandaag') stapt over naar RTL
- Kirsten Westrik gaat naar NET5
- AVROTROS viert WorldPride aan de kade, op tv, radio en online
- Tv-kok uit 'Restaurant Misverstand' zwaar onder vuur: ex-medewerkers beschuldigen Seppe Nobels van wanpraktijken
- Romina Van Camp neemt afscheid van VTM NIEUWS: verschil in visie ligt aan basis van vertrek
- Zomer bij de regionale publieke omroepen: dit staat er op het programma
- Volg de Tour de France 2026 bij de NOS
- Nieuwe onthullingen in de tweede aflevering van 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Elke maandag een Film van de Week bij FilmBox
- In juli bij Film1 Premiere en Film1 on demand
- 'Dijkstra en Evenblij ter Plekke' komt zondag vanuit Roerdalen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Ruben Van Gucht trapt nieuwe seizoen af van 'Tess on the Beach': 'Als je dat wilt weten, zul je met mij moeten daten'
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
- Van Admiral Freebee tot Sons: Willy palmt deze zomer opnieuw M Leuven in
Multimedia SPOTLIGHT
-
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO
Kijktip van de dag

Dion en Graziella gaan een woning in Heemstede flippen. Ondanks dat Bob en Tijl weinig grip op deze verbouwing weten te krijgen, zijn ze enorm onder de indruk van de vorderingen. Gaat de vakkundigheid en precisie van dit koppel de uitgelopen planning goedmaken?
'De moeite waard?!', om 21.00 uur op Play.



































