'Blind Gesprongen': hoe reageert Elia op haar nieuwe job in de crèche?

Maandag 25 maakt Nora Gharib in 'Blind Gesprongen' kennis met Fred. Deze 37-jarige IT'er, voetbalfanaat én -trainer uit Buggenhout werkt al 12 jaar als data-analist.
De experten staan voor een moeilijke opdracht. In de IT-sector heeft Fred zich opgewerkt tot een relatief hoog loon, maar in andere sectoren zal het moeilijk zijn om hem te matchen met een job die even goed betaalt. Is hij bereid om zijn goedbetaalde job en bedrijfswagen op te geven voor een nieuw, blind avontuur? De experten vinden voor hem een nieuwe werkgever, en niet zomaar één…
Fred is op zoek naar een job waarvoor hij terug met plezier ‘s ochtends opstaat. 'Ik doe dit nu 12 jaar en denk al een tijdje: wil ik dit nog blijven doen? Mijn vrouw staat ‘s ochtends op en vertrekt met volle goesting en energie naar het werk. Daar ben ik jaloers op en dat was de trigger om me in te schrijven. Die goesting om te gaan werken wil ik ook', klinkt het. Maar is hij bereid om daar eventueel zijn mooi brutoloon van 4.300 euro en salariswagen voor op te geven? “Dat is één van de grootste stresspunten”, zegt hij. 'Ik weet wat ik heb, maar straks heb ik dat niet meer en weet ik niet wat er in de plaats komt.' In een gesprek met Fred is het de experten meteen duidelijk wat Fred níet wil, maar rijst de vraag wat nu wél zijn droomjob is. 'Als alles mogelijk zou zijn dan word ik morgen trainer van Union.' Om zijn stressniveau en technische skills te testen, onderwerpen de experten hem aan een bijzondere proef.
Elia uit Waasmunster werd door Nora geblinddoekt naar haar nieuwe job gebracht. De experten kozen voor haar een job als kinderbegeleidster omdat ze sociaal en zorgzaam is. Het onthaal was bijzonder warm, maar na haar eerste kennismaking slaat de twijfel plots toe. 'Ik heb er de hele nacht van wakker gelegen', klinkt het maandag in tranen. 'Hoe gaat het zijn? Ga ik het wel leuk vinden? Is dit dan de job van mijn leven?' Van haar nieuwe werkgever krijgt Elia te horen wat haar job precies inhoudt en hoeveel ze zal verdienen.
Ook voor Jessica uit Putte breekt een emotioneel moment aan. Zij maakte de sprong van deeltijdse poetshulp naar begrafenisondernemer en is bloednerveus voor haar eerste werkdag. Jessica zal meteen mogen meehelpen met de voorbereiding van een plechtigheid… 'Ik heb een klein zakdoekje bij voor de zekerheid', klinkt het.
'Blind Gesprongen', maandag 25 april om 21.55 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De veerkracht van de Nederlandse natuur in 'Vroege Vogels'
- Is ’t gelukt? Sven de Leijer deelt geheime uitdagingen uit aan acht bekende deelnemers: 'Ik ben al een heel jaar paranoïde'
- Linda de Mol presenteert 'Postcode Loterij Spel van het Jaar' op SBS6
- Niels Destadsbader zoekt publiek voor nieuw seizoen 'Ik vraag het aan'
- Totale paranoia vanaf eerste seconde en primeur aan De Ronde Tafel: 'De Verraders' is terug!
- Persoonlijk verslag van een reis door naoorlogs Europa in NPO Doc
- 'Kamp Jeroom' is terug: Gert Verhulst verliest zijn geduld met Viktor
- 'De Twaalf' keert terug met 'De Botoxmoorden': nieuwe assisenzaak zondag op VRT 1
- Uitvaart Noorse koning Harald woensdag live op NPO 1
- Rick Nieman is terug met 'WNL Op Zondag'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug!
Kijktip van de dag

Hanne, Marthe en Julia genieten van een droomvakantie in Porto Sirento, tot een betovering hen plots in zeemeerminnen verandert. Om niet op te vallen, moeten ze koste wat het kost water vermijden. Wanneer ze ontdekken dat ze na drie dagen voorgoed in hun vinnen vastzitten, begint een race tegen de klok. Slagen ze erin de betovering op tijd te verbreken of verliezen ze voorgoed hun plek als K3?
'K3 en het lied van de zeemeermin', film uit 2024, met oa. de K3-meisjes, om 19.55 uur op VTM.



































