'Blind Gesprongen': hoe reageert Elia op haar nieuwe job in de crèche?

Maandag 25 maakt Nora Gharib in 'Blind Gesprongen' kennis met Fred. Deze 37-jarige IT'er, voetbalfanaat én -trainer uit Buggenhout werkt al 12 jaar als data-analist.
De experten staan voor een moeilijke opdracht. In de IT-sector heeft Fred zich opgewerkt tot een relatief hoog loon, maar in andere sectoren zal het moeilijk zijn om hem te matchen met een job die even goed betaalt. Is hij bereid om zijn goedbetaalde job en bedrijfswagen op te geven voor een nieuw, blind avontuur? De experten vinden voor hem een nieuwe werkgever, en niet zomaar één…
Fred is op zoek naar een job waarvoor hij terug met plezier ‘s ochtends opstaat. 'Ik doe dit nu 12 jaar en denk al een tijdje: wil ik dit nog blijven doen? Mijn vrouw staat ‘s ochtends op en vertrekt met volle goesting en energie naar het werk. Daar ben ik jaloers op en dat was de trigger om me in te schrijven. Die goesting om te gaan werken wil ik ook', klinkt het. Maar is hij bereid om daar eventueel zijn mooi brutoloon van 4.300 euro en salariswagen voor op te geven? “Dat is één van de grootste stresspunten”, zegt hij. 'Ik weet wat ik heb, maar straks heb ik dat niet meer en weet ik niet wat er in de plaats komt.' In een gesprek met Fred is het de experten meteen duidelijk wat Fred níet wil, maar rijst de vraag wat nu wél zijn droomjob is. 'Als alles mogelijk zou zijn dan word ik morgen trainer van Union.' Om zijn stressniveau en technische skills te testen, onderwerpen de experten hem aan een bijzondere proef.
Elia uit Waasmunster werd door Nora geblinddoekt naar haar nieuwe job gebracht. De experten kozen voor haar een job als kinderbegeleidster omdat ze sociaal en zorgzaam is. Het onthaal was bijzonder warm, maar na haar eerste kennismaking slaat de twijfel plots toe. 'Ik heb er de hele nacht van wakker gelegen', klinkt het maandag in tranen. 'Hoe gaat het zijn? Ga ik het wel leuk vinden? Is dit dan de job van mijn leven?' Van haar nieuwe werkgever krijgt Elia te horen wat haar job precies inhoudt en hoeveel ze zal verdienen.
Ook voor Jessica uit Putte breekt een emotioneel moment aan. Zij maakte de sprong van deeltijdse poetshulp naar begrafenisondernemer en is bloednerveus voor haar eerste werkdag. Jessica zal meteen mogen meehelpen met de voorbereiding van een plechtigheid… 'Ik heb een klein zakdoekje bij voor de zekerheid', klinkt het.
'Blind Gesprongen', maandag 25 april om 21.55 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit koppel levert de beste woonkamer af in 'Huis Gemaakt'
- Nederlandse tv-première 'Sergio in Italië' met Marco Borsato op 25 april op SBS6
- Ticketverkoop van de 21ste Nederland Zingt Dag van start
- Kijkcijfers: maandag 13 en dinsdag 14 april 2026
- Ankers los! Tom Waes is vertrokken voor opnames 'Zeilen Waes'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
- 'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht: 'Ik durf er niks meer tegen zeggen, anders wordt hij boos'
- Donderdag in 'Nomaden': 'Destination Ghana – Pim'
- Qmusic lanceert AI-gestuurd stemmen via DM als extra kanaal voor 00s hitlijst
- NPO 3FM zoekt ultieme festivalganger voor het 3FM Gouden Festivalbandje
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal'
Kijktip van de dag

Charlie ontdekt onder zijn huis een geheim hoofdkwartier dat van een mysterieuze superheld lijkt te zijn. Samen met zijn vrienden gaat hij op onderzoek uit, maar hun avontuur verandert in een nachtmerrie wanneer de plek aangevallen wordt door slechteriken. Om het hoofdkwartier te verdedigen en de wereld te redden, moeten Charlie en zijn vrienden hun krachten bundelen en elk hulpmiddel inzetten dat ze kunnen vinden.
'Secret Headquarters', film uit 2022 met oa. Owen Wilson, om 20.35 uur op VTM 3.


































