Binnenkort bij VTM: 'Wie wordt de man van Wendy?'

dinsdag 29 augustus 2006

In april van dit jaar veroorzaakt Wendy Van Wanten een schokgolf in Vlaanderen met haar onthulling dat ze oprecht op zoek is naar de ware Jakob, de levensgezel met wie ze in de toekomst lief en leed kan delen.

I


n dezelfde uitzending moedigt de zangeres en alleenstaande moeder met twee kinderen de mannelijke vrijgezellen aan om een brief te schrijven of een e- mail te sturen. De grote
voorwaarde is dat ze haar écht beter willen leren kennen.

Honderden mannen reageren op haar ontroerende oproep. Vanuit alle hoeken van het land en vanuit alle lagen van de bevolking wordt er geschreven en gemaild naar Wendy. Er komen brieven van jonge mannen, maar ook van vijftigers en zestigers.

Sommige mannen zoeken voorzichtig toenadering, anderen sturen een regelrecht huwelijksaanzoek. Veel brieven zijn aangrijpend, terwijl een aantal de grappige toer opgaan. Maar alle reacties hebben één ding gemeen: Wendy heeft met haar gemeende oproep een gevoelige snaar geraakt bij veel vrijgezellen in Vlaanderen.

De drie raadgevers van Wendy -haar oudste zoon Dylan, boezemvriendin Niske en haar
jeugdvriend en tevens ju ridisch raadgever Johan- staan voor de zware opdracht om al de ontvangen brieven en e-mails aandachtig te lezen en uit alle inschrijvingen de zestig meest geschikte mannen over te houden voor de preselectie.

Een week later is het dan zover. Op een regenachtige zaterdag zakken de zestig gelukkigen af naar een Brussels hotel. De regen kan hun enthousiasme niet afkoelen. In de foyer van het hotel worden ze opgewacht door Dina Tersago. Zij spreekt de mannen moed in, kalmeert al te zenuwachtige vrijgezellen, spreekt troostende woorden of geeft nog een laatste nuttige tip.

Nadat ze totaal onverwacht toegesproken worden door Wendy, moeten de mannen één na één voor de drie raadgevers verschijnen. Johan, Niske en Dylan doen hun werk grondig. Er worden veel vragen gesteld en delicate onderwerpen worden daarbij niet uit de weg gegaan. Wie niet oprecht is of zich ingeschreven heeft om in de media te komen, vliegt er meteen uit. En Wendy volgt alle gesprekken in een andere ruimte in 't geheim mee.

Na een lange dag blijven er nog twintig mannen over. De raadgevers gaan dan, samen met Wendy, verder beraadslagen want er mogen maar twaalf mannen overblijven.

Voor die twaalf meest geschikte potentiële partners begint een avontuur vol romantiek en verrassingen. Ze nemen hun intrek in een rustig gelegen villa. Daar krijgen ze de kans om Wendy steeds beter te leren kennen. In het begin zijn het korte ontmoetingen, maar gaandeweg brengen ze steeds meer tijd door in het gezelschap van Wendy en krijgen ze de kans om haar hart te veroveren.

Binnen en buiten de villa worden de kandidaat -levensgezellen voortdurend getest en op alle mogelijke manieren gewikt en gewogen. Wendy's raadgevers volgen alles van dichtbij en op het einde van elke aflevering kiezen zij telkens de drie mannen die het minst bij haar passen. De emoties laaien daarbij soms hoog op, want Wendy staat voor de soms uiterst moeilijke beslissing om uit deze drie de man te kiezen die onmiddellijk de villa moet verlaten.

Al die tijd worden Wendy en de mannen vanaf de zijlijn aangemoedigd, gesteund en bijgestaan door gastvrouw Dina Tersago.

'Wie wordt de man van Wendy?', vanaf 7 september 2006 elke donderdag om 20.40 uur op VTM.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Het televisienajaar 2006

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Home sweet home: Vlamingen in Amerika' (VRT 1)

Twintiger Emma trok naar Hawaii voor haar studies en verloor er haar hart aan surfen. Haar buurman en mede-Belg George vocht voor de VS in Irak en Afghanistan. Het duo neemt Karine mee in de wondere wereld van het prachtige eiland. Onder meer surfen, met haaien duiken en een ontroerend bezoek aan Pearl Harbor staan op het programma.

'Home Sweet Home: Vlamingen in Amerika', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Herfstbeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Herfstbeelden
    11:15
    De Afspraak
  • 11:09
    Toet Toet Cory Carson
    11:19
    Slaapwel
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 10:35
    MasterChef Australië
    11:35
    Achter gesloten deuren
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:20
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:35
    Caught on Dashcam
  • 10:35
    Homemade Christmas
    12:10
    The Nine Kittens of Christmas
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 11:10
    Lang Leve de Liefde
    11:40
    Huizenjagers
  • 10:45
    FBI: Most Wanted
    12:25
    NCIS
  • 10:55
    Geen uitzending
    11:55
    The Neighborhood
  • 10:50
    Love It or List It UK
    11:45
    Lang Leve de Liefde
  • 10:25
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:10
    De perfecte werkplaats
    12:00
    Brasserie 55
  • 10:50
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    11:20
    Over (h)eerlijke groenten
  • 11:05
    Death in Paradise
    12:10
    Father Brown
  • 10:40
    Below Deck Down Under
    11:30
    Grey's Anatomy
  • 11:00
    NOS Journaal
    11:15
    Tijd voor Max
  • 11:10
    BinnensteBuiten
    11:45
    Nu te Zien!
  • 11:10
    Sesamstraat: 10 voor...
    11:20
    Lief Monster