Bij Cartoonito is elke dag in april een feest dankzij je favoriete series

maandag 1 april 2024
Foto: Boomerang - © Day One MPM 2020

Alice is een meisje van zes dat een magische sleutel heeft ontdekt waarmee ze naar Wonderland kan reizen! In dit wonderbaarlijke land beleeft ze allerlei avonturen met haar beste vriend Lewis, een wit konijn dat kan praten.

Samen ontdekken ze wat er allemaal in dit betoverende land te beleven valt en ontmoeten ze knotsgekke personages zoals de Koningin, Chester de kat en Tweedle-Dum en Tweedle-Dee.


Ga vanaf 8 april elke dag mee op avontuur met Alice en Lewis om 15.30 uur op Cartoonito!

WIJ HOUDEN VAN TOM EN JERRY
Vanaf 15 april

Er hangt liefde in de lucht! Vooral die voor Tom en Jerry. Er is geen betere manier om je dag te beginnen dan met de klassieke grappen en avonturen van dit iconische duo.

Geniet daarom deze maand vanaf 15 april elke dag om 7.00 uur van Tom & Jerry shows en films op Cartoonito.

MOLMANS: KRONKEL EN MANNY
Vanaf 8 april

Molmans is een kleurrijke en hartverwarmende serie, waarbij in elke aflevering een echt gemeenschapsgevoel heerst. Tijdens zijn avonturen krijgt Molmans te maken met verschillende thema’s zoals vriendschap en recycling. De serie weeft deze thema's op een speelse manier in de verhaallijnen, waardoor het niet alleen een plezier is om naar te kijken, maar ook waardevolle lessen leert.

Dertien korte filmpjes van de 'Molmans' show zijn verspreid over het reguliere schema op Cartoonito!

KNUFFELEN MET TEDDY!
Heb je zin in knuffels? Het is knuffeltijd op Cartoonito! Neem er je geliefde teddybeer bij en sluit je aan bij Mr. Bean tijdens gezellige ochtenden vol knuffels met zijn beste vrienden.

Bekijk de afleveringen van 'Knuffelen met Teddy!' elke dag om 6.00 uur op Cartoonito!


Persbericht Cartoonito/Day One MPM
https://www.cartoonito.nl/
Meer artikels over Cartoonito

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

In San Francisco wordt een vrouw door een sluipschutter doodgeschoten. Inspecteur Harry Callahan, bijgenaamd Dirty Harry, krijgt het onderzoek toegewezen. De moordenaar, een zekere Scorpio, eist ondertussen 100.000 dollar van het stadsbestuur, anders zal hij iedere dag iemand neerschieten. Kort na de eerste geldeis, laat Scorpio een tweede bedreiging achter bij de politie: hij heeft een veertienjarig meisje gegijzeld. Als hij geen tweehonderdduizend dollar krijgt, zal hij haar levend begraven.

'Dirty Harry', film uit 1971 met oa. Clint Eastwood, om 22.30 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:50
    Andermans zaken
    23:45
    Thuis
  • 22:45
    Chernobyl: The Lost Tapes
    00:20
    Nachtlus
  • 22:10
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:55
    The Floor
    00:10
    Border Security: Australia's Front Line
  • 22:50
    Als de brandweer
    23:45
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 22:20
    9-1-1
    00:35
    The Endgame
  • 22:30
    Dirty Harry
    00:25
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
  • 22:15
    ER
    00:30
    Suits
  • 22:45
    Pa heeft een lief
    23:15
    Columbo
  • 22:55
    De Mol
    00:15
    De Tafel van de Week
  • 22:15
    Matlock
    00:05
    Watson
  • 22:35
    The Dark Knight
    01:20
    Robin Hood: Prince of Thieves
  • 23:00
    Bake Off Vlaanderen
    00:00
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 22:20
    Aurora Teagarden Mysteries: Haunted by Murder
    00:00
    CSI: Miami
  • 23:00
    City Reports
    23:15
    Business Branding
  • 23:00
    Zelf gedaan, goed gedaan
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:00
    Meat Timon
    23:40
    Guillaume's Paris
  • 22:05
    Foyle's War
  • 22:00
    Under the Banner of Heaven
    23:35
    White Collar
  • 22:55
    NOS Journaal
    23:05
    Ivo op zondag
  • 22:40
    NPO Doc: House of Hope
    23:35
    MAX Muziekspecial
  • 22:25
    Reizen Waes: 10 jaar onderweg
    23:05
    Louis Theroux: A Different Brain