Bij Cartoonito is elke dag in april een feest dankzij je favoriete series

maandag 1 april 2024
Foto: Boomerang - © Day One MPM 2020

Alice is een meisje van zes dat een magische sleutel heeft ontdekt waarmee ze naar Wonderland kan reizen! In dit wonderbaarlijke land beleeft ze allerlei avonturen met haar beste vriend Lewis, een wit konijn dat kan praten.

Samen ontdekken ze wat er allemaal in dit betoverende land te beleven valt en ontmoeten ze knotsgekke personages zoals de Koningin, Chester de kat en Tweedle-Dum en Tweedle-Dee.


Ga vanaf 8 april elke dag mee op avontuur met Alice en Lewis om 15.30 uur op Cartoonito!

WIJ HOUDEN VAN TOM EN JERRY
Vanaf 15 april

Er hangt liefde in de lucht! Vooral die voor Tom en Jerry. Er is geen betere manier om je dag te beginnen dan met de klassieke grappen en avonturen van dit iconische duo.

Geniet daarom deze maand vanaf 15 april elke dag om 7.00 uur van Tom & Jerry shows en films op Cartoonito.

MOLMANS: KRONKEL EN MANNY
Vanaf 8 april

Molmans is een kleurrijke en hartverwarmende serie, waarbij in elke aflevering een echt gemeenschapsgevoel heerst. Tijdens zijn avonturen krijgt Molmans te maken met verschillende thema’s zoals vriendschap en recycling. De serie weeft deze thema's op een speelse manier in de verhaallijnen, waardoor het niet alleen een plezier is om naar te kijken, maar ook waardevolle lessen leert.

Dertien korte filmpjes van de 'Molmans' show zijn verspreid over het reguliere schema op Cartoonito!

KNUFFELEN MET TEDDY!
Heb je zin in knuffels? Het is knuffeltijd op Cartoonito! Neem er je geliefde teddybeer bij en sluit je aan bij Mr. Bean tijdens gezellige ochtenden vol knuffels met zijn beste vrienden.

Bekijk de afleveringen van 'Knuffelen met Teddy!' elke dag om 6.00 uur op Cartoonito!


Persbericht Cartoonito/Day One MPM
https://www.cartoonito.nl/
Meer artikels over Cartoonito
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Door de Bomen' - Joke Devynck (VRT 1)

Joke Devynck stapt het bos in op een vreemd moment in haar leven. Tien dagen eerder stond de tijd voor haar stil toen haar papa plots overleed. Nog geen twee jaar na het verlies van haar mama voelt ze zich voor het eerst in haar leven een wees. De natuur zet haar zintuigen op scherp en in de stilte van het bos vindt ze de rust om haar diepe verdriet toe te laten. Maar door de milde herinnering aan haar vrije kindertijd overvalt haar vooral een gevoel van grote dankbaarheid.

'Door de Bomen', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:05
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:05
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:00
    Chicago Fire
    00:55
    The Good Doctor
  • 00:15
    Blind getrouwd: Australië
    01:35
    Geen uitzending
  • 22:35
    The Firm
    01:10
    How I Met Your Mother
  • 00:15
    Ultimate Police Interceptors
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:45
    Geen uitzending
    16:00
    Matlock
  • 00:45
    SOS Piet
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:35
    Stukken van mensen
    01:40
    Geen uitzending
  • 00:45
    Fire Country
    01:45
    This Is Us
  • 00:20
    Lost Car Rescue
    01:15
    Customer Wars
  • 00:15
    Interior Design Masters
    01:25
    911 Crisis Center
  • 00:40
    FBI: International
    01:30
    Geen uitzending
  • 00:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:43
    De perfecte tuin
    00:52
    Mijn tuin
  • 00:35
    Vanavond bij ons
    01:10
    Vlaamse Klassiekers
  • 00:40
    Scott & Bailey
    01:25
    Signora Volpe
  • 00:25
    Scrubs
    01:15
    American Housewife
  • 00:45
    NOS Journaal Laat
    01:15
    Pauw & De Wit
  • 00:35
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:10
    Daten in het Dorp op Texel
    01:05
    Geheime Liefde