Best of-aflevering van 'Liefde voor Muziek' zondag op VTM

Met wekelijks meer dan 800.000 kijkers (live+uitgesteld) blikken Geike Arnaert, Emma Bale, Tourist LeMC, Willy Sommers, Cleymans & Van Geel, Bert Ostyn en Ronny Mosuse terug op een succesvol seizoen van 'Liefde voor Muziek'.
In de 'best-of'-aflevering, op zondag 18 april om 21.10 uur bij VTM, worden de muzikale hoogtepunten nog eens op een rijtje gezet en komt de kijker enkele goed bewaarde geheimen van de artiesten te weten. Ze vertellen onder meer wie de vroege vogel, de beste rocker en de anekdote-jukebox is. In niet eerder getoonde beelden komt Vlaanderen ook meer te weten over Geike die plots spoorloos was, doet Jelle een bekentenis en deelt Emma haar aparte ochtendritueel…
Hoewel Jelle en Jonas boezemvrienden zijn, vreesden ze bij aankomst in het verblijf toch even voor hun vriendschap: 'Ik had stress dat er maar één kamer voor ons was. Jonas snurkt super hard!', lacht Jelle. Emma daarentegen ziet alleen maar voordelen: 'Samenleven met 7 artiesten, dat is een droom. Het had zo'n beetje Friends-vibes.' Volgens vroege vogel Ronny zijn Bert en Tourist LeMC de langste slapers: 'Tourist ging vroeg naar bed en heeft veel slaap nodig. Bert ging dan weer heel laat slapen, die bleef vaak plakken.'
Tussen de optredens door was er tijd voor ontspanning en ook daar speelde muziek vaak de hoofdrol, zo zongen de artiesten samen aan het kampvuur op het strand en liet vooral Willy zich volledig gaan tijdens een nachtelijk karaoke-feestje. Een moment dat Ronny niet snel zal vergeten: 'Willy heeft in het midden van de nacht 'I Did It My Way' gezongen, over zijn eigen leven. Dat vond ik fantastisch.' Naast muziek lieten de artiesten zich ook weleens gaan tijdens een potje tennis, poolen of schaak. 'Ik trok vaak naar Geike om tot rust te komen. Dat waren heel magische momenten. In alle rust en met zeezicht zit je daar plots te schaken met de zangeres van Hooverphonic', vertelt Jelle.
Op zaterdag 25 en zondag 26 september trekken de artiesten van 'Liefde voor Muziek' naar het grote podium. Daar geeft de volledige topcast van dit seizoen het beste van zichzelf in de Lotto Arena in Antwerpen tijdens 'Liefde voor Muziek LIVE'. De artiesten brengen een mengeling van alle muzikale hoogtepunten van dit seizoen tijdens een boeiende show, omringd door een liveband. Tickets voor 'Liefde voor Muziek LIVE' zijn verkrijgbaar via www.liefdevoormuzieklive.be.
'Liefde voor Muziek: Best Of', zondag 18 april om 21.10 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ketnet zet vier stippen tegen pesten met STIP IT
- Kijk de eerste beelden van nieuw RTL 4-programma 'Thuis Aan Tafel'
- Erik Van Looy gaat full Hollywood in eigen microdrama voor 'De Slimste Mens ter Wereld'
- Kijkcijfers: 18, 19 en 20 september 2026
- Videoland en SBS6 lossen trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Mogelijke dienstplicht en strafstudie 'door het eten van slechte chipolata's' in 'Bockie Gaat Naar School'
- 8-jarige Zanger Vito brengt eigen merchandise mee naar 'Got Talent'
- Stefans papa uit Oekraïne komt op bezoek in 'Kotmadam Sergeant': 'Het belangrijkste is overleven'
- 'Ik Vertrek' volgt Isabelle en Robert naar Oost-Duitsland
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Zaterdag schotelt 'FM op 5' je dit muzikale menu voor
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid
Kijktip van de dag

De wegpolitie onderschept twee snelheidsduivels en een man zonder rijbewijs. Ze stuiten ook op een kop-staartaanrijding waar bestuurders geen reddingsstrook vormen. De agenten handelen daadkrachtig en zorgen voor hulpverlening.
'Alloo bij de Wegpolitie', om 21.45 uur op VTM.



































