B&B-uitbaters uit 'Met Vier in Bed' wanen zich in een sprookjeswereld

zondag 11 augustus 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

De B&B-uitbaters uit 'Met Vier in Bed' starten een nieuwe week op een steenworp van het pittoreske Durbuy, in B&B Le Manoir d'Ange. Daar worden ze door Chris en Didier ontvangen in een schilderachtig kasteeltje en wanen ze zich meteen in een sprookjeswereld.

Dat zorgt voor een ietwat aparte ontdekking van de kamers… Na de kennismaking ontdekken de B&B-uitbaters de Ardeense natuur op een elektrische mountainbike. De avond wordt vrolijk en al zingend afgesloten rond de piano. Music maestro!



Op dinsdag trekken de B&B-uitbaters naar het idyllische Waalse dorpje Spontin. Midden in de natuur openden Karen en Mario er nog niet zo lang geleden B&B Le Bouchat. Ze verwennen hun gasten met heerlijk eten en een verfrissende duik in het zwembad. En dat alles met een adembenemend uitzicht op de natuur. Als kers op de taart trakteren Karen en Mario hun concullega’s op een bezoekje aan de brouwerij van Purnode.

In het West-Vlaamse Ieper worden de B&B-uitbaters op woensdag ontvangen in Hotel Nicolas, uitgebaat door het jonge koppel Michael en Marieke. Zij groeiden op in een horecanest en namen de B&B - mét sterrenzaak - over van Michaels ouders, die er nog dagelijks een handje toesteken. Michael en Marieke nemen het gezelschap mee naar een oldtimer garage in de buurt, waar ze een nostalgisch ritje in één van de luxewagens maken.

De B&B-uitbaters sluiten de week af in ‘het Venetië van het Noorden’. Peter en Siel, vader en dochter, stampten in hartje Brugge het prachtige Maison Brunon uit de grond. Dit historische pand vol authentieke elementen was ooit het huis van stadsarchitect Jean-Brunon. En zijn ziel voel je nog steeds in de adembenemende B&B.

'Met Vier in Bed', van maandag 12 augustus tot en met donderdag 15 augustus om 20.35 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Kerst met de familie Meiland' (SBS6)

De jaarlijkse kerstreis is voor de familie Meiland een traditie waar het hele gezin naar uitkijkt. Martien, Erica, Maxime en Montana pakken hun koffers om dit keer naar het magische IJsland te reizen en daar het IJslandse kerstfeest Jól te vieren. De familie bezoekt o.m. de hoofdstad Reykjavik en de Golden Circle en ze vliegen naar het noorden om de meest afgelegen kerstwinkel van de wereld te bezoeken.

'Kerst met de familie Meiland', om 20.30 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:55
    De week van Bruzz
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    De Tijdloze Countdown
    01:44
    Het weer (laat)
  • 11:55
    Samson en Marie
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:45
    House
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 11:40
    Holiday Road
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    01:50
    Geen uitzending
  • 11:55
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:20
    My Life is Murder
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:50
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:35
    Christmas With the Foxes
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:10
    Holly Jolly Homicides
    06:35
    Cold Case
  • 11:46
    Transport & Van.TV
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:47
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 11:40
    Chris Cooks Cymru
    06:20
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 11:35
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    01:20
    Midsomer Murders
  • 11:55
    Storage Wars
    06:10
    Below Deck Mediterranean
  • 11:35
    Het mooiste meisje van de klas
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:50
    Leven na de dictatuur
    01:25
    Nieuwsuur
  • 11:35
    CupCakeCup
    06:00
    Wordt aangekondigd