België kijkt passionele Italianen en stugge Duitsers in de ogen tijdens tweede week 'Match van de Waarheid'

Voetbalquiz 'Match van de Waarheid' is aan zijn tweede week toe. Zullen Italië of Duitsland de zegereeks van de Belgen doorbreken of gaat captain Erik Van Looy gewoon op zijn elan verder?
De Squadra Azzuri, dat is niet alleen volksliederen die passioneel uit volle borst gezongen worden.
Italië is ook altijd al een lastige klant geweest voor de Duivels. Gelukkig kan bondscoach Erik Van Looy op een sterk team rekenen. Franky van der Elst scoorde slechts 1 goal als Rode Duivel, maar is met zijn 86 caps, 4 WK’s en 2 Gouden Schoenen een voetbalicoon. Hij wordt bijgestaan door schrijver Herman Brusselmans die ooit als de ‘Hazard van Hamme’ aan de vooravond van een profcarrière stond bij Sporting Lokeren. De sterke Belgische ploeg neemt het op tegen Kat Kerkhofs, de vrouw van Dries Mertens die bij Napels 4 leden van de Italiaanse nationale ploeg onder zijn teammates mag rekenen. Het Napels van Diego Maradona is ook de stad waar voetbalcommentator Filip Joos zijn liefde voor Italië opdeed. Het belooft een strijd op het scherpst van de snee te worden.
Kan teamcaptain Pedro Elias eindelijk zijn eerste interland winnen? Waarom is het de Italiaanse kapitein die met alle aandacht wegloopt op een foto van Cristiano Ronaldo en heeft Franky van der Elst werkelijk een discotheek onveilig gemaakt met schunnige uitspraken? Welk meubel is sinds 1975 verplicht in elke Italiaanse badkamer? Deze en andere voetbalweetjes staan op het menu van alweer een boeiende 'Match van de Waarheid'.
Donderdag 27 mei 2021: België-Duitsland
Het is al van 1954 geleden dat België Duitsland kon verslaan. Lukt het vandaag wel? Duitsland beschikt alvast over een erg sterk team. El Sympatico Jean-Marie Pfaff is een levende legende in München en ver daarbuiten en kan rekenen op de steun van de in Duitsland gevierde acteur Filip Peeters. Het kan bijna niet meer fout lopen voor kapitein Pedro Elias. Tenzij oud-Karlsruhespeler Gunther Schepens en oud-Royal Knokke FC-speler Rik Verheye roet in het eten gooien. Bondscoach Erik Van Looy zal alvast de teugels strak in handen moeten houden met een Buffalo en een Club Brugge-fan in hetzelfde team.
Boeiende quizvragen zullen bepalen wie de winnaar wordt.
Van wie kreeg Filip Peeters ooit een boze blik toen hij hem tackelde in een match voor het goede doel? Welke Rode Duivel leende ooit de Fiat Panda van een buurman om tijdig op training te raken? Schuilt er een Jean-Marie Pfaff in Rik Verheye? En wie loopt al enkele jaren met een streepjescode op de arm? Je leert er alles over in deze ongemeen spannende clash tussen België en de Mannschaft.
'Match van de Waarheid', dinsdag en donderdag om 20.15 uur op Play Sports Open, gratis voor alle Telenet TV-klanten op kanaal 11.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'En nu is ze dood.' Een reeks van Phara de Aguirre en Nahid Shaikh over femicide
- Geruchten over samenwerking tussen VTM en RTL 4 voor nieuw seizoen ‘Got Talent’
- Masha Berkers en Philip Heremans winnen tweede editie van Streamz Academy met ‘Marc’s Members’
- VRT en Kom op tegen Kanker brengen opnieuw Lichtpuntjes tegen Kanker
- Dana Winner, Toby Alderweireld, Xander De Rycke en heel wat andere grote namen reiken MIA's uit
- De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser'
- Hoe een drugsbaron de touwtjes in handen heeft in de Antwerpse haven
- Warm deze winter lekker op met de heetste MTV-shows in februari
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen Op Eén Buik'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Internationale ster Myles Smith komt naar 'Qmusic Top 40 Live'
- Chauffeur Stijn verdubbelt zijn netto jaarloon bij Maarten & Dorothee
- NPO Radio 1 zit boven op de Spelen met 'RadiOlympia'
- Radiozender JOE en NS lanceren exclusieve Singalong Trein met ABBA-tribute
- NPO FunX front row bij iconische concertreeks New Wave
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max
Kijktip van de dag

Maakt Pommelien Thijs met negen nominaties haar favorietenrol waar? Want ook Zwangere Guy en Dressed Like Boys maken kans op meerdere prijzen. Zet je schrap voor hét muziekfeest van het jaar met optredens van Pommelien Thijs, Metejoor, Bazart, Zwangere Guy, Red Sebastian, Dressed Like Boys, Kaat Van Stralen en Axelle Red.
'De MIA's 2025', om 20.55 uur op VRT 1.



































