Bart De Wever trekt in (h)ALLOOMEDIA als Romein door Antwerpen

dinsdag 10 september 2019

Er wordt té hard en té intens aan politiek gedaan, meent Luk Alloo. Met die boodschap haalt hij N-VA voorzitter Bart De Wever uit een vergadering in Antwerpen.

Luk heeft een verrassing: een cohorte Romeinse soldaten om De Wever terug naar zijn favoriet tijdperk te katapulteren: het Romeinse rijk. Omringd door de soldaten lopen Luk en  De Wever door het stadscentrum. Ze hebben het over geschiedenis, fake Hollywoodfilms en Elio Di Rupo. Met welke Romeinse keizer is Elio te vergelijken?



Verder in '(h)ALLOOMEDIA':

- Wanneer wint Remco Evenepoel zijn eerste Tour de France?  Luk zoekt het wielerwonder op en kijkt als een echte Madam Soleil in zijn glazen bol.

- Loïc van Impe, de gloednieuwe VTM-chef speelt ook luide gitaar. Luk regelt een optreden voor Loïc met de Food Fighters.

- Jan Mulder keuvelt met Luk over de jachtigheid van het bestaan zoals alleen maar Jan Mulder kan keuvelen.

- Barbara Sarafian kijkt zonder make-up in de spiegel. Hoe voelt ze zich zonder schmink? Wat moet ze allemaal aan haar gezicht smeren voor ze naar buiten stapt?

- Op straat test Luk de mensenkennis van Olga Leyers en Herman 'Markske' Verbruggen.

- In Camping Reumatiek nemen Jean-Marie Dedecker, Freddy De Kerpel, Johan Boskamp, Roger De Vlaeminck en Willy Steveniers het gekoppeld aan een schone tegen mekaar op in een eerste kamp: een wedstrijd babe-dragen.

'(h)ALLOOMEDIA', woensdag 11 september om 21.50 uur op VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

Na meer dan tien jaar is 'So You Think You Can Dance' terug. Ambitieuze dansers uit Vlaanderen en Nederland zetten alles op alles om de jury te overtuigen. Ze worden opgevangen door Wendy Van Dijk en Laura Tesoro, maar al snel is het tijd voor hun grote moment. Met een eigen choreografie tonen ze hun talent in hun favoriete dansstijl. De jury, met Dan Karaty, Nora Monsecour en Kenzo Alvares, kijkt scherp toe. Wie maakt indruk en wie moet zijn droom meteen opbergen?

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:12
    Athleticus Urban Games
    01:30
    Journaallus
  • 00:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 07:10
    Biggen Bouwers
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:05
    De avonturen van Lolly Lolbroek
    23:15
    The Voice van Vlaanderen
  • 03:05
    Geen uitzending
    23:50
    Help, Mijn Man Is Klusser
  • 06:20
    Geen uitzending
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    01:00
    All New Traffic Cops
  • 00:15
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:55
    Geen uitzending
    01:50
    De Tafel van Gert
  • 06:45
    SkyMed
    01:15
    Wordt aangekondigd
  • 06:50
    Seal Team
    01:25
    Bar Rescue
  • 06:55
    Botched
    02:35
    Geen uitzending
  • 06:35
    Cold Case
    00:15
    The Rookie
  • 04:13
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:11
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:00
    De Chalet aan zee
    01:20
    Winterse Kost
  • 06:55
    Rosemary and Thyme
    01:20
    Marie Antoinette
  • 07:10
    Cougar Town
    01:25
    First Dates Australia
  • 07:00
    Nederland in Beweging
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 03:05
    Nieuwsuur
    01:10
    Ongehoord Nieuws
  • 07:05
    Calimero
    01:30
    Taboes