Barbara Sarafian duikt op in 'De Infiltrant'

Maar liefst 709.148 Vlamingen (live+3, marktaandeel 29,6% op VVA 18-54) zagen de voorbije week hoe kleine oplichter Danny Desmet (Geert Van Rampelberg) in de eerste aflevering van 'De Infiltrant' door de politie verplicht werd te infiltreren in de drugsbende van Freddy Bernaerts (Dirk Roofthooft). De reeks van Eyeworks Drama startte ook met niets dan lovende kritieken.
In aflevering 2 maakt Barbara Sarafian haar opwachting. De populaire actrice speelt Nadine, de echtgenote van Freddy Bernaerts. Nadine is een rotverwende, hautaine vrouw die niet op haar mondje is gevallen. En als Freddy even niet in de buurt is, zet ze haar zinnen op Danny. Maar die heeft ondertussen met nog een ander probleem af te rekenen. Zijn moeder (Reinhilde Decleir) heeft het voor de zoveelste keer te bont gemaakt in het rusthuis waar ze verblijft en de directeur van de instelling wil dat ze vertrekt.
Freddy heeft de schrik te pakken nadat er een aanslag op zijn leven werd gepleegd. Hij vreest voor zijn leven. Hij vraagt Danny om hem en zijn vrouw en dochter te helpen onderduiken. Danny kan moeilijk weigeren, en vindt er niet beter op dan Freddy en zijn gezin mee te nemen naar het Halfway-house van de Federale Politie. Zo komt ook Directeur Potvin (Peter Van den Begin) erachter dat Danny samen met een drugsbaron zijn intrek neemt in een huis dat de politie voor hem huurt. Hij is niet blij, maar anderzijds is deze situatie een uitgelezen kans voor Danny om nog closer te worden met Freddy.
Maar ook Danny heeft schrik na de schietpartij en wil stoppen met zijn infiltratie-opdracht. Karen (Natali Broods) kan hem echter overtuigen om nog even verder te doen met de belofte dat hij vanaf nu surveillance zal krijgen van haar en haar mensen. Bovendien herinnert ze hem eraan: als hij niet doet wat Potvin wil, zal die hem voor het gerecht brengen voor zijn oplichterspraktijken. Danny wil toch niet naar de gevangenis?
'De Infiltrant', maandag 12 februari om 21.45 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit zijn de winnaars van 'Huis Gemaakt 2026'
- Sporza klaar voor WK voetbal 2026: dit mag je verwachten op tv, radio, online en VRT MAX
- 'We zijn er Bijna!' reist door het land van de goden
- Kijkcijfers: dinsdag 9 juni 2026
- Margriet Hermans binnenkort te zien in nieuw seizoen van ‘De Verraders’
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina'
Kijktip van de dag

Liveverslag van Mexico - Zuid-Afrika, wedstrijd op speeldag één in groep A van het WK voetbal 2026 in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Mexico City Stadium in Mexico-Stad, Mexico. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Commentaar: Peter Vandenbempt.
'Sporza: FIFA WK voetbal 2026', om 20.20 uur op VRT 1.



































