Barbara Sarafian duikt op in 'De Infiltrant'

zondag 11 februari 2018

Maar liefst 709.148 Vlamingen (live+3, marktaandeel 29,6% op VVA 18-54) zagen de voorbije week hoe kleine oplichter Danny Desmet (Geert Van Rampelberg) in de eerste aflevering van 'De Infiltrant' door de politie verplicht werd te infiltreren in de drugsbende van Freddy Bernaerts (Dirk Roofthooft). De reeks van Eyeworks Drama startte ook met niets dan lovende kritieken.

In aflevering 2 maakt Barbara Sarafian haar opwachting. De populaire actrice speelt Nadine, de echtgenote van Freddy Bernaerts. Nadine is een rotverwende, hautaine vrouw die niet op haar mondje is gevallen. En als Freddy even niet in de buurt is, zet ze haar zinnen op Danny. Maar die heeft ondertussen met nog een ander probleem af te rekenen. Zijn moeder (Reinhilde Decleir) heeft het voor de zoveelste keer te bont gemaakt in het rusthuis waar ze verblijft en de directeur van de instelling wil dat ze vertrekt.


Freddy heeft de schrik te pakken nadat er een aanslag op zijn leven werd gepleegd. Hij vreest voor zijn leven. Hij vraagt Danny om hem en zijn vrouw en dochter te helpen onderduiken. Danny kan moeilijk weigeren, en vindt er niet beter op dan Freddy en zijn gezin mee te nemen naar het Halfway-house van de Federale Politie. Zo komt ook Directeur Potvin (Peter Van den Begin) erachter dat Danny samen met een drugsbaron zijn intrek neemt in een huis dat de politie voor hem huurt. Hij is niet blij, maar anderzijds is deze situatie een uitgelezen kans voor Danny om nog closer te worden met Freddy.

Maar ook Danny heeft schrik na de schietpartij en wil stoppen met zijn infiltratie-opdracht. Karen (Natali Broods) kan hem echter overtuigen om nog even verder te doen met de belofte dat hij vanaf nu surveillance zal krijgen van haar en haar mensen. Bovendien herinnert ze hem eraan: als hij niet doet wat Potvin wil, zal die hem voor het gerecht brengen voor zijn oplichterspraktijken. Danny wil toch niet naar de gevangenis?

'De Infiltrant', maandag 12 februari om 21.45 uur bij VTM.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Reizen Waes: terug naar Oekraïne' (VRT 1)

Onderweg naar Oekraïne maakt Tom Waes enkele bijzondere stops. In Hasselt bijvoorbeeld, waar hij een Belgisch-Oekraïens koppel ontmoet dat elkaar leerde kennen dankzij 'Reizen Waes'. In Berlijn worden Tom en zijn ploeg herenigd met een gevlucht Oekraïens gezin dat ze leerden kennen tijdens hun vorige reis naar Oekraïne, zeven jaar geleden. Uiteindelijk steken Tom en zijn team in het Poolse Medyka de grens over naar Oekraïne. Daar bezoekt hij tijdens zijn eerste dagen onder andere een opleiding voor dronepiloten, net als het beroemde Lychakiv kerkhof in de stad Lviv. Een symbolische plek waar duizenden Oekraïense soldaten begraven liggen.

'Reizen Waes: Terug naar Oekraïne', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Erediensten
    12:00
    Lentebeelden
  • 08:00
    Lentebeelden
    16:55
    The Canary Islands
  • 11:25
    Vos en Haas
    11:35
    Yetili vertelt
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:50
    De Branche-Expert
  • 11:05
    GPs: Behind Closed Doors
    11:55
    Champions League Magazine
  • 05:30
    Geen uitzending
    14:10
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:55
    Airwolf
  • 09:10
    Geen uitzending
    15:45
    Accused
  • 10:00
    Joe
    14:40
    Geen uitzending
  • 11:15
    DIY
    11:40
    Roger van Damme: Bakken
  • 11:30
    FBI: International
    13:05
    The Spencer Sisters
  • 11:30
    Geen uitzending
    12:30
    Lost Car Rescue
  • 11:25
    Property Brothers
    12:15
    De Sterrenkaart
  • 10:50
    Serial Killer Wives
    11:40
    Garage Sale Mystery: All That Glitters
  • 11:11
    Z-Weekoverzicht
    11:44
    Trends Talk
  • 11:22
    Simple diy
    12:00
    De Vlaamse Top 10
  • 11:00
    Vanavond bij ons
    11:35
    Becoming Meewis
  • 11:10
    The Madame Blanc Mysteries
    12:10
    Agatha Christie: Murder is Easy
  • 11:25
    American Housewife
    14:35
    NCIS: Los Angeles
  • 11:05
    Ik Vertrek
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:00
    Eucharistieviering/Eurovisie
    12:05
    De Joodse Wereld
  • 11:30
    Coop Troop
    11:40
    Herrie op zolder