Barbara Sarafian duikt op in 'De Infiltrant'

zondag 11 februari 2018

Maar liefst 709.148 Vlamingen (live+3, marktaandeel 29,6% op VVA 18-54) zagen de voorbije week hoe kleine oplichter Danny Desmet (Geert Van Rampelberg) in de eerste aflevering van 'De Infiltrant' door de politie verplicht werd te infiltreren in de drugsbende van Freddy Bernaerts (Dirk Roofthooft). De reeks van Eyeworks Drama startte ook met niets dan lovende kritieken.

In aflevering 2 maakt Barbara Sarafian haar opwachting. De populaire actrice speelt Nadine, de echtgenote van Freddy Bernaerts. Nadine is een rotverwende, hautaine vrouw die niet op haar mondje is gevallen. En als Freddy even niet in de buurt is, zet ze haar zinnen op Danny. Maar die heeft ondertussen met nog een ander probleem af te rekenen. Zijn moeder (Reinhilde Decleir) heeft het voor de zoveelste keer te bont gemaakt in het rusthuis waar ze verblijft en de directeur van de instelling wil dat ze vertrekt.


Freddy heeft de schrik te pakken nadat er een aanslag op zijn leven werd gepleegd. Hij vreest voor zijn leven. Hij vraagt Danny om hem en zijn vrouw en dochter te helpen onderduiken. Danny kan moeilijk weigeren, en vindt er niet beter op dan Freddy en zijn gezin mee te nemen naar het Halfway-house van de Federale Politie. Zo komt ook Directeur Potvin (Peter Van den Begin) erachter dat Danny samen met een drugsbaron zijn intrek neemt in een huis dat de politie voor hem huurt. Hij is niet blij, maar anderzijds is deze situatie een uitgelezen kans voor Danny om nog closer te worden met Freddy.

Maar ook Danny heeft schrik na de schietpartij en wil stoppen met zijn infiltratie-opdracht. Karen (Natali Broods) kan hem echter overtuigen om nog even verder te doen met de belofte dat hij vanaf nu surveillance zal krijgen van haar en haar mensen. Bovendien herinnert ze hem eraan: als hij niet doet wat Potvin wil, zal die hem voor het gerecht brengen voor zijn oplichterspraktijken. Danny wil toch niet naar de gevangenis?

'De Infiltrant', maandag 12 februari om 21.45 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

De New Yorkse zakenman en verstokte vrijgezel Edward Lewis is een specialist in het opkopen van maatschappijen, die hij daarna opsplitst en weer doorverkoopt. Wanneer hij voor zaken in Los Angeles is, vraagt hij op een avond de weg aan Vivian Ward, een straathoertje. Hij is zo onder de indruk van haar charmes dat hij haar 3.000 dollar aanbiedt om hem voor een week te vergezellen.

'Pretty Woman', film uit 1990 met oa. Julia Roberts en Richard Gere, om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 04:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    03:30
    VRT NWS laat
  • 00:50
    Nachtlus