Bab Buelens gaat backstage bij 'The Band'

Ook VTMKZOOM volgt van heel dichtbij de zoektocht naar 'The Band', de talentenjacht die vrijdag is afgetrapt bij VTM. Niet alleen wordt elke week de voorbije VTM-show in vier delen herhaald van maandag tot donderdag om 17.55 uur, elke vrijdag vanaf 24 februari volgt op hetzelfde uur ook een gloednieuw programma over wat er achter de schermen van het programma gebeurt.
In 'The Band - Bab Backstage' maakt VTMKZOOM-gezicht en 'Familie'-actrice Bab Buelens, gewapend met een GoPro en een selfiestick, reportages tijdens de opnames en audities van de show. Ze maakt exclusieve beelden, vuurt de zotste vragen af op de kandidaten, snuift de sfeer op in de mencave én vraagt tips en tricks aan enkele oude rotten uit het vak voor de sterren in wording.
Bab interviewt BV's, laat twee kandidaten tegen elkaar strijden in enkele opvallende opdrachten en kruipt met haar favoriet in de hangmat voor een solo-optreden. Bab vervoert de jongens ook in haar golfkar en waagt zich met hen aan een heuse 'golfkar-aoke'. Ook de meisjes van K3 vertellen elke vrijdag een leuke anekdote. En dat allemaal elke week rond één specifiek thema. Bab wordt bovendien geassisteerd door Clarice en Anneleen. Zij zullen aan de schoolpoorten in Vlaanderen polsen wat de leerlingen denken over de kandidaten en hoe volgens hen een idool in een jongensband eruit moet zien.
Aflevering 1
De eerste aflevering op 24 februari draait rond de stemmen van de jongens. Laura Tesoro toont voor de camera van Bab hoe ze haar stem opwarmt voor een optreden. Bab ontdekt wat Niels Destadsbader doet als voorbereiding op de show en K3’tjes Marthe, Klaasje en Hanne verklappen hoe de jongens hun stem onder controle kunnen houden tijdens de zenuwslopende audities. De bandleden van State of Mind, die zelf deelnamen aan de zangwedstrijd The Voice van Vlaanderen, vertellen waarom samenzang zo belangrijk is in een band.
'The Band - Bab backstage', vanaf 24 februari elke vrijdag om 17.55 uur bij VTMKZOOM. Vanaf 25 februari elke zaterdag om 8.50 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Stan Van Samang brengt ‘een ster' naar Florentina
- 'Ik moest op pauze drukken’: sterrenchef Nick Bril over ongeval, twijfels en opnieuw beginnen in nieuwe Play-docu ‘RAUW’
- Nog één keer alles geven: dit zijn de 6 finalisten van 'So You Think You Can Dance'
- ‘Mag ik jouw nier?’ gelanceerd op sterfdag BNN-oprichter Bart de Graaff
- Verboden Liefdes en familiegeheimen in nieuwe dramaserie 'Geheime Liefde'
- Kato en Thibault vinden 'Blind Gekocht' huis te klein: 'Het staat hier direct terug vol'
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- Welke 'Dagelijkse Kost' eten we deze week?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz
Kijktip van de dag

Februari 1954: Marilyn Monroe onderbreekt haar huwelijksreis in Japan en vliegt naar het door oorlog verscheurde Korea. Voor meer dan 100.000 uitgeputte soldaten staat ze op het podium - voor het eerst in haar leven écht op een podium - en zingt ze zich de ziel uit haar lijf in de ijzige kou. Het is het moment waarop Marilyn Monroe ophoudt een filmster te zijn en zichzelf ontdekt als iets veel groters. Via gerestaureerde archiefbeelden duikt deze documentaire in een weinig bekend maar bepalend hoofdstuk uit haar leven.
'Marilyn Monroe: The Rise of an Icon', om 20.15 uur op VRT Canvas.



































