Bab Buelens gaat backstage bij 'The Band'

Ook VTMKZOOM volgt van heel dichtbij de zoektocht naar 'The Band', de talentenjacht die vrijdag is afgetrapt bij VTM. Niet alleen wordt elke week de voorbije VTM-show in vier delen herhaald van maandag tot donderdag om 17.55 uur, elke vrijdag vanaf 24 februari volgt op hetzelfde uur ook een gloednieuw programma over wat er achter de schermen van het programma gebeurt.
In 'The Band - Bab Backstage' maakt VTMKZOOM-gezicht en 'Familie'-actrice Bab Buelens, gewapend met een GoPro en een selfiestick, reportages tijdens de opnames en audities van de show. Ze maakt exclusieve beelden, vuurt de zotste vragen af op de kandidaten, snuift de sfeer op in de mencave én vraagt tips en tricks aan enkele oude rotten uit het vak voor de sterren in wording.
Bab interviewt BV's, laat twee kandidaten tegen elkaar strijden in enkele opvallende opdrachten en kruipt met haar favoriet in de hangmat voor een solo-optreden. Bab vervoert de jongens ook in haar golfkar en waagt zich met hen aan een heuse 'golfkar-aoke'. Ook de meisjes van K3 vertellen elke vrijdag een leuke anekdote. En dat allemaal elke week rond één specifiek thema. Bab wordt bovendien geassisteerd door Clarice en Anneleen. Zij zullen aan de schoolpoorten in Vlaanderen polsen wat de leerlingen denken over de kandidaten en hoe volgens hen een idool in een jongensband eruit moet zien.
Aflevering 1
De eerste aflevering op 24 februari draait rond de stemmen van de jongens. Laura Tesoro toont voor de camera van Bab hoe ze haar stem opwarmt voor een optreden. Bab ontdekt wat Niels Destadsbader doet als voorbereiding op de show en K3’tjes Marthe, Klaasje en Hanne verklappen hoe de jongens hun stem onder controle kunnen houden tijdens de zenuwslopende audities. De bandleden van State of Mind, die zelf deelnamen aan de zangwedstrijd The Voice van Vlaanderen, vertellen waarom samenzang zo belangrijk is in een band.
'The Band - Bab backstage', vanaf 24 februari elke vrijdag om 17.55 uur bij VTMKZOOM. Vanaf 25 februari elke zaterdag om 8.50 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Sterren op het Doek' keert terug met presentatrice Carrie ten Napel
- Dit is de winnaar van 'Project Dans 2026'
- TV-zenders maken specifiek AI‑gebruik zichtbaar in uitzendingen
- Kijkcijfers: maandag 20 april 2026
- 'Secrets of the Bees' met ontdekkingsreiziger Bertie Gregory op National Geographic
- 'Een sok op de werf?': Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt'
- Alcohol in het ziekenhuis en vrouwen op het voetbalveld: 'Ze Zeggen Dat' legt pijnpunten en clichés bloot
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Niet naar school
- Persoonlijke verhalen over spierziekten en veelbelovend onderzoek in 'Tijd voor MAX'
- 'Je Zal Het Maar Hebben Special' over Sheneeva en Chenelva
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië'
Kijktip van de dag

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.
'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.



































