Bab Buelens gaat backstage bij 'The Band'

donderdag 23 februari 2017

Ook VTMKZOOM volgt van heel dichtbij de zoektocht naar 'The Band', de talentenjacht die vrijdag is afgetrapt bij VTM. Niet alleen wordt elke week de voorbije VTM-show in vier delen herhaald van maandag tot donderdag om 17.55 uur, elke vrijdag vanaf 24 februari volgt op hetzelfde uur ook een gloednieuw programma over wat er achter de schermen van het programma gebeurt.

In 'The Band - Bab Backstage' maakt VTMKZOOM-gezicht en 'Familie'-actrice Bab Buelens, gewapend met een GoPro en een selfiestick, reportages tijdens de opnames en audities van de show. Ze maakt exclusieve beelden, vuurt de zotste vragen af op de kandidaten, snuift de sfeer op in de mencave én vraagt tips en tricks aan enkele oude rotten uit het vak voor de sterren in wording.


Bab interviewt BV's, laat twee kandidaten tegen elkaar strijden in enkele opvallende opdrachten en kruipt met haar favoriet in de hangmat voor een solo-optreden. Bab vervoert de jongens ook in haar golfkar en waagt zich met hen aan een heuse 'golfkar-aoke'. Ook de meisjes van K3 vertellen elke vrijdag een leuke anekdote. En dat allemaal elke week rond één specifiek thema. Bab wordt bovendien geassisteerd door Clarice en Anneleen. Zij zullen aan de schoolpoorten in Vlaanderen polsen wat de leerlingen denken over de kandidaten en hoe volgens hen een idool in een jongensband eruit moet zien.

Aflevering 1
De eerste aflevering op 24 februari draait rond de stemmen van de jongens. Laura Tesoro toont voor de camera van Bab hoe ze haar stem opwarmt voor een optreden. Bab ontdekt wat Niels Destadsbader doet als voorbereiding op de show en K3’tjes Marthe, Klaasje en Hanne verklappen hoe de jongens hun stem onder controle kunnen houden tijdens de zenuwslopende audities. De bandleden van State of Mind, die zelf deelnamen aan de zangwedstrijd The Voice van Vlaanderen, vertellen waarom samenzang zo belangrijk is in een band.

'The Band - Bab backstage', vanaf 24 februari elke vrijdag om 17.55 uur bij VTMKZOOM. Vanaf 25 februari elke zaterdag om 8.50 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.

'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:40
    Geen uitzending
    05:55
    Kabouter Plop
  • 03:10
    Geen uitzending
    07:15
    Random Breath Test
  • 01:30
    Geen uitzending
    23:05
    A Day to Die
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:55
    24
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 01:05
    Geen uitzending
    01:05
    The Golden Girls
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    Neighbours: A New Chapter
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:10
    Bar Rescue
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:45
    Botched
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:05
    Big Sky
  • 04:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:15
    Zelf gedaan, goed gedaan
    00:00
    Oh What A Night
  • 04:55
    De Garde van Gert
    01:20
    Winterse Kost
  • 05:10
    All Creatures Great and Small
    01:40
    Darby and Joan
  • 05:10
    Bob's Burgers
  • 01:40
    NOS Journaal
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 01:50
    Nieuwsuur
    04:00
    Suhoor Stories
  • 04:00
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    01:45
    Eva