Bab Buelens gaat backstage bij 'The Band'

donderdag 23 februari 2017

Ook VTMKZOOM volgt van heel dichtbij de zoektocht naar 'The Band', de talentenjacht die vrijdag is afgetrapt bij VTM. Niet alleen wordt elke week de voorbije VTM-show in vier delen herhaald van maandag tot donderdag om 17.55 uur, elke vrijdag vanaf 24 februari volgt op hetzelfde uur ook een gloednieuw programma over wat er achter de schermen van het programma gebeurt.

In 'The Band - Bab Backstage' maakt VTMKZOOM-gezicht en 'Familie'-actrice Bab Buelens, gewapend met een GoPro en een selfiestick, reportages tijdens de opnames en audities van de show. Ze maakt exclusieve beelden, vuurt de zotste vragen af op de kandidaten, snuift de sfeer op in de mencave én vraagt tips en tricks aan enkele oude rotten uit het vak voor de sterren in wording.


Bab interviewt BV's, laat twee kandidaten tegen elkaar strijden in enkele opvallende opdrachten en kruipt met haar favoriet in de hangmat voor een solo-optreden. Bab vervoert de jongens ook in haar golfkar en waagt zich met hen aan een heuse 'golfkar-aoke'. Ook de meisjes van K3 vertellen elke vrijdag een leuke anekdote. En dat allemaal elke week rond één specifiek thema. Bab wordt bovendien geassisteerd door Clarice en Anneleen. Zij zullen aan de schoolpoorten in Vlaanderen polsen wat de leerlingen denken over de kandidaten en hoe volgens hen een idool in een jongensband eruit moet zien.

Aflevering 1
De eerste aflevering op 24 februari draait rond de stemmen van de jongens. Laura Tesoro toont voor de camera van Bab hoe ze haar stem opwarmt voor een optreden. Bab ontdekt wat Niels Destadsbader doet als voorbereiding op de show en K3’tjes Marthe, Klaasje en Hanne verklappen hoe de jongens hun stem onder controle kunnen houden tijdens de zenuwslopende audities. De bandleden van State of Mind, die zelf deelnamen aan de zangwedstrijd The Voice van Vlaanderen, vertellen waarom samenzang zo belangrijk is in een band.

'The Band - Bab backstage', vanaf 24 februari elke vrijdag om 17.55 uur bij VTMKZOOM. Vanaf 25 februari elke zaterdag om 8.50 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Box' (VTM)

In de finale strijden de laatste drie kandidaten om de felbegeerde overwinning. Wie kan het beste omgaan met het onverwachte? Niets is zeker, zelfs het bedrag waar ze al weken voor strijden niet. Slechts één iemand zal uiteindelijk de prijs verzilveren.

'De Box', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    Andermans zaken
    21:40
    De dag van vandaag
  • 21:25
    Putin's secret weapons
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    De Box
    22:10
    Alloo in de buitenlandse gevangenis
  • 20:30
    De Augurkenkoning
    21:45
    De trein
  • 20:35
    Die Hard
    22:55
    Kickboxer
  • 19:00
    Premier League Darts
    23:00
    Caught on Dashcam
  • 20:50
    9-1-1
    22:30
    ER
  • 20:35
    Team Spirit: De serie
    22:50
    Baywatch
  • 21:15
    Komen Eten
    22:20
    Stukken van mensen
  • 21:25
    Brilliant Minds
    22:25
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:25
    Doom Patrol
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:45
    Het Beste Bod
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 21:31
    Trends - Supernova
    21:45
    Trends Doc
  • 21:21
    Zelf gedaan, goed gedaan
    22:00
    De Tijdlijn met Herbert
  • 21:05
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    21:35
    Guten Appetit
  • 21:00
    Foyle's War
  • 21:30
    Below Deck Down Under
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 20:40
    Dit was het nieuws
    21:35
    De slimste mens
  • 21:15
    Zembla
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:20
    Taboes
    22:10
    Keuringsdienst van Waarde