Axel Daeseleire stuit op pand dat verkocht werd voor amper 12.500 euro in 'Erfgenaam Gezocht'

dinsdag 17 september 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

In een nieuwe aflevering van 'Erfgenaam Gezocht' doet Axel Daeseleire een verrassende ontdekking. Hoewel hij erin slaagt om het achternichtje te vinden van de Oostendse Roger Goethals, verloopt de speurtocht naar de erfenis minder voorspoedig.

Tijdens een bezoek aan de notaris ontdekt Axel dat het resterende vastgoed van Roger destijds verkocht werd voor een schamele 12.500 euro. 'Dat is toch een super laag bedrag?', reageert een verbijsterde Axel. 'Ik krijg meteen de neiging om te zeggen dat dat niet correct is verlopen.'



In de zaak van de Franse Lucienne Courtin roept Axel de hulp in van de heemkundige kring. Ze stuiten op de naam van een zekere Marie Courtin, die ook van Zutkerque afkomstig blijkt te zijn. Is er een familieband tussen de twee vrouwen?

'Erfgenaam Gezocht', woensdag 18 september om 20.35 uur op VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' Koen Wauters Chantal Janzen

Eerste auditieshow waarin de meest uiteenlopende acts uit Vlaanderen en Nederland staan te popelen om hun talent te tonen. Cul de Bas zoekt de limiet met een adembenemende circusact. Lisanne verbaast met kracht en lenigheid. Race Fernando zet de zaal in beweging met pure energie. Mini Mate Move droomt groot en straalt zelfvertrouwen uit. Wie steelt uiteindelijk ieders hart en maakt de meeste indruk?

'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken