ATV kleurt de Antwerpse zomer

vrijdag 4 juli 2014

Vanaf 5 juli start bij de Antwerpse regionale zender ATV de zomerprogrammatie met op zaterdag en zondag een verslag van de Vertellingen, het filmprogramma met Michel Follet, 'Cinema', en 'Bij de Buren', een compilatie van het beste van alle regionale zenders.

Vanaf 12 juli toont John van 'De Troubadour' in 'Take 5' hoe je met slechts 5 ingrediënten snel en eenvoudig lekkere gerechten bereidt. Inclusief verrassende cocktail en lekkere wijntip. En voor een dagelijkse portie regionaal nieuws is er uiteraard het ATV-nieuws.


ATV-Vertellingen
Elke maandagavond (vanaf 30 juni) is ATV te gast in een ander(e) gemeente of district met de Vertellingen. Boeiende vertellers met straffe verhalen en gratis Bollekes De Koninck op een prachtige locatie. Ideaal voor een zomers avondje uit! Dit jaar is het vrouwen aan de macht. An Nelissen, Nele Bauwens en Nele Goossens bewijzen dat vrouwen wél grappig zijn. Steven Goegebeur zorgt als enige man voor het nodige ‘tegenwicht’. Eigen stoeltje meebrengen; ATV zorgt voor de rest.

Verken de Koekenstad met ATV
Wandelen, speuren en winnen: dat is in een notendop de ATV-Wandelrally! ATV neemt elke deelnemer mee op ontdekkingstocht door de Antwerpse binnenstad. Onderweg trakteert ATV op een gratis Bolleke De Koninck in het Waagstuk en een koffie in café-restaurant De Kaai. De brochure is te koop voor maar 4 euro bij Bezoekerscentrum Antwerpen Toerisme & Congres of ATV.

Op uitstap dankzij ATV
En ATV geeft ook deze zomer tal van tickets weg voor geweldige daguitstapjes. Een boeiende havenvaart of rustgevende Scheldevaart met de Flandria? Of gratis naar Aquatopia? Het kan allemaal. Kijken naar ATV is de boodschap.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

De McCallisters hebben een reis geboekt naar Frankrijk, waar ze Kerstmis zullen vieren. Tijdens de vlucht breekt Kate opeens het angstzweet uit: ze is iets vergeten, maar wat? Het blijkt haar achtjarige zoontje Kevin te zijn. De jongen vindt het helemaal niet akelig in het grote huis. Hij heeft er immers altijd van gedroomd om alleen thuis te zijn. Terwijl Kate al het mogelijke doet om een vlucht naar de Verenigde Staten te bemachtigen, beleeft Kevin de tijd van zijn leven.

'Home Alone', film uit 1990 met oa. Macaulay Culkin, om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    Toespraak koning Filip
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 12:00
    De Warmste Week
    01:02
    Het weer (laat)
  • 13:00
    De Oppasbende
    06:35
    Dropje
  • 13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:10
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:55
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:50
    The Holiday Sitter
    05:20
    Once Upon a Main Street
  • 10:00
    Joe
    01:30
    Geen uitzending
  • 13:00
    Wordt aangekondigd
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 12:50
    Neighbours: A New Chapter
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:10
    Ice Airport Alaska
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:35
    A Gift From Bob
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:25
    Holly Jolly Homicides
    05:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 13:00
    Z-Extra
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:00
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 12:55
    Het feestmenu van ..
    06:55
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 12:35
    Murdoch Mysteries
    01:30
    Granite Harbour
  • 13:00
    Storage Wars
    07:15
    Flip This House
  • 13:00
    NOS Journaal
    06:45
    Vacant
  • 13:00
    NOS Journaal
    07:00
    Kook mee met MAX
  • 12:55
    Vos en Haas
    06:50
    Ezel Chiel