Antwerp FC in de UEFA Europa League op Q2

woensdag 7 augustus 2019

Na 22 jaar is er eindelijk nog eens Europees voetbal voor Royal Antwerp Football Club. De rood-witten spelen donderdag 8 augustus in de derde voorronde van de UEFA Europa League tegen de Tsjechische topploeg Viktoria Plzen.

Presentator Maarten Breckx trekt naar het Koning Boudewijnstadion met analist Gilles De Bilde en Antwerp-icoon Francis 'Cisse' Severeyns. Floris Geerts zorgt voor het wedstrijdcommentaar. De wedstrijd Antwerp - Plzen is donderdag vanaf 19.10 uur live te volgen bij Q2, op VTM GO en via HLN.be.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

WK Fifa Voetbal 2026 - Sporza

Liveverslag van België - Iran, wedstrijd op speeldag twee in groep G van het WK voetbal in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Los Angeles Stadium in Inglewood, Californië in de VS. Iran mag voor de Rode Duivels geen obstakel vormen. 'Haal het telraam er maar bij', voorspelde Peter Vandenbempt zelfs in zijn voorbeschouwing op Sporza. Commentaar: Filip Joos. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Studiogasten: Gert Verheyen, Steven Defour en Wesley Sonck.

'Sporza FIFA WK voetbal 2026: België - Iran', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:30
    Zomerbeelden