Anthony 'Macgyver' to the rescue in 'Pech Onderweg'

dinsdag 7 december 2021

In de derde aflevering van 'Pech Onderweg' gaat de kijker opnieuw op stap met de wegenwacht die elke dag klaarstaat voor chauffeurs in nood. Wegenwachter Anthony wordt opgeroepen door een man met motorproblemen aan de wagen.

Anthony 'Macgyver' to the rescue!



In de Kempen probeert wegenwachter Sven een stilgevallen bestelwagen te reanimeren. Het probleem zit ‘m bij de brandstofpomp dus bestelt hij prompt een takeldienst. Ook Fabio snelt een man te hulp met een batterijprobleem aan zijn auto. Booster erop, snel even opladen en de klus is in no time geklaard!

'Pech Onderweg', dinsdag 7 december om 21.05 uur bij VTM 2 en op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Noodcentrale' (Eén)

De calltakers krijgen te maken met onder meer een bootje in nood op zee, een acute longembolie, een carjacking met een baseballbat, een elektrische fiets die tegen een lantaarnpaal knalt en een colonne buitenlandse brandweervoertuigen op weg naar Oekraïne.

'De Noodcentrale', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 03:00
    Journaallus