Andy (s)Peelman helpt Staf Coppens om kinderen beet te nemen in 'Dat Belooft Voor Later'

dinsdag 31 maart 2020

In 'Dat Belooft Voor Later' neemt Staf Coppens de kinderen elke week mee naar zijn werk bij VTM. Morgen, woensdag 1 april, heeft hij voor een vervanger gezorgd. En dat is geen 1 april-grap.

Niemand minder dan Andy Peelman zal Louis (6 jaar, Eeklo), Marie-Lou (6 jaar, Sint-Lievens-Houtem) en Ayza (7 jaar, Beringen) onder zijn hoede nemen. 'In deze decors worden televisieprogramma’s gemaakt', vertelt Andy aan de drie wanneer ze in de studio aankomen. 'Ik krijg binnenkort bij VTM KIDS een nieuw programma: 'De Andy Speelman Show.' Daarin moet ik vragen stellen en dan krijgen alle kindjes een knuffel.' En dat 'nieuwe programma' is wél een 1 april-grap.


Andy test de quiz van 'De Andy Speelman Show' alvast met Louis, Marie-Lou en Ayza. Als de drie de vragen van Andy juist beantwoorden, mogen ze een knuffel uit de grijpmachine kiezen. Maar hoe reageren de kinderen als één van de knuffels tegen hen praat en hen om een gunst vraagt?

Staf en de kinderen trekken in de aflevering ook naar een kunstgalerie, waar een persconferentie wordt gehouden over een waardevol kunstwerk van een nog onbekende schilder. Wanneer Staf per ongeluk het schilderij verpest door erop te niezen, is het aan Louis, Marie-Lou en Ayza om te beslissen of ze Staf verklikken bij de directeur van de galerij, of niet. En wat als ze plots worden gebombardeerd tot kunstenaar van het dure kunstwerk?

Staf neemt de kinderen opnieuw mee naar zijn eigen 'Staf-Lab', waar hij deze keer zal testen hoe goed ze hun nieuwsgierigheid in bedwang kunnen houden. 'Straks moeten ze raden wat er in de cadeautjes zit. Raden ze het goed? Dan krijgen ze het mee naar huis. Maar wat zit er in dat laatste, grote pak?', aldus Staf. Kunnen de drie hun nieuwsgierigheid de baas? Of openen ze het pak zonder de toestemming van Staf om de prijs mee naar huis te nemen?

Louis, Marie-Lou en Ayza krijgen in de studio ook enkele doe-opdrachten voorgeschoteld. Lukt het hen om binnen de tijd een ei te scheiden, een cassette af te spelen en koffie te zetten? Dat ontdekt de kijker morgen, woensdag 1 april, om 20.35 uur in 'Dat Belooft Voor Later' bij VTM. Wie niet genoeg kan krijgen van 'Dat Belooft Voor Later', kan de vorige afleveringen herbekijken op VTM GO.

'Dat Belooft Voor Later', woensdag 1 april om 20.35 uur op VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Rugzak' seizoen 2 met Jonatan Medart

Met nog twee dagen te gaan toont de Andes zich van zijn hardste kant. De groep klautert over rotsblokken richting de gletsjer en bereikt op 5.200 meter het ijskoude hoogtekamp. Om 3.00 uur 's nachts, bij -15°C, start de ultieme klim: een ijshelling van 45 graden, elke stap een test van focus en kracht. Daarna lijkt de weg vrij, maar de berg blijft genadeloos. Uitputting en ijle lucht wegen door terwijl elke adem hen dichter bij de 5.752 meter hoge top brengt.

'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Winterbeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Winterbeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:15
    Edmond & Lucy
    11:25
    Vos en Haas
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 10:45
    Geen uitzending
    13:35
    Helicopter ER
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:30
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:15
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:45
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    11:30
    Huizenjagers
  • 11:15
    FBI
    12:05
    NCIS
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:00
    Borderforce USA: The Bridges
  • 10:45
    Retour Masters
    11:40
    Chateau Meiland
  • 10:55
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:12
    Publireportage
    11:55
    5-voor-12
  • 11:05
    Winterse Kost
    11:45
    De Garde van Gert
  • 10:55
    Death in Paradise
    12:00
    The Madame Blanc Mysteries
  • 11:15
    Shipping Wars
    12:10
    NCIS: New Orleans
  • 11:15
    Tijd voor Max
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:05
    De Kist
    11:35
    Kook mee met MAX
  • 10:55
    Woezel & Pip op Avontuur in de Tovertuin
    11:55
    Het Muizenhuis