Andy (s)Peelman helpt Staf Coppens om kinderen beet te nemen in 'Dat Belooft Voor Later'

dinsdag 31 maart 2020

In 'Dat Belooft Voor Later' neemt Staf Coppens de kinderen elke week mee naar zijn werk bij VTM. Morgen, woensdag 1 april, heeft hij voor een vervanger gezorgd. En dat is geen 1 april-grap.

Niemand minder dan Andy Peelman zal Louis (6 jaar, Eeklo), Marie-Lou (6 jaar, Sint-Lievens-Houtem) en Ayza (7 jaar, Beringen) onder zijn hoede nemen. 'In deze decors worden televisieprogramma’s gemaakt', vertelt Andy aan de drie wanneer ze in de studio aankomen. 'Ik krijg binnenkort bij VTM KIDS een nieuw programma: 'De Andy Speelman Show.' Daarin moet ik vragen stellen en dan krijgen alle kindjes een knuffel.' En dat 'nieuwe programma' is wél een 1 april-grap.


Andy test de quiz van 'De Andy Speelman Show' alvast met Louis, Marie-Lou en Ayza. Als de drie de vragen van Andy juist beantwoorden, mogen ze een knuffel uit de grijpmachine kiezen. Maar hoe reageren de kinderen als één van de knuffels tegen hen praat en hen om een gunst vraagt?

Staf en de kinderen trekken in de aflevering ook naar een kunstgalerie, waar een persconferentie wordt gehouden over een waardevol kunstwerk van een nog onbekende schilder. Wanneer Staf per ongeluk het schilderij verpest door erop te niezen, is het aan Louis, Marie-Lou en Ayza om te beslissen of ze Staf verklikken bij de directeur van de galerij, of niet. En wat als ze plots worden gebombardeerd tot kunstenaar van het dure kunstwerk?

Staf neemt de kinderen opnieuw mee naar zijn eigen 'Staf-Lab', waar hij deze keer zal testen hoe goed ze hun nieuwsgierigheid in bedwang kunnen houden. 'Straks moeten ze raden wat er in de cadeautjes zit. Raden ze het goed? Dan krijgen ze het mee naar huis. Maar wat zit er in dat laatste, grote pak?', aldus Staf. Kunnen de drie hun nieuwsgierigheid de baas? Of openen ze het pak zonder de toestemming van Staf om de prijs mee naar huis te nemen?

Louis, Marie-Lou en Ayza krijgen in de studio ook enkele doe-opdrachten voorgeschoteld. Lukt het hen om binnen de tijd een ei te scheiden, een cassette af te spelen en koffie te zetten? Dat ontdekt de kijker morgen, woensdag 1 april, om 20.35 uur in 'Dat Belooft Voor Later' bij VTM. Wie niet genoeg kan krijgen van 'Dat Belooft Voor Later', kan de vorige afleveringen herbekijken op VTM GO.

'Dat Belooft Voor Later', woensdag 1 april om 20.35 uur op VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT1 logo

Mira is een jonge alleenstaande moeder, altijd positief en boordevol energie. Ze heeft een fijne job als thuisverpleegster, hechte vrienden en een goede relatie met haar jongste broer. Maar dan krijgt ze nieuws dat inslaat als een bom. Mira besluit om het contact met haar oudste broer te herstellen in een poging het gezin dat er nooit echt één was te herenigen. En zo trekt deze niet-alledaagse en op zijn zachtst gezegd kleurrijke familie voor een weekend naar de Ardennen. Mira wacht een uitdaging om de familiebanden aan te halen.

'J'aime La Vie', film uit 2023 met oa. Jurgen Delnaet, om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:00
    The Best Exotic Marigold Hotel
    01:05
    Dagelijkse kost
  • 23:00
    Sthlm Requiem: Hostage
    00:29
    Het weer (laat)
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:20
    9-1-1
    23:20
    Huis Gemaakt
  • 22:25
    Red
    00:20
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 22:20
    Shakespeare in Love
    00:35
    The Big Bang Theory
  • 22:15
    Smile
    00:20
    Xena: Warrior Princess
  • 22:25
    ER
    00:00
    Suits
  • 23:00
    Nonkel Jef
    23:30
    Are You Being Served?
  • 22:55
    Konvooi
    00:15
    Bad Bad Belgium
  • 22:30
    FBI: International
    00:20
    FBI
  • 22:35
    About My Father
    00:20
    MacGyver
  • 22:40
    Kinderen kopen een huis
    23:40
    A Place in the Sun
  • 22:20
    Cold Case
    23:15
    C.S.I. New York
  • 22:55
    Z-Nieuws
    23:06
    Z-Beurs
  • 22:52
    Mijn tuin
    23:55
    5-voor-12
  • 22:05
    Bon Appetit
    23:05
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 22:00
    Death in Paradise
    23:05
    Silent Witness
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    23:20
    Bad Times at the El Royale
  • 22:55
    NOS Studio Sport Voetbal
    23:30
    NOS Paralympische Winterspelen
  • 22:35
    Stand van Nederland: Generatie Next
    23:05
    This is not a murder mystery
  • 22:05
    Ruud Smulders: Rudiversum
    23:35
    Nieuw Zeer