'Andy op Patrouille' in Aruba

maandag 2 december 2019

'Aruba, baby!'. Toeristen vinden op het Caraïbische eiland met de parelwitte stranden alles wat hun hartje begeert, maar Andy Peelman is er niet om op zijn lui gat te zitten.

Dat de prachtige natuur in Aruba soms ook de vijand kan zijn, blijkt al snel wanneer Andy samen met Majoor Halabi de jacht opent op enkele bootvluchtelingen. Een moeilijke en gevaarlijke opdracht in een gebied dat bezaaid is met struiken en cactussen. Zo ook voor Andy’s klankman, wiens arm af te rekenen krijgt met een cactus.


Onder een stralende zon van 35° gaat Andy erna op patrouille in de haven van Oranjestand, waar dagelijks gigantische cruiseschepen aanmeren die jaarlijks zorgen voor meer dan één miljoen toeristen. Aruba weet een publiek te trekken dat bereid is om veel geld te spenderen en alles wordt dan ook in het werk gesteld om die vakantiegangers een instant veilig gevoel te geven zodat ze blijven terugkomen. Van zodra ze voet aan wal zetten, is de politie zichtbaar om bijvoorbeeld de onderlinge strijd tussen verkopers in de kiem te smoren.

Niet alleen per boot maar ook met de grootste jumbojets worden dagelijks duizenden toeristen van over de hele wereld ingevlogen. Met buurlanden als Columbia en Venezuela zijn vluchten van en naar Aruba helaas ook beruchte smokkelroutes. De reizigers en hun bagage worden steevast aan grondige controles onderworpen. Andy wordt opgeroepen om assistentie te verlenen, samen met drugshond Jack. Betrapt worden met 10 XTC-pillen? Dan vlieg je meteen een maand achter de tralies.

In Palm Beach, de uitgaansbuurt bij uitstek, valt altijd wel iets te beleven. Vurig de liefde bedrijven in het openbaar wordt hier oogluikend toegestaan. Maar te stomend moet het er niet aan toe gaan… Andy vindt Aruba steeds leuker, zeker wanneer hij mee het water op mag om plezierboten te controleren. Politie te jetski: het is eens een ander dienstvoertuig. Of met de quad. You name it, de politie in Aruba has it. Evenals een politiekantoor met zicht op zee.

'Andy op Patrouille', dinsdag 3 december om 20.35 uur op VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Columbus' met Wim Lybaert

Pascale Naessens stapt aan boord van de Columbus. De presentatrice en kookboekenauteur trekt eens niet met manlief Paul Jambers maar met Wim de wijde wereld in. Hij ontdekt achter haar elegante charme een vrouw met ballen. Pascale haalt Wim uit zijn comfortzone en neemt hem mee een berg op voor een onverwachte taichisessie.

'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:35
    Hotel Romantiek
    23:30
    Thuis
  • 20:23
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    23:11
    Het weer (laat)
  • 22:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:15
    Schiphol Airport
    23:40
    Telefacts
  • 21:55
    Bert Gabriëls - Pech
    23:05
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 23:00
    S.W.A.T.
    00:45
    Geen uitzending
  • 22:30
    Jaws
    00:40
    60 Days In
  • 23:00
    ER
    00:40
    Geen uitzending
  • 22:45
    The X-Files
    23:40
    Zorro
  • 22:15
    Dealen Met Coke
    23:15
    De Zussen Coorevits
  • 22:15
    Found
    00:10
    Doc
  • 22:35
    Aquaman and the Lost Kingdom
    01:00
    Scream 2
  • 23:00
    Bake Off Vlaanderen
    01:30
    Leef!
  • 22:25
    Reap What You Sew: An Aurora Teagarden Mystery
    00:10
    C.S.I. New York
  • 22:42
    Trends Talk
    23:16
    Trends Doc
  • 22:58
    Simple diy
    23:07
    Nabeschouwing bouw en reno
  • 23:00
    Becoming Meewis
    23:40
    Bal National - FEEST
  • 23:00
    Foyle's War
  • 22:05
    Paradise
    23:05
    Lie to Me
  • 22:25
    NOS Studio Voetbal
    23:20
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    Het verhaal van Tony Blair
    23:40
    Podium Klassiek
  • 22:40
    De Taxioorlog
    23:20
    Louis Theroux: Miami Mega Jail