'Andy op Patrouille' in Aruba

maandag 2 december 2019

'Aruba, baby!'. Toeristen vinden op het Caraïbische eiland met de parelwitte stranden alles wat hun hartje begeert, maar Andy Peelman is er niet om op zijn lui gat te zitten.

Dat de prachtige natuur in Aruba soms ook de vijand kan zijn, blijkt al snel wanneer Andy samen met Majoor Halabi de jacht opent op enkele bootvluchtelingen. Een moeilijke en gevaarlijke opdracht in een gebied dat bezaaid is met struiken en cactussen. Zo ook voor Andy’s klankman, wiens arm af te rekenen krijgt met een cactus.


Onder een stralende zon van 35° gaat Andy erna op patrouille in de haven van Oranjestand, waar dagelijks gigantische cruiseschepen aanmeren die jaarlijks zorgen voor meer dan één miljoen toeristen. Aruba weet een publiek te trekken dat bereid is om veel geld te spenderen en alles wordt dan ook in het werk gesteld om die vakantiegangers een instant veilig gevoel te geven zodat ze blijven terugkomen. Van zodra ze voet aan wal zetten, is de politie zichtbaar om bijvoorbeeld de onderlinge strijd tussen verkopers in de kiem te smoren.

Niet alleen per boot maar ook met de grootste jumbojets worden dagelijks duizenden toeristen van over de hele wereld ingevlogen. Met buurlanden als Columbia en Venezuela zijn vluchten van en naar Aruba helaas ook beruchte smokkelroutes. De reizigers en hun bagage worden steevast aan grondige controles onderworpen. Andy wordt opgeroepen om assistentie te verlenen, samen met drugshond Jack. Betrapt worden met 10 XTC-pillen? Dan vlieg je meteen een maand achter de tralies.

In Palm Beach, de uitgaansbuurt bij uitstek, valt altijd wel iets te beleven. Vurig de liefde bedrijven in het openbaar wordt hier oogluikend toegestaan. Maar te stomend moet het er niet aan toe gaan… Andy vindt Aruba steeds leuker, zeker wanneer hij mee het water op mag om plezierboten te controleren. Politie te jetski: het is eens een ander dienstvoertuig. Of met de quad. You name it, de politie in Aruba has it. Evenals een politiekantoor met zicht op zee.

'Andy op Patrouille', dinsdag 3 december om 20.35 uur op VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Máxima' - seizoen 2 (Videoland)

In de aanloop naar haar huwelijk merkt Máxima dat het leven aan het hof zwaarder weegt dan ze had voorzien. Haar verlangen naar zelfstandigheid botst met de strenge koninklijke regels. Terwijl de gebeurtenissen van 11 september de wereld op zijn kop zetten, groeit haar band met de schoonfamilie. Op de dag van de indrukwekkende bruiloft voelt ze echter het gemis van haar eigen familie, een gemis dat haar een traan doet laten.

'Máxima', om 21.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:55
    Is er een dokter in de zaal
    23:39
    Eurodreams
  • 22:55
    De ideale wereld
    23:35
    Onder ons: crimi
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:50
    The Voice van Vlaanderen
    00:45
    The Good Doctor
  • 22:35
    Ik Vertrek
    23:35
    Verslaafd!
  • 22:40
    Snake Eyes: G.I. Joe Origins
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:05
    Mafia's Greatest Hits
  • 22:30
    ER
    00:00
    Suits
  • 21:50
    Amateurs
    23:10
    Baywatch
  • 22:25
    De Container Cup
    23:20
    Blind Gekocht
  • 22:55
    Friends
    23:25
    Fuller House
  • 20:25
    Wordt aangekondigd
    23:15
    Doom Patrol
  • 23:05
    Komen Eten
    23:55
    Huizenjagers
  • 22:25
    Shades of Blue
    23:20
    Alaska Daily
  • 23:04
    20 jaar POM
    23:09
    Z-Nieuws
  • 23:06
    De tip
    23:55
    5-voor-12
  • 23:00
    Loïc: Zot van Koken
    23:15
    Meat Timon
  • 22:50
    Beyond Paradise
    00:00
    The Wives
  • 22:30
    NCIS: Los Angeles
    23:25
    Rivals
  • 22:25
    Pauw & De Wit
    23:20
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    De Joodse wereld: De brief
    23:30
    De Joodse wereld: Freud, de buitenstaander
  • 23:05
    Keuringsdienst van Waarde
    23:35
    Oxen: The Dark Men