'Alloo' woensdag over verloren liefdes

dinsdag 6 april 2021

Luk Alloo belicht woensdag in de laatste aflevering van 'Alloo' het thema 'Verloren Liefde' bij VTM. Luk ontmoet enkele Vlamingen die vroeger dan voorzien afscheid moesten nemen van hun partner.

'Het is de wens van iedereen om zo lang mogelijk bij zijn partner te blijven. Als je man of vrouw dan plots wordt weggerukt uit je leven, verlamt en ontwricht dat álles', aldus Luk Alloo.


Vorig jaar, op 22 maart 2020, verloor Walter zijn vrouw Sylvie aan het begin van de coronapandemie. 'Mijn zwangere vrouw werd ‘s morgens ziek. Ik bracht haar meteen naar het ziekenhuis en de volgende dag was ze overleden. Het was een combinatie van corona en een bacterie. Ze was amper 41. We hebben zelfs geen afscheid kunnen nemen. Ik bleef plots alleen achter met onze acht kinderen.' Tijd om te rouwen heeft Walter naar eigen zeggen nog altijd niet gehad. 'Ondertussen zijn we een jaar verder en ik sta nu fulltime in voor de verzorging van de acht kinderen. Gelukkig krijg ik van iedereen hulp.'

Muzikant en muziekleerkracht Jonathan verloor zes maanden geleden zijn geliefde Melanie. 'We leerden elkaar tien jaar geleden kennen en werden verliefd, maar ik heb nooit kunnen vermoeden dat ze worstelde met grote angsten. Die probeerde ze te verdoven met alcohol.' Uiteindelijk stapte Melanie uit het leven. 'De situatie werd onhoudbaar en zorgwekkend, omdat ik haar niet op andere gedachten kon brengen. Tot ze het psychisch lijden niet meer aankon.'


'Alloo - Verloren Liefde', woensdag 7 april om 22.00 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'FC De Kampioenen': Johny Voners

Pol baalt omdat hij een week moet gaan logeren bij zijn schoonmoeder. Van collega Juul krijgt hij de tip een depressie voor te wenden. Pol doet dit, maar raakt verstrikt in zijn eigen spel. Marc heeft een nieuwe hobby: filmen. Hij wil per se een filmpje maken voor 'Videodinges'.

'FC De Kampioenen', om 19.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:05
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:55
    Nachtlus
    07:00
    Sta op met Radio 2
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:55
    Geen uitzending
    05:40
    Kabouter Plop
  • 01:35
    Geen uitzending
    11:10
    Filthy House SOS
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:25
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:20
    Geen uitzending
    01:50
    This Is Us
  • 01:45
    Highway Thru Hell
    02:55
    Pawn Stars
  • 02:10
    Emma Willis: Delivering Babies
    02:30
    Geen uitzending
  • 02:10
    Geen uitzending
    07:25
    Without a Trace
  • 01:23
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 02:25
    Tooldokter
    00:00
    Oh What A Night
  • 02:05
    Karola's Kitchen
  • 01:25
    An Inspector Calls
    02:25
    Doctor Foster
  • 02:05
    Below Deck
    03:15
    Grey's Anatomy
  • 02:20
    NOS Journaal
    02:00
    EenVandaag
  • 01:05
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:15
    Sluipschutters
    02:05
    Nog Eén Keer Fit