'Alloo' woensdag over verloren liefdes

dinsdag 6 april 2021

Luk Alloo belicht woensdag in de laatste aflevering van 'Alloo' het thema 'Verloren Liefde' bij VTM. Luk ontmoet enkele Vlamingen die vroeger dan voorzien afscheid moesten nemen van hun partner.

'Het is de wens van iedereen om zo lang mogelijk bij zijn partner te blijven. Als je man of vrouw dan plots wordt weggerukt uit je leven, verlamt en ontwricht dat álles', aldus Luk Alloo.


Vorig jaar, op 22 maart 2020, verloor Walter zijn vrouw Sylvie aan het begin van de coronapandemie. 'Mijn zwangere vrouw werd ‘s morgens ziek. Ik bracht haar meteen naar het ziekenhuis en de volgende dag was ze overleden. Het was een combinatie van corona en een bacterie. Ze was amper 41. We hebben zelfs geen afscheid kunnen nemen. Ik bleef plots alleen achter met onze acht kinderen.' Tijd om te rouwen heeft Walter naar eigen zeggen nog altijd niet gehad. 'Ondertussen zijn we een jaar verder en ik sta nu fulltime in voor de verzorging van de acht kinderen. Gelukkig krijg ik van iedereen hulp.'

Muzikant en muziekleerkracht Jonathan verloor zes maanden geleden zijn geliefde Melanie. 'We leerden elkaar tien jaar geleden kennen en werden verliefd, maar ik heb nooit kunnen vermoeden dat ze worstelde met grote angsten. Die probeerde ze te verdoven met alcohol.' Uiteindelijk stapte Melanie uit het leven. 'De situatie werd onhoudbaar en zorgwekkend, omdat ik haar niet op andere gedachten kon brengen. Tot ze het psychisch lijden niet meer aankon.'


'Alloo - Verloren Liefde', woensdag 7 april om 22.00 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Carmen klaagt over het gebrek aan passie bij Xavier. Wanneer deze laatste bij Pascale het bed gaat repareren, wordt dit door Fernand anders geïnterpreteerd. Hij gaat stoken bij Carmen, met als gevolg dat zij Xavier buitengooit. Xavier gaat dan maar logeren bij Pascale, wat het misverstand nog verergert. Ondertussen papt Carmen aan met Fernand in de hoop Xavier jaloers te maken.

'FC De Kampioenen', om 19.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:10
    First dates
    02:45
    Journaallus
  • 21:00
    Payback
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:20
    Andy en de Baksteen Belgen
    07:50
    De Buurtpolitie Extra
  • 20:30
    Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
    00:45
    Geen uitzending
  • 20:35
    The Ice Road
    06:00
    Qmusic
  • 20:35
    Street Fighter
    07:00
    Willy
  • 20:35
    Christmas in Palm Springs
    06:50
    The Spirit of Christmas
  • 20:55
    Home Improvement
    01:10
    Walker, Texas Ranger
  • 21:05
    Kooiboys
    01:30
    De Tafel van de Week
  • 21:15
    NCIS
    02:35
    Geen uitzending
  • 20:30
    The Eagle
    07:45
    The First 48
  • 20:35
    The Real Housewives van het Zuiden
    06:50
    The Block Australia
  • 20:30
    I Escaped a Murderer
    07:50
    Homicide: Hours to Kill
  • 21:06
    Z-Weekoverzicht
    04:22
    Herhalingslus
  • 21:19
    Hobbyklus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:40
    Winterse Kost
    02:05
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 21:00
    Ripper Street
    02:25
    The Great British Bake Off
  • 20:55
    NCIS: Los Angeles
    07:20
    Zombie House Flipping
  • 20:30
    Beste Zangers
    08:00
    NOS Journaal
  • 20:40
    Kijken met Caspers
    08:00
    Nieuwsuur
  • 21:15
    I, Jack Wright
    07:55
    Dino Daan & Lucy