'Alloo' woensdag over verloren liefdes

dinsdag 6 april 2021

Luk Alloo belicht woensdag in de laatste aflevering van 'Alloo' het thema 'Verloren Liefde' bij VTM. Luk ontmoet enkele Vlamingen die vroeger dan voorzien afscheid moesten nemen van hun partner.

'Het is de wens van iedereen om zo lang mogelijk bij zijn partner te blijven. Als je man of vrouw dan plots wordt weggerukt uit je leven, verlamt en ontwricht dat álles', aldus Luk Alloo.


Vorig jaar, op 22 maart 2020, verloor Walter zijn vrouw Sylvie aan het begin van de coronapandemie. 'Mijn zwangere vrouw werd ‘s morgens ziek. Ik bracht haar meteen naar het ziekenhuis en de volgende dag was ze overleden. Het was een combinatie van corona en een bacterie. Ze was amper 41. We hebben zelfs geen afscheid kunnen nemen. Ik bleef plots alleen achter met onze acht kinderen.' Tijd om te rouwen heeft Walter naar eigen zeggen nog altijd niet gehad. 'Ondertussen zijn we een jaar verder en ik sta nu fulltime in voor de verzorging van de acht kinderen. Gelukkig krijg ik van iedereen hulp.'

Muzikant en muziekleerkracht Jonathan verloor zes maanden geleden zijn geliefde Melanie. 'We leerden elkaar tien jaar geleden kennen en werden verliefd, maar ik heb nooit kunnen vermoeden dat ze worstelde met grote angsten. Die probeerde ze te verdoven met alcohol.' Uiteindelijk stapte Melanie uit het leven. 'De situatie werd onhoudbaar en zorgwekkend, omdat ik haar niet op andere gedachten kon brengen. Tot ze het psychisch lijden niet meer aankon.'


'Alloo - Verloren Liefde', woensdag 7 april om 22.00 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

Nora-Leah toont in de vierde auditieshow dat meisjes net zo goed kunnen breakdancen als jongens. Clown Tof doet dan weer heel erg haar best om de jury aan het lachen te krijgen, terwijl Meermens een wel héél bijzondere ode brengt aan zijn vriendin.

'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:50
    Nachtlus
    08:00
    Herfstbeelden
  • 00:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 03:15
    Geen uitzending
    05:55
    Plop & de Peppers
  • 01:40
    Geen uitzending
    10:00
    America's Got Talent: Fantasy Team
  • 01:50
    Geen uitzending
    13:30
    Accused
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:25
    Joe
    05:55
    Amazing Winter Romance
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 04:50
    Geen uitzending
    02:10
    De Tafel van de Week
  • 04:55
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 04:50
    Geen uitzending
    06:25
    Hawaii Five-0
  • 04:57
    Geen uitzending
    06:55
    Property Brothers
  • 04:50
    Geen uitzending
    02:10
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 04:22
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:51
    De perfecte werkplaats
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:40
    Het Weekmenu
    02:30
    De Garde van Gert
  • 04:35
    Midsomer Murders
    02:30
    Murdoch Mysteries
  • 04:25
    HPI
    02:10
    NCIS
  • 01:50
    NOS Journaal
    02:00
    EenVandaag
  • 02:20
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 04:36
    Tekst-TV
    02:35
    De verloskundigen