Alloo bij De Croo: dinsdag in 'Telefacts NU'

maandag 12 oktober 2020

Luk Alloo volgt dinsdag 13 oktober om 21.50 uur in 'Telefacts NU' de man achter de 53ste premier van België: Alexander De Croo.

Voor het eerst praat De Croo openhartig over zijn race naar het premierschap en zijn privéleven. De VTM-kijkers komen ook te weten wie de muzikale helden van de kersverse premier zijn, wat zijn vrouw van zijn kledingstijl vindt en welk gerecht hem doet watertanden.


Alexander De Croo vertelt openlijk aan Luk Alloo waarom hij pas op 32-jarige leeftijd voor de politiek koos: 'Ik wilde een andere keuze maken dan die van mijn ouders en uit het vaarwater van mijn vader blijven. Ik wilde Alexander zijn en niet De Croo. Uiteindelijk ben ik wél in de politiek gestapt omdat ik het in mijn vriendenkring vaak over politiek had. De klik kwam omdat er volgens mij meer in ons en in de samenleving zit.'


De Croo vertelt ook aan Luk Alloo wie uiteindelijk de premier gekozen heeft en wie hij als eerste op de hoogte bracht: 'Ik heb het nieuws als eerste aan mijn vrouw aan de telefoon verteld terwijl ik mijn tanden poetste', lacht hij.

Met Luk Alloo praat De Croo ook over persoonlijke zaken. Zo wil hij het premierschap kunnen combineren met het vaderschap: 'Ik ben van plan om elke dinsdag en donderdag mijn kinderen naar school te brengen. Dat staat ook zo in mijn agenda. Ik hoop echt dat mijn kinderen me niet vaker op tv moeten zien dan in het echt.' Ook zijn kledingstijl komt ter sprake: 'Mijn vrouw noemt mijn kleerkast 50 shades of blue.'

De aflevering van Telefacts NU is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Telefacts NU: Alloo bij De Croo', dinsdag 13 oktober om 21.50 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'22/3: Tien Jaar Geleden' (VRT)

Tien jaar na de aanslagen van 22 maart 2016 brengt VRT NWS een unieke historische en maatschappelijke documentaire op basis van een zorgvuldige selectie van beelden van bewakingscamera's. VRT NWS bekijkt de beelden van deze gitzwarte dag met elf slachtoffers, nabestaanden, speurders en hulpverleners. Welke impact hebben de aanslagen gehad op hun leven en waar staan ze vandaag? Hoe houden we de collectieve herinnering in stand voor de huidige en toekomstige generaties?

'22/3 Tien Jaar Geleden', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Winterbeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:59
    Monty & Co
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:50
    Geen uitzending
    06:10
    Kabouter Plop
  • 09:55
    Dream Home Australië
    00:55
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 09:20
    SkyMed
    02:25
    Neighbours: A New Chapter
  • 10:00
    Borderforce USA: The Bridges
    02:30
    Bar Rescue
  • 09:15
    Love Island UK
    02:45
    Geen uitzending
  • 09:45
    Murder suspect
    02:15
    Geen uitzending
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:59
    Mijn tuin
    00:00
    Oh What A Night
  • 09:30
    Becoming Meewis
    02:15
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 09:35
    Midsomer Murders
    02:20
    The Count of Monte Cristo
  • 09:15
    NCIS
    02:15
    Grey's Anatomy
  • 10:00
    NOS Journaal
    02:20
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:50
    Zentijd
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:00
    Maan en ik
    02:10
    Eva