Alloo bij De Croo: dinsdag in 'Telefacts NU'

maandag 12 oktober 2020

Luk Alloo volgt dinsdag 13 oktober om 21.50 uur in 'Telefacts NU' de man achter de 53ste premier van België: Alexander De Croo.

Voor het eerst praat De Croo openhartig over zijn race naar het premierschap en zijn privéleven. De VTM-kijkers komen ook te weten wie de muzikale helden van de kersverse premier zijn, wat zijn vrouw van zijn kledingstijl vindt en welk gerecht hem doet watertanden.


Alexander De Croo vertelt openlijk aan Luk Alloo waarom hij pas op 32-jarige leeftijd voor de politiek koos: 'Ik wilde een andere keuze maken dan die van mijn ouders en uit het vaarwater van mijn vader blijven. Ik wilde Alexander zijn en niet De Croo. Uiteindelijk ben ik wél in de politiek gestapt omdat ik het in mijn vriendenkring vaak over politiek had. De klik kwam omdat er volgens mij meer in ons en in de samenleving zit.'


De Croo vertelt ook aan Luk Alloo wie uiteindelijk de premier gekozen heeft en wie hij als eerste op de hoogte bracht: 'Ik heb het nieuws als eerste aan mijn vrouw aan de telefoon verteld terwijl ik mijn tanden poetste', lacht hij.

Met Luk Alloo praat De Croo ook over persoonlijke zaken. Zo wil hij het premierschap kunnen combineren met het vaderschap: 'Ik ben van plan om elke dinsdag en donderdag mijn kinderen naar school te brengen. Dat staat ook zo in mijn agenda. Ik hoop echt dat mijn kinderen me niet vaker op tv moeten zien dan in het echt.' Ook zijn kledingstijl komt ter sprake: 'Mijn vrouw noemt mijn kleerkast 50 shades of blue.'

De aflevering van Telefacts NU is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Telefacts NU: Alloo bij De Croo', dinsdag 13 oktober om 21.50 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm2 logo

Laura (47) en Couzijn (53) vertrekken naar de Duitse Eifel, waar ze een oud schoolgebouw met een woonhuis kochten. Hier willen ze een inspiratielocatie creëren waar mensen in alle rust samen kunnen werken en ontspannen. Coach Couzijn biedt daarbij professionele begeleiding. De verbouwing verloopt echter niet zonder slag of stoot en tot overmaat van ramp krijgt Couzijn een ongeluk.

'Ik Vertrek', om 23.05 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:40
    Iedereen zomert
    20:03
    Het weer
  • 17:35
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    20:20
    Terzake
  • 19:55
    2 kleine vogels
    20:00
    Geen uitzending
  • 19:55
    B&B zoekt Lief
    20:30
    Met Vier in Bed
  • 19:30
    Horrorhuurders & Huisjesmelkers
    20:25
    Red Bull Stalen Ros
  • 19:30
    How I Met Your Mother
    20:30
    After Ever Happy
  • 19:35
    All New Traffic Cops
    20:35
    Swordfish
  • 19:10
    Magnum P.I.
    20:50
    The Couple Next Door
  • 19:55
    Keeping Up Appearances
    20:35
    Rupel
  • 19:30
    Stukken van mensen
    20:35
    Komen Eten bij het Play-programma The Real Housewives of Antwerp
  • 19:40
    FBI: International
    20:35
    Dirty John
  • 19:40
    Highway Thru Hell
    20:35
    Hackers
  • 19:10
    The Block Australia
    20:35
    Het Blok
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Spring Break Murders
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:57
    Het perfecte terras
    20:00
    Sunset Boulevard
  • 19:35
    De Zomertafel
    20:05
    Meat Timon
  • 19:10
    Father Brown
    20:05
    Hudson & Rex
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 17:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    20:40
    Keuringsdienst van Waarde
  • 19:40
    Rail Away
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:25
    De Grannies van Amsterdam
    20:00
    Dertigers