Alloo bij De Croo: dinsdag in 'Telefacts NU'

maandag 12 oktober 2020

Luk Alloo volgt dinsdag 13 oktober om 21.50 uur in 'Telefacts NU' de man achter de 53ste premier van België: Alexander De Croo.

Voor het eerst praat De Croo openhartig over zijn race naar het premierschap en zijn privéleven. De VTM-kijkers komen ook te weten wie de muzikale helden van de kersverse premier zijn, wat zijn vrouw van zijn kledingstijl vindt en welk gerecht hem doet watertanden.


Alexander De Croo vertelt openlijk aan Luk Alloo waarom hij pas op 32-jarige leeftijd voor de politiek koos: 'Ik wilde een andere keuze maken dan die van mijn ouders en uit het vaarwater van mijn vader blijven. Ik wilde Alexander zijn en niet De Croo. Uiteindelijk ben ik wél in de politiek gestapt omdat ik het in mijn vriendenkring vaak over politiek had. De klik kwam omdat er volgens mij meer in ons en in de samenleving zit.'


De Croo vertelt ook aan Luk Alloo wie uiteindelijk de premier gekozen heeft en wie hij als eerste op de hoogte bracht: 'Ik heb het nieuws als eerste aan mijn vrouw aan de telefoon verteld terwijl ik mijn tanden poetste', lacht hij.

Met Luk Alloo praat De Croo ook over persoonlijke zaken. Zo wil hij het premierschap kunnen combineren met het vaderschap: 'Ik ben van plan om elke dinsdag en donderdag mijn kinderen naar school te brengen. Dat staat ook zo in mijn agenda. Ik hoop echt dat mijn kinderen me niet vaker op tv moeten zien dan in het echt.' Ook zijn kledingstijl komt ter sprake: 'Mijn vrouw noemt mijn kleerkast 50 shades of blue.'

De aflevering van Telefacts NU is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Telefacts NU: Alloo bij De Croo', dinsdag 13 oktober om 21.50 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Nieke kondigt met veel bravoure aan dat ze wil trouwen met nonkel Frans. Ze zal in een andere buurt een café openen en er samen met Frans en Henrieke gaan wonen. Met de hulp van moeder Lisa kan Nieke haar vader overtuigen om zich neer te leggen bij het feit dat nonkel Frans zijn nieuwe schoonzoon wordt. Aangezien dit zijn enige alternatief is om zijn kleinzoon Henrieke bij zich te houden, stemt Rik toe. Het grote slachtoffer van deze transactie wordt Stavros, voor wie er geen plaats meer overblijft in café De Lichttoren. Ida springt voor hem in de bres.

'Lili en Marleen', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:40
    Journaallus
    06:00
    In bed met Olly
  • 01:30
    Nachtlus
    08:00
    Herfstbeelden
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    11:50
    House
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:30
    Most Daring
  • 01:05
    JOE XMAS
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:50
    Geen uitzending
    01:30
    De Tafel van de Week
  • 01:45
    Geen uitzending
    01:25
    Criminal Minds
  • 02:20
    Geen uitzending
    01:40
    NCIS: Los Angeles
  • 01:50
    Embarrassing Bodies
    01:20
    Botched
  • 02:00
    Geen uitzending
    01:10
    The First 48
  • 02:25
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:14
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:20
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    01:05
    Guten Appetit
  • 02:15
    Hope Street
    01:45
    Midsomer Murders
  • 02:10
    Prison Break
    03:05
    Nancy Drew
  • 02:15
    NOS Journaal
    01:18
    Wie is de Mol? 25 jaar
  • 01:40
    Café Kockelmann
    01:00
    Dit is de Week
  • 02:00
    NOS Sport: ISU Wereldbeker Schaatsen
    01:45
    Onderweg naar liefde