Alloo bij De Croo: dinsdag in 'Telefacts NU'

maandag 12 oktober 2020

Luk Alloo volgt dinsdag 13 oktober om 21.50 uur in 'Telefacts NU' de man achter de 53ste premier van België: Alexander De Croo.

Voor het eerst praat De Croo openhartig over zijn race naar het premierschap en zijn privéleven. De VTM-kijkers komen ook te weten wie de muzikale helden van de kersverse premier zijn, wat zijn vrouw van zijn kledingstijl vindt en welk gerecht hem doet watertanden.


Alexander De Croo vertelt openlijk aan Luk Alloo waarom hij pas op 32-jarige leeftijd voor de politiek koos: 'Ik wilde een andere keuze maken dan die van mijn ouders en uit het vaarwater van mijn vader blijven. Ik wilde Alexander zijn en niet De Croo. Uiteindelijk ben ik wél in de politiek gestapt omdat ik het in mijn vriendenkring vaak over politiek had. De klik kwam omdat er volgens mij meer in ons en in de samenleving zit.'


De Croo vertelt ook aan Luk Alloo wie uiteindelijk de premier gekozen heeft en wie hij als eerste op de hoogte bracht: 'Ik heb het nieuws als eerste aan mijn vrouw aan de telefoon verteld terwijl ik mijn tanden poetste', lacht hij.

Met Luk Alloo praat De Croo ook over persoonlijke zaken. Zo wil hij het premierschap kunnen combineren met het vaderschap: 'Ik ben van plan om elke dinsdag en donderdag mijn kinderen naar school te brengen. Dat staat ook zo in mijn agenda. Ik hoop echt dat mijn kinderen me niet vaker op tv moeten zien dan in het echt.' Ook zijn kledingstijl komt ter sprake: 'Mijn vrouw noemt mijn kleerkast 50 shades of blue.'

De aflevering van Telefacts NU is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Telefacts NU: Alloo bij De Croo', dinsdag 13 oktober om 21.50 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.

'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:25
    Sportweekend
  • 18:20
    The Chelsea Detective
    19:55
    Het weer
  • 19:05
    De Raad van Soekie
    19:20
    Helden
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 19:00
    Darts
    23:00
    Expeditie Gooris
  • 18:55
    The Big Bang Theory
    20:35
    The Karate Kid
  • 18:50
    Walker, Texas Ranger
    22:30
    Cape Fear
  • 18:55
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 18:45
    SOS Piet
    19:20
    Hallo België!
  • 18:50
    Komen Eten
    20:00
    Konvooi
  • 18:35
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: International
  • 19:00
    Family Matters
    20:35
    Dumb and Dumber
  • 18:25
    Het Beste Bod
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 18:25
    Cold Case Killers
    20:30
    Demons and Saviors
  • 18:45
    Z-Weekoverzicht
    19:19
    Trends Talk
  • 19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
    20:00
    Sunset Boulevard
  • 19:05
    De Dagschotel
    19:20
    Over (h)eerlijke groenten
  • 19:05
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    20:00
    Reunion
  • 19:00
    The Resident
    20:00
    Bob's Burgers
  • 18:55
    NOS Studio Sport Voetbal
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 18:15
    Podium Klassiek
    19:25
    Joanna Lumley reist langs de Donau
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:20
    Je Zal Het Maar Hebben Junior